پرسپولیس !!!!

پرسپولیس !!!!
By   مجید مسلم آذر   3862 Day ago

فارغ از رنگها دوست داشتید کدام بازیکن پرسپولیس ( قبل از رفتن به پرسپولیس ) به استقلال می پیوست ؟

من قبلا خیلی دوست داشتم محمد نوری و فشنگچی و غلام رضایی بیاد استقلال . انصاریفرد هم همینطور . واقعیت اینه که از همه اینا مهمتر خلعتبری بود .

By   میثم محمدی قراسویی   3862 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

مجید خان، اولا از کلمه لنگ استفاده کن!!!(مقابل به مثل)!!! دوما اومدن به استقلال لیاقت میخواد! پس مطمئن باش که اونا لیاقتشو نداشتن!!!  حالا میخواد هر بازیکنی باشه! چه خوب، چه فنی و چه.......

مثل فرهاد، مثل نکو نام، مثل آندو، مثل پژمان و مثل خیلی های دیگه که تو ایران فقط برای اس اس قهرمان بازی میکنند....

By   مرضیه غلامی   3862 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

مجید خان، اولا از کلمه لنگ استفاده کن!!!(مقابل به مثل)!!! دوما اومدن به استقلال لیاقت میخواد! پس مطمئن باش که اونا لیاقتشو نداشتن!!!  حالا میخواد هر بازیکنی باشه! چه خوب، چه فنی و چه.......

مثل فرهاد، مثل نکو نام، مثل آندو، مثل پژمان و مثل خیلی های دیگه که تو ایران فقط برای اس اس قهرمان بازی میکنند....

آقا میثم حق مطلب رو ادا کردین ممنون

عزیزان من چرا اینقدر احساسی نظر میدید ؟ بحث من کاملا فنی بود . ضمنا من خودم مخالف جدی گرفتن بازی از پرسپولیس هستم

ضمنا شما باید در هر شرایطی به حریف احترام بذاری . درسته که ما در محاوره وصحبتها از کلمه لنگ استفاده میکنیم ولی استفاده از این کلمه در این سایت صحیح نیست . اونا هر کاری کردن که ما هم نباید انجام بدیم . اونوقت ماهم میشیم ی بی فرهنگ مثل اونا

By   مجید مسلم آذر   3861 Day ago

اشتباه تایپی . مخالف جدی گرفتن بازیکن از پرسپولیس هستم

By   میثم محمدی قراسویی   3860 Day ago

ضمنا شما باید در هر شرایطی به حریف احترام بذاری . درسته که ما در محاوره وصحبتها از کلمه لنگ استفاده میکنیم ولی استفاده از این کلمه در این سایت صحیح نیست . اونا هر کاری کردن که ما هم نباید انجام بدیم . اونوقت ماهم میشیم ی بی فرهنگ مثل اونا

آقا مجید

شما یه سری به سایتهای دیگه که توش همه جور هواداری هست، بزن! ببین هوادارای لنگ چطوری بهت اهانت میکنند!!! طوریکه خیال میکنی با هوادارای منچستر و یا رئال مادرید داری کل کل میکنی!!! اونوقت به اصطلاح لنگ هم ایراد نمیگیری که هیچ! از این بدترشم میگی!!!

انصافا هوادارای با ادبی داریم!!! چون اینطوری تربیت شدیم! با خنده تیم، خندیدیم! با گریه تیم، گریه کردیم! با مشقت های تیم بزرگ شدیم! و شدیم اینی که الان هستیم!!! واقعا، واقعا اگر لنگیا افتخارات ما رو داشتن، دیگه خدا رو هم بندگی نمیکردند!!!!!!!!!!

By   مرضیه غلامی   3860 Day ago

دوست عزیز

انگار در اطرافت رفتار زننده طرفدارای تیم قرمز رو نمی بینی اونا به قول تاریخ 1 برد با گل زیاد داشتن تو بوق و کرنا می کنن بیا و ببین .

با تیم استقلال و بازیکنانش و حتی ما طرفدارا با الفاظی که در حد خودشون هست برخورد میکنن حالا کلمه لنگی شده زشت ؟؟؟؟؟!!!!!!

