شما هواداران چرا اینکارو با استقلال می کنید.

شما هواداران چرا اینکارو با استقلال می کنید.
By   سعید آقامحمدی   3871 Day ago
سلام من s هستم من هم روز چهارشنبه تو ورزشگاه بودم 500 کیلومتر رو ب خاطر استقلال پیموده بودم جایی نشسته بودم که برخی هواداران داشتن بطری پرتاب می کردند. آخه چرا اینکار هارو با استقلال می کنید. به خدا بده باید شرم کنیمو
By   وحید @آبی دل@   3871 Day ago

این کارا همش زیر سر لنگیاس وگرنه هواداران استقلال مهمون نوازان

By   امین حسینی   3870 Day ago

اصلا چه دلیلی داشت وقتی ما یه گل جلو بودیم این کارو بکنن،هرچند اگه جلو هم نبودیم نباید این کارو میکردن

By   محمدرضا کردیان   3870 Day ago

همش زیرسرلنگیاس...............

By   میثم محمدی قراسویی   3870 Day ago

بعنوان یک استقلالی، واقعا متاسفم!!!!!!!!!

تا کی میخوایم بعنوان انسانهای بی فرهنگ در فوتبال شناخته بشیم؟! عربهای حاشیه خلیج همیشه فارس م دیگه از این کارا نمیکنن!

ولی یه مشته هوادارنما که معلوم نیست از کجا میان و واقعا طرفدار چه تیمی هستن! باعث آبروریزی پرافتخارترین تیم ایران میشن.......!!!

انشاا.... دیگه از این موردها پیش نیاد...

By   علی خانمیرزایی   3869 Day ago

دوستان من هم دقیقا همون جا نشته بودم باور کنید چند نفر بودن که این کارو کردن که با برخورد دیگر هواداران مواجه شدند و جای تاسف داره البته از این نگذریم که بازیکن بوریرام هم با حرکاتش هوادارا رو تحریک کرد.

By   زهرا استقلالی   3865 Day ago
مگه هواداره چیکار کرده بود؟ هزاریم که تحریک کنننباید با ابروی تیممون که همه دانال زمین زدنشم بازی کرد. بنظرتون تو دربی این لنگیا دست به تحریک هوادارامون نمیزنن؟یعنی اونجا هم باید این حرکتای زشتو انجام بدیمو باز باعث کمک شدن امتیاز تیممون بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اصلا حرکت درست و منطقی نیست
By   زهرا استقلالی   3865 Day ago
Written by: زهرا استقلالی
مگه هواداره چیکار کرده بود؟ هزاریم که تحریک کنن نباید با ابروی تیممون که همه دنبال زمین زدنشم بازی کرد. بنظرتون تو دربی این لنگیا دست به تحریک هوادارامون نمیزنن؟یعنی اونجا هم باید این حرکتای زشتو انجام بدیمو باز باعث کمک شدن امتیاز تیممون بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اصلا حرکت درست و منطقی نیست
By   میثم محمدی قراسویی   3864 Day ago

توی رسانه های خبری از طرف AFC زده بود که: احتمال بازی استقلال بدون تماشاگر!!!!!! خداکنه صحت نداشته باشه!!!!!

By   امیر حسین اسلامی   3864 Day ago
میشه منبع خبر رو بگید؟ چون واقعا هیچ کجا ندیدم همچین خبریو.حتی تو خود سایت AFC
Written by: امیر حسین اسلامی

میشه منبع خبر رو بگید؟ چون واقعا هیچ کجا ندیدم همچین خبریو.حتی تو خود سایت AFC

Different عزیز

توی روزنامه ایران ورزشی زده بود! البته شما استادتری...

By   ali deghan   3864 Day ago

afc شوخی نداره

این کارها رو نکنید بابا محرمون میکنن

By   امیر حسین اسلامی   3864 Day ago
ایران ورزشی هم شد منبع موثق؟؟؟؟از شما بعید بود

ایران ورزشی هم شد منبع موثق؟؟؟؟از شما بعید بود

معذرت میخوام! شما مارو به بزرگی خودتون عفو بفرمایید...!

By   امیر حسین اسلامی   3863 Day ago

من نوکرتم.

By   مرضیه غلامی   3863 Day ago

دوستان چرا خودمونو گول می زنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیر سر لنگیاس یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لنگیا لباس آبی به تن  و پرچم آبی به دست دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید فرهنگ تماشا چیا اینقدر بالا باشه که تیمی که داره خوب نتیجه میگیره و زیر ذره بین هم هست رو این چنین درگیر حواشی نکنه .

قبل از این،عربها میزبانی رو میخواستند از مون بگیرن ولی موفق نشدند میتونین کاری کنین که به هدفشون برسن ؟؟؟؟

آهای هوادار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By   امید زین آبادی   3863 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

آخه چه دلیلی داره این کارها؟!!!!!

فکر نکنم این تعداد افراد واقعا استقلالی باشن چون فرهنگ استقلالی جز اینه.

By   ساحل خاتمی   3862 Day ago

شاید اگر که استادیوم خانوادگی بشه و زن و بچه هم بتونن برن درست شه..یه هر حال مردای ایرانی با تعصب تر و غیرتی تر از مردای فرهنگ های دیگه هستند

By   میثم محمدی قراسویی   3862 Day ago
Written by: ساحل خاتمی

شاید اگر که استادیوم خانوادگی بشه و زن و بچه هم بتونن برن درست شه..یه هر حال مردای ایرانی با تعصب تر و غیرتی تر از مردای فرهنگ های دیگه هستند

دوست عزیز.

