مخصوص majidazar1360

مخصوص majidazar1360
By   حسن یارمحمدی   3871 Day ago

به نظر سنت از ماها بیشتره و احترامت واجب ولی شما هیچ احترامی به اعضا نذاشتی

خودت اعتراف کردی پیامای تکراریت اعصاب خرد کنه ولی ادامه میدی بیشتر اعضا تذکر میدن توجه نمیکنی

میخوای سفیر سپاهان باشیو یا هر کس دیگه بچه ها همه مطمئنیم استقلالی نیستی زور نزن خودتو استقلالی نشون بدی

زبون  احترام و ملایمت سرت نشد ادامه بدی یه برخورد دیگه از بچه هارو که شان خودته میبینی

By   امیر حسین اسلامی   3871 Day ago

By   مجید مسلم آذر   3871 Day ago

استقلال با 30 میلیون طرفدار و در اکثر اوقات روز ی بازدید کننده !!!!  تعداد پیامهای پاسخ داده شده به موضوع به ندرت به تعداد انگشتان یک دست می رسه . دوستان اگر( نمیگم قول بدن) بلکه توافق کنن که فعالیت بیشتری در سایت داشته باشن و واقعا موضوعات خوبی رو که به تیم کمک کنه رو بذارن و نظرات خوبی روهم باتعداد زیاد بذارن دیگه نیازی به پرونده سازی امثال من برای بالا بردن آمار پیامها و فعال نشون دادن سایت نیست .فکر کنم بالای 22000 عضو داریم ، اگر هرکدام از اعضا حداقل هفته ای یکبار بیان سایت و هفته ای 10 تا پیام پرمحتوا بذارن  اونوقت ما سایت بسیار پویایی خواهیم داشت .به خدا قسم من استقلاليم . خیلی بیشتر از شماها . شک نکنید . فکر نکنم سن شماها جوری باشه که برای باخت به جوبیلو ایواتا در استادیوم گریه کرده باشید یا بازیها دیگه . این وضعیت کاربرای سایت برای من غیرقابل باوره . شماها که به من خرده می گیرید بگید من چیکار کنم ؟ ما چیکار کنیم ؟

اکه یه کم دقت میکردی قسمت گفتگو ازاد خودم به این موضوع اشاره کردم و به نتایج نسبتا خوبی هم رسیدیم(فعالیت کم اعضای باشگاه یه سر بزن)

با این سرعتی که شما مد نظرتونو این مشکل حل شدنی نیست صبور باش

بازی با جوبیلو رو نه تنها شما خیلی ها گریه کردیم

نیتتون خیره اما روشی که پیش گرفته بودین بسیار بسیار غلط

دوست عزیزم خوشحال باش چون من تا دوروز تهران نیستم که پیامهای منو تحمل کنی شما که میگی موضوع رو مطرح کردی پس نتیجه چی شده ؟ مثالا این سایت تیم دوم آسیاست (از نظر تماشاگر)

این مشکل حاصل یکی دو روز نیست که یکی دو روزه هم حل شه زمان میبره

نتیج هاش اونجاس به زودی با کمک شما حل میشه

دوست عزیز میخام راحت حرف بزنی . واقعا چه اقدامی میشه انجام داد ؟ تنبیهی ؟ تشویقی ؟ با چه ابزاری ؟

شما لطف کن به قسمت گفتگو آزاد برو دوتا موضوع فعالیت کم اعضا باشگاه و برای بهتر شدن باشگاه رو کامل بخون متوجه میشی

عزیزان وسروران گرامی من دیگه باید برم . شرمنده که وسط بحث ، شمارو ترک میکنم ایشالا یک فرصت دیگه در خدمت خواهم بود . پس تا اون موقع شمارو به خدا می سپارم

