مجتبی جباری را از استقلال دلسرد نکنید

مجتبی جباری را از استقلال دلسرد نکنید
By   حمید رضا اسحاقی   5492 Day ago
من به عنوان یک هواداری که عاشقانه این تیم را دوست دارم از اقایان قلعه نوعی و اشتیانی خواهش میکنم که با سعه صدر و بزرگ منشی موضوع جباری را حل و او را به خانواده بزرگ استقلال برگردانند.درست است که مرتکب اشتباه شده است اما نباید شرایط را با تصمیم گیریهای عجولانه به سمتی پیش ببریم که بدخواهان استقلال از اب گل الود ماهی بگیرند وهمه چیز در نهایت به ضرر استقلال-هواداران وشخص جباری که از سرمایه های باشگاه است  تمام شود.لطف کنید حرف من که بی شک خواسته قلبی تمام هواداران واقعی استقلال است را به این عزیزان بگویید.
By   حسین رجبی   5491 Day ago

یک بازیکن پول می گیرد که برای یک تیم یازی کند و باید کاملا تابع مقررات باشد. بر فرض که استقلال دچار مشکل مدیریتی است و بر فرض که مجتبی خوب بود و نباید تعویض می شد. آیا اینها رفتار او را توجیه می کند؟ به نظر من چون عمل او در خارج از کشور و در مقابل چشم میلیون ها نفر انجام شده حتی اگر استقلال با او برخورد نکند باید فدراسیون فوتبال او را به شدت تنبیه کند   

By   saman karimifar   5490 Day ago

درسته بازیکن خوبیه ولی دردسر هاش هم برای استقلال کم نبوده هیچوقت ناز و اداشو زمان فصل انتقالات فراموش نمی کنم

By   رضا کلاگر   5487 Day ago
من نظر دوست عزیزمpoureya را قبول دارم.رضا
By   حمید سالاری   5465 Day ago

درست است که اقای جباری اشتباه بزرگی کرده است اما نباید به خاطر ان این بازیکن را نابود کرد و از سوی خود باشگاه هم لطمه می خورد.؟؟؟؟

By   فضل الله نوری   5465 Day ago
بازگشت مجتبی رو به همه تبریک میگم خیلی دوسش دارم
By   سید حامد حقیقت   5455 Day ago
 اصلا ما ایرانی جماعت ویژگی مون همینه . قدر اون چیزایی رو که داریم هیچوقت نمیدونیم تا وقتیکه اونارو از دست دادیم متوجه اشتباهاتمون میشیم . کی میخواهیم از گذشته درس عبرت بگیریم خدا میدونه.فقط تو رو  خدا از مسئولان استقلال تقاضا می کنم بازیکنان رو مفت از دست ندن که بلای 2 فصل پیش که سرمون اومد دوباره تکرار نشه.
By   محمد حیدری   5413 Day ago
آقای مجتبی جباری بازیکن بزرگی است ونباید با یک رفتار زشت او را از بازی در استقلال محروم کرد. با تشکر
By   مهدی کبیری   5413 Day ago
مجتبی جباری بازیکن خوبیه ولی نصف سال مصدوم بی غیرت و بی تعصب و درست تمرین نمیکنه , جدیدا هم که به یک بازیکن بی اخلاق تبدیل شده.بازیکنای بهتر از جباری زیادن , امیدوارم بره تو تیم لنگیا.
By   علیرضا اروجی   5412 Day ago

به نظر منم بود و نبودش فرقی نداره

فقط پول میگیره و مصدوم میشه

کلا همه رو سرویس کرده

By   فضل الله نوری   5412 Day ago
من اصلابااین 2نظرآخرموافق نیستم مجتبی برای ماخیلی زحمت کشیده اگه الان اینجوری میکنه بونیدحتماباهاش خوب رفتارنکردن چون مجتبی بااخلاقه    زیدان آسیاکیه   مجتبی جباریه
By   مهدی ملایری   5375 Day ago

آقای مجتبی جباری بازیکن بزرگیست و باید یک وجهی به مسائل نگاه نکرد. استقلال تیم بزرگی است و رسم بزرگی گذشت است. کار مجتبی مورد تایید نیست و شخصاً از رفتار او تعجب کردم ولی خیلی دوست دارم خود آقا مجتبی آن صحنه را چند بار ببیند و دیگر هیچ!!!

آقا مجتبی عزیز؛تو را در اوج فوتبال و در اوج اخلاق می خواهیم " زیدان شدن چه آسان!!)