By   میثم محمدی قراسویی   3860 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

مرضیه خانم ناراحت نشو!

این آقای majidazar یه جورایی بفول امیرخان، اجنبی پرسته!!! با بچه های خودمون که استقلالیه چند آتیشن، اینطوری رفتار میکنه!!! بعد دم از حمایت از کلمات پسندیده در مورد رقیب بی نام و نشان ما میزنه!!! خوبه والا!!!

By   مجید مسلم آذر   3860 Day ago

دوستان : به خدا من از قرمزها طرفداری نمیکنم . ولی اگه ی تازه وارد اومد هم سایت ما و هم پرسپولیس رو دید باید مجذوب رفتار ما بشه . من در خیلی از جاها این رو به وضوح دیدم که همه میگن طرفدارای استقلال با فرهنگترند . بی زحمت ج سوال منو بدید . کلا از این موضوع فاصله گرفتید

By   ساحره عصار   3860 Day ago
هیچ کدوم و دوست نداشتم بیان!!!!!!!
By   ali deghan   3857 Day ago

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

دوستان : به خدا من از قرمزها طرفداری نمیکنم . ولی اگه ی تازه وارد اومد هم سایت ما و هم پرسپولیس رو دید باید مجذوب رفتار ما بشه . من در خیلی از جاها این رو به وضوح دیدم که همه میگن طرفدارای استقلال با فرهنگترند . بی زحمت ج سوال منو بدید . کلا از این موضوع فاصله گرفتید

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

فارغ از رنگها دوست داشتید کدام بازیکن پرسپولیس ( قبل از رفتن به پرسپولیس ) به استقلال می پیوست ؟

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

By   حسن یارمحمدی   3857 Day ago

من کریم باقری دوست داشتم و دارم

بازیکن خوبی بود واسه تیم ملی خیلی زحمت کشید

By   امیر حسین گودرزی   3856 Day ago

از بحث اصلی خارج نشید

صادقیانو خیلی دوست داشتم استقلالی شه

By   مجید مسلم آذر   3856 Day ago

آره صادقیان و خلعتبری و عالیشاه خیلی خوبند . اما بتدریج نشانه های زوال این بازیکنا هم داره نمایان میشه

By   محمد رجبی   3856 Day ago
صادقیان و مهدوی کیا
By   مسی درگاهی   3855 Day ago

کلا از ترکیب تیممون خوشم میاد و نظر خاصی ندارم

By   مجید مسلم آذر   3846 Day ago

این ترکیب خیلی ضعیفه . نیاز به حضور حمودی جباری و شریفات بشدت احساس میشه

By   لیلا واحدی فرد   3846 Day ago

مهدوی کیا و کریم باقری هم خوب بودن

By   مجید مسلم آذر   3841 Day ago

استقلال ی زمانی بدجور بی پول شده بود و طی یک قانون عجیب رفت دسته 3 . اونموقع میرفتن پارکینگهای اکباتان تمرین می کردن . اون زمان کریم باقری مهدوی کیا و یوسفی اومدن استقلال تست بدن . ولی وقتی وضعیت استقلال رو دیدن فرار کردن

By   مرضیه غلامی   3841 Day ago

البته ی زمانی دوست داشتم کریم  انصاری فرد به استقلال بیاد ولی وقتی با اون همه حرف و حدیث به پرس پلیس رفت دیگه واسم مهم نیست که کجا میره چیکار میکنه

By   سمانه صمدی   3841 Day ago

مهدوی کیا.......

دختره همیشه آبی.........

By   مجید مسلم آذر   3840 Day ago

به نظرم مهدوی کیا ی استقلالی بود .

By   میثم محمدی قراسویی   3839 Day ago

کریم باقری از بچه گیش استقلالی بوده ولی سر از لنگ درآورد!!!(این مطلب و یکی از بازیکنای قدیم اس اس که الان اسمش یادم نیست، گفت!!!)

By   لیلا واحدی فرد   3774 Day ago

اینا از بی پولی استقلال رفