استقلال قهرمان

استقلال قهرمان
By   ادریس قاسمی   3875 Day ago

سلام دوستان من من ادریس قاسمی هستم از مشهد من واسه بازی بوریرام تایلند میام ورزشگاه واستقلال رو از ته قلبم دوست دارم وخواهمداشت ولی بدونین این رسم هواداری نیست که به ورزشگاه نرین

By   حسن یارمحمدی   3875 Day ago

اقا ادریس خیلی مردی که از مشهد میخوای بیای من تو کامنتای قبلی گفتم  که با 4 تا از دوستان میام 

اهمیت بازیای آسیایی خیلی زیاده حتی بیشتر از بازی دربی و سپاهان اینا هرسال هست ولی تو جمع 8 یا 4 تیم برتر آسیا نه

امیدوارم یه اتحاد همگانی شکل بگیره و صندلی خالی تو ورزشگاه نباشه

By   ابی جهان   3870 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

[q

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

]

By   مجید مسلم آذر   3763 Day ago

بهتره که نری . بری بازی نوری رو نگاه کنی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.