By   ساحره عصار   3871 Day ago
شما یه لطفی کن با پیامهای تکراری رو اعصاب بقیه نباش کمک بسیار شایانی میکنی.شما یک جمله رو 5 قسمت میکنی تو قالب 5 پیام میدی خوب اگر واقعا میخوای سایت فعال باشه از خودت شروع کن بذار با پیامهای تکراریتون بقیه از سایت فرار نکنن.......من کاملا با HHH777 عزیز موافقم در ضمن من از همتون فکر کنم بزرگترم و همه ما این اشکارو ریختیم پس سعی کنیم فعال باشیم
By   ساحره عصار   3871 Day ago
شما یه لطفی کن با پیامهای تکراری رو اعصاب بقیه نباش کمک بسیار شایانی میکنی.شما یک جمله رو 5 قسمت میکنی تو قالب 5 پیام میدی خوب اگر واقعا میخوای سایت فعال باشه از خودت شروع کن بذار با پیامهای تکراریتون بقیه از سایت فرار نکنن.......من کاملا با HHH777 عزیز موافقم در ضمن من از همتون فکر کنم بزرگترم و همه ما این اشکارو ریختیم پس سعی کنیم فعال باشیم در ضمن من خودم روزی 2 بار به سایت سر میزنم
By   میثم محمدی قراسویی   3871 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

من به شخصه از دوست خوبم HHH777 متشکرم که واقعا برای تالار دل میسوزونه! البته همه عزیزان، از این بابت ناراحتند، اما ایشون بیشتر...

این تاپیک هم میتونه به حل مشکل آقای majidazar1360 بپردازه! چون خود ایشون هم مایل به رفع مشکلند! ولی آقای مجیدآذر، این روش شما اصلا باب میل کاربران و درخور شان تیم پرافتخار ایران نیست! مگر قراره که با پست های زیاد به یک تیم ارزش بدیم؟! اگر یک کاربر غیر استقلالی به تالار بیاد! واقعا یک موضوع خنده برای سایتهای خودشون پیدا میکنه! و این اصلا برای ما کاربران هواداره استقلال خوب نیست!

درضمن، ارزش یک سایت به کیفیت و محتوای تاپیکها و پست هایی ست که کاربران میگذارند!!!نه، به تعداد پستها!!!! پس همه ما کاربران تالارهای گفتگوی باشگاه پرافتخار و سربلند استقلال، از شما خواهش میکنیم،! که رعایت شرایط و ضوابط و قوانین تالار را بکنید!!! واین به نفع همه ما اس اسی هاست......!

امیدوارم با تذکر دوستان و تلاش شما، به یک نتیجه خوب برسیم........

By   امیر حسین اسلامی   3871 Day ago

این majidazar1360 انگار یه پروفایل دیگه ایجاد کرده و اسمش اینه13821382.

و به تنهایی داره سایت رو به گند میکشه.

حالا دیگه با اطمینان میتونم بگم حتی قسم هم یخورم که این همون سفیر سپاهانه.

By   مرضیه غلامی   3870 Day ago

By   ساحره عصار   3869 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

موافقم
By   علیرضا جوادیان   3865 Day ago
درسته
By   مجید مسلم آذر   3864 Day ago

نمی دونم چه جوری عکسهای خودم در استادیوم و با پیراهن آبی رو براتون بذارم ؟ عکس خودم رو هم قبول نمیکنه

By   ساحره عصار   3864 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

نمی دونم چه جوری عکسهای خودم در استادیوم و با پیراهن آبی رو براتون بذارم ؟ عکس خودم رو هم قبول نمیکنه

[/quo باشه پس پیام تکراری نذارید که حسن نیتتون به همه ثابت بشه
By   مجید مسلم آذر   3863 Day ago

دیدید رفتیم مرحله بعد . پیامهای تکراری من خوش شانس بود

By   مجید مسلم آذر   3863 Day ago

آقای 5858 : مسخره کردن نداره . ضمنا منظور شما از کلمه انگلیسی نطق کردن یعنی چی ؟

By   میثم محمدی قراسویی   3863 Day ago

آقای 5858 : مسخره کردن نداره . ضمنا منظور شما از کلمه انگلیسی نطق کردن یعنی چی ؟

آقای majidazar1360 عزیز

ایشون منظوری نداره؟! اشتباه تایپی پیش اومده! شما هم داری یواش یواش حسن نیت تو ثابت میکنی! فقط امیدوارم تداوم داشته باشه! ضمنا با پستهای زیاد، کسی خوش شانس نمیشه! خرافاتی نباش!!!!