By   REZA VALIZADE   5375 Day ago

به نظر من داره شورشو در میاره

اگه میخواد بره خوب بره اگه هم که میخواد بمونه خوب بگه

این همه هوادارو منتظر یه بله اقا هستند

اگه همون اول میرفت بهتر بود حداقل هوادارا هنوزم دوستش داشتند ولی حالا اگه بره فقط خودشو پیش هوادارا خراب کرده

By   علی اقبالی   4377 Day ago

جباری بهترین بازیکن آسیاست فقط باید بهش روحیه داد تا به خود باوری برسه، اونوقته که میشه زیدان آسیا و موتور تیم همیشه قهرمان استقلال...........بهتره با جباری بهتر رفتار بشه..........الان مشکل جباری نیست، مشکل اصلی مربی تیمه(آقای مظلومی) که واقعا از لحاظ مهره چینی و تعویض خیلی ضعیفه وعلاوه بر این خیلی هم ترسو هستش......

By   ساحل ابدی   4358 Day ago

این موضوع مال4سال پیشه!

By   saeed mohsen zadeh   4328 Day ago
Written by: ساحل ابدی

این موضوع مال4سال پیشه!

با اینکه این موضوع قدیمی شده اما همچنان ادامه دارد وای کاش همان اول این جریان فیصله پیدا کرده بود
By   farzad haghighi   4318 Day ago
اگه حاشیم برده به خاطره خودش نبوده که به خدا به خاطره استقلاله
By   ابی جهان   3869 Day ago
Written by: farzad haghighi

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

By   مجید مسلم آذر   3843 Day ago

درسته که خیلی بی ادبی کرده و نصف فصل مصدوم بوده ولی واقعا موثر و باغیرت بازی میکنه . ایشالا زودتر برگرده

By   رحیمه اسدی   3843 Day ago
باشه حتما:)
By   میثم محمدی قراسویی   3843 Day ago
Written by: رحیمه اسدی

آیا میدانید: این تاپیک در تاریخ 25 اسفند 1387 زده شده؟! و در خرداد 1391 آخرین پست شو خورده!؟ کاربران عزیز، خواهشا در گذاشتن پست، به تاریخ اون توجه کنید!!!! خواهش کردم...!

By   ali deghan   3836 Day ago

خاطرات 4 ساله پیشم زنده شد

کجایند رفقایی قدیم

یادش بخیر چه روزهای داشتیم

By   اصغر فرخیان   3836 Day ago

من به عنوان یک هوادار قدیمی که قهرمانی در ایران برایم عادی شده فقط قهرمانی آسیا میتواند عطش مرا سیراب کند

هر کس که تیم مرا برای رسیدن به این هدف یاری کند برایم ( دوست داشتنی ) است ولا غیر

مجتبی جباری تیم مرا یاری نمی کند پس اجازه بدهید او را دوست نداشته باشم

می گویند در نیم فصل برمیگردد ( نیم فصل یعنی 1392/10/11 ) بعداز فینال آسیا به چه درد می خورد

این دیدگاه . نظر فتح ا... زاده هم هست

فتح ا... زاده تصمیم دارد بعد از رقابتهای آسیایی استعفا بدهد چه قهرمان بشویم چه نشویم

بنابراین تصمیم برای بازگشت جباری را به عهده مدیرعامل بعدی گذاشته

By   امیر حسین گودرزی   3833 Day ago

فقط داش مجی

By   مجید مسلم آذر   3833 Day ago

قابل توجه آقا مجتبی : حاجی داره بخاطر شما و حضور مجدد شما از تیم میره ما حاجی و مجتبی رو باهم می خواهیم

By   سمانه صمدی   3826 Day ago

یادمون نره  یه زمانی وقتی تیممون عقب بود یا در هر حالی وقتی به زمین میرفت وجودش یه امیدی بهمون میداد

By   مجید مسلم آذر   3824 Day ago

من که میپم حضور حمودی خیلی واجبتره . جباری و شریفات هم باید برگردن

By   لیلا واحدی فرد   3824 Day ago

خدا کنه زودتر برگرده . معلوم نیست با این تیم عربیه چند ماه قرارداد داره ؟

By   مجید مسلم آذر   3753 Day ago

از حرفم برمی گردم . حاجی دیگه محبوب ما نیست

By   لیلا جوکار   3697 Day ago

تا پای پول بیشتر وسط باشه جباری برنمی گرده

By   مهلا صالحی   3494 Day ago
Written by: علیرضا اروجی

به نظر منم بود و نبودش فرقی نداره

فقط پول میگیره و مصدوم میشه

کلا همه رو سرویس کرده

اره بابا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.