هر بازیکنی که از استقلال رفت به ... رفت. نظرتون چیه؟

هر بازیکنی که از استقلال رفت به ... رفت. نظرتون چیه؟
By   بهزاد امینه   3846 Day ago

به این قضیه ایمان پیدا کردم . به این که هر بازیکنی که از استقلال رفت به هیچ جا نرسید. حتی اگر تو دوران طلایی بازیهاش باشه بازم نابود میشه. میتونید بیاد بیارید.

یدالله اکبری- علیرضا اکبرپور- سامره- طالب لو- محمد محمدی- پیروز قربانی- حسین کاظمی- محسن یوسفی- نیکبخت- جباری و...

الان حضور ذهن ندارم. اما برای همه این بچه ها یک اتفاق افتاد............ پایان فوتبال...

By   امیر حسین اسلامی   3846 Day ago

نمیشه بطور 100% گفت.

یکی از مثال های نقض : کوئیکه

By   مرضیه غلامی   3846 Day ago

بانظر شما مخالفم

در مورد همه اونها این مطلب صدق نمی کنه پس نمی شه گفت هرکی

By   ساحره عصار   3845 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

بانظر شما مخالفم

در مورد همه اونها این مطلب صدق نمی کنه پس نمی شه گفت هرکی

دقیقا
By   میثم محمدی قراسویی   3845 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

من بسیار مخالفم! سامره نرفت! فروخته شد به باشگاههای امارات!(البته بخاطر مشکلات مالی باشگاه! فکر کنم به 180000 دلار) هرچند توی لیگ عربها خیلی هم تاثیر گذار و گلزن ظاهر شد...! طالب لو هم خودش راضی به رفتن نبود! یه جورایی دکش کردند! والا هم طالب لو و هم سامره از با تعصب ترین بازیکنای اس اس ند!!!!! در مورد اکبرپور و کاظمی مشکل با واعظ آشتیانی و یه کمم پول! محمد محمدی بخاطر رحمتی رفت! پیروز بخاطر اختلاف با امیر حسین و البته مجیدی ! در مورد نیکبخت ، هیچ نظری ندارم! چون هنوز نتونستم برگشتشو هضم کنم!به نظر شخصی من جباری هم بخاطر پول نرفت!!!!

By   ساناز گرجیان   3842 Day ago

من هنوزم به خاطرطالب لو ناراحتم.ماباهاش تیم خوبی داشتیم به قول دوستمون یجورایی دکش کردن.اون قضیه ای که مطرح کردین راجع به همه صدق نمیکنه سامره جباری

وامثال اوناتکرار شدنی نیستن.منم الان اصلانمیتونم حضورنیکبخت روهضم کنم.ایششششششششششششششششششششششششش

By   علیرضا جوادیان   3841 Day ago
اصلا" نمیتوان صد در صد گفت ولی جا به جایی در دورانی که در یک تیم به محبوبیت رسیده باشد برای خود بازیکن مشکل ساز میشود وباعث افتش میشود چون به هر حال او هم با محیط تیم هوادارها اخت شده بوده وجدایی برای هر انسانی سخت است
By   مجید مسلم آذر   3833 Day ago

اینم اضافه کن که هرکسی هم که اومد پرسپولیس به همین سرنوشت دچار شد

By   محمد طاطیان   3831 Day ago

اکثر کسایی که رفتن ضرر کردن

By   مجید مسلم آذر   3827 Day ago

متاسفانه رفتن این بازیکنای متعصب بخاطر ضعف مدیریته که حتی جواب تلفن بازیکن روهم نمیده . این حرکت حاجی خیلی بده

By   میثم محمدی قراسویی   3827 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

متاسفانه رفتن این بازیکنای متعصب بخاطر ضعف مدیریته که حتی جواب تلفن بازیکن روهم نمیده . این حرکت حاجی خیلی بده

حاجی ضعف مدیریت نداره! شما ضعف بینش دارین که اینطوری فکر میکنین!!! حتما یه قضیه ای بوده که با مجتبی اینطوری رفتار شد!؟ درضمن دوتا جانشین براش پیدا شد که با بدشانسی ما، یکیش مصدوم بود، و یکیش م قهر کرده بود!!! حاجی دیگه چکار کنه بنده خدا؟!

By   محمد رجبی   3826 Day ago
بابا داش میثم بیخیال دیگه گیر دادی به حاجی ....چی میدونی آخه امفدر جوش میزنی!!فقط امیر خان و عشقه
By   امیر حسین گودرزی   3826 Day ago

برگشت قشنگ تر بازی کردیم

By   مجید مسلم آذر   3824 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

حاجی ضعف مدیریت نداره! شما ضعف بینش دارین که اینطوری فکر میکنین!!! حتما یه قضیه ای بوده که با مجتبی اینطوری رفتار شد!؟ درضمن دوتا جانشین براش پیدا شد که با بدشانسی ما، یکیش مصدوم بود، و یکیش م قهر کرده بود!!! حاجی دیگه چکار کنه بنده خدا؟!

حاجی عاشق قهرمان زنده س . جواب تلفن استقلالیهای متعصب مثل طالب لو روهم نمیده .

By   لیلا واحدی فرد   3823 Day ago

هرکی رفت و با استقلال لج کرد نابود شد مثل نیکبخت و هرکی استقلالی موند اسطوره شد مثل عنایتی و سامره

By   مجید مسلم آذر   3763 Day ago

قابل توجه طرفداران حاجی . کانون بازنشستگان پرسپولیس در استقلال با حضور اولادی و نوری و ... افتتاح شد