By   ساحره عصار   3863 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

آقای majidazar1360 عزیز

ایشون منظوری نداره؟! اشتباه تایپی پیش اومده! شما هم داری یواش یواش حسن نیت تو ثابت میکنی! فقط امیدوارم تداوم داشته باشه! ضمنا با پستهای زیاد، کسی خوش شانس نمیشه! خرافاتی نباش!!!!

ممنون آقا میثم ایشون هنور خیلی از قسمتهای سایت و مطالعه نکردن فقط مطالب خودشون و مینویسند هنوز اعضای سایت و نمیشناسند
By   مرضیه غلامی   3862 Day ago

دوست عزیز هر کسی که تو این سایت فعالیت می کنه که  قرار نیست آقا باشه اگر مطمئن نیستی بهتر از پیشوندی استفاده نکنی

By   مجید مسلم آذر   3859 Day ago

باور کنید خوش شانسی میاره . میشه من قبل بازی با سئول دوباره پیام تکراری بدم ؟ اجازه میدید ؟

By   مجید مسلم آذر   3859 Day ago

دوستان عزیز بیایید نظر بدید دیگه .

By   سعید آقامحمدی   3858 Day ago

majid 1360  خیلی خیلی به خودت مغروری

By   مجید مسلم آذر   3858 Day ago

نمیدونم چرا این فکر رو کردی . چرا ای حرف رو می زنی ؟

By   امین حسینی   3857 Day ago

تو خوبی

By   علیرضا جوادیان   3857 Day ago
موضوع: موضوع خیلی مهم زمان ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت : 1:18:34 AM آقای مجید آذر، شما حق اهانت به کسی رو ندارین!؟ اینجا همه استقلالی هستن و حق اظهار نظر در مورد هر چیزی که دوست دارن! مهم ادای مطلبه که ایشون مطمئنن بجا آوردند!!! مهم نیست باچه املا و یا ادبیاتی! خواهش میکنم دیگه به کسی اهانت نکن!!! متشکرم.... و اینست، آبی آریایی....... آبی آریایی شایسته شخصیت شماست به شما تبریک میگم برای طرز تفکرتان
By   امیر حسین گودرزی   3846 Day ago

اقا مجید حسن نیتشون ثلبت شده جو سازی نکنید  مجید استقلالی

By   مجید مسلم آذر   3844 Day ago
Written by: امیر حسین گودرزی

اقا مجید حسن نیتشون ثلبت شده جو سازی نکنید  مجید استقلالی

ما مخلصتیم

Written by: امین حسینی

[quote=majidazar1360]

تو خوبی

مسخره میکنی ؟

Written by: علیرضا جوادیان

موضوع: موضوع خیلی مهم زمان ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت : 1:18:34 AM آقای مجید آذر، شما حق اهانت به کسی رو ندارین!؟ اینجا همه استقلالی هستن و حق اظهار نظر در مورد هر چیزی که دوست دارن! مهم ادای مطلبه که ایشون مطمئنن بجا آوردند!!! مهم نیست باچه املا و یا ادبیاتی! خواهش میکنم دیگه به کسی اهانت نکن!!! متشکرم.... و اینست، آبی آریایی....... آبی آریایی شایسته شخصیت شماست به شما تبریک میگم برای طرز تفکرتان

میشه بفرمایید به کی و چه جوری اهانت کردم ؟