حالا اومدیم و خانمها هم اومدن ورزشگاه، وباز هم یه سری تماشاگرنما، فحاشی و بی ادبی کردند! اونوقت چه چیزی رو بهونه میکنیم برای اصلاح شون؟؟؟؟!!!!

به نظر من این قضیه باید ریشه ای درست بشه! و هیچ راهی نیست جز اینکه خود تماشاگر نما بخواد!!!!

By   ساحل خاتمی   3862 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=ramona]

دوست عزیز.

حالا اومدیم و خانمها هم اومدن ورزشگاه، وباز هم یه سری تماشاگرنما، فحاشی و بی ادبی کردند! اونوقت چه چیزی رو بهونه میکنیم برای اصلاح شون؟؟؟؟!!!!

به نظر من این قضیه باید ریشه ای درست بشه! و هیچ راهی نیست جز اینکه خود تماشاگر نما بخواد!!!!

اونموقع باید یه بمب انداخت کل ایران بره رو هوا....آبرو این کشور رو تو جهان بردیم...خیر سرمون اسم ایران مهد تمدنه...

Written by: محمدرضا کردیان

چقدر خشن!!!؟؟؟

By   مرضیه غلامی   3862 Day ago

ی چیزی می گیدا !!!

اون موقع دوست دختر دوست پسرا رو  چه جوری جمعشون کنن ............................................... ی پارتی به تمام معنا .... چی میشه

By   سعید آقامحمدی   3862 Day ago

من که موافق نیستم استادیوم خانوادگی بشه. چون اول باید تماشاگران مردمون(مرد میگما)جلوی هرگونه حواشیو بگیرن .

By   امیر حسین اسلامی   3862 Day ago

ایرادش چیه مرضیه خانوم؟

دور همی یه پارتی هم برگزار کنیم

By   حسن یارمحمدی   3862 Day ago

اونی که تو سینما میبینیم (مایه خجالته) اونجام میبینیم

ایرادش چیه مرضیه خانوم؟

دور همی یه پارتی هم برگزار کنیم

بعدشم یک شب تا صبح تو کلانتری سرپا باید بایستیم نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

By   امیر حسین اسلامی   3862 Day ago

هر کی خربزه میخوره ..

ولی بعضی خربزه ها ارزش خوردن دارن

آره چه خربزه شیرینی ، نوش جون

Written by: مرضیه غلامی

من تاکیدی روی خانوادگی شدن ندارم! فقط گفتم اگر با آمدن خانمها هم این مشکل برطرف نشد، چیکار باید بکنیم؟؟؟!!!

By   سعید آقامحمدی   3862 Day ago
بابا فقط خودمون باید درست کنیم.تا آخر زمان ورزشگاه ها خانوادگی نمیشه.
By   حمید سلیمان باری   3854 Day ago

فرهنگ استقلالی ها اجازه نمیده این کارها رو بکنند احتمالا اونها یه تعداد لنگی بودند که میخواستند شآن هوادارای استقلال را پایین بیارند

By   مجید مسلم آذر   3854 Day ago

ما هوادارا باید خودمون دست به کار بشیم . باید اون کسی که کار زننده انجام میده یا ناسزا میگه رو ی جوری در جمع انپشت نما کنیم که بفهمه کارش اشتباهه

By   مجید مسلم آذر   3854 Day ago

الکی این کارا رو به لنگیا نسبت ندید . طرفدارای خودمون جوگیر میشن

By   محمد طاطیان   3849 Day ago

بابا استقلالی با فرهنگه دیگه این خطاها رو نکنین

By   ساحره عصار   3847 Day ago
من خودم طرفدار رفتن خانمها به استادیوم هستم ولی بعید میدونم این مشکل با اومدنه خانمها حل بشه
By   مجید مسلم آذر   3841 Day ago

بعضی وقتا تماشاگرا جوگیر میشن و ی کارهایی میکنن که به ضرر استقلال تموم میشه . ولی پیشنهاد خانوادگی رفتن به استادیوم خوب بود . بابا جان فرض کن رفتیم پارک یا دربند و یا درکه

By   مجید مسلم آذر   3841 Day ago

ضمنا مگه ماها بازی پرسپولیس حوصله داریم که بریم استادیوم پس اونا هم حوصله ندارند بیان بازی مارو از نزدیک ببینن الکی تقصیر رو گردن لنگیا نندازید

By   امیر حسین اسلامی   3841 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

ضمنا مگه ماها بازی پرسپولیس حوصله داریم که بریم استادیوم پس اونا هم حوصله ندارند بیان بازی مارو از نزدیک ببینن الکی تقصیر رو گردن لنگیا نندازید

من نمیگم که اونا پرسپولیسی بودن ولی میگم میشه به یه تعدادی پول بدی برن فحاشی کنن.جو استادیوم اینجوریه که مردم تابع اکثریت هستن.تا میبینن چند نفر فحش میدن بقیه هم فحش میدن.

مثلا بازی با سپاهان فصل پیش که 1-1 شد قبل از گل استقلال همه به امیر خان فحش میدادن ولی بعد گل میگفتن

امیر قلعه نوعی

دوست داریم ما

دوست داریم ما

کسانی که تا قبل گل انواع فحاشی ها رو به امیر خان کردن بعد از گل به خودی بازیکن سپاهان ، امیر خان رو فرد محبوبشون خطاب کردن.

By   مجید مسلم آذر   3837 Day ago

درکل همه جا خوب و بد هست . ماهم باید بپذیریم که تماشاگر نخاله هم داریم . تاثیری که تماشاگرا به این افراد معدود می ذارن خیلی زیاده . باید ی کاری کنن که این افراد از کار خودشون پشیمون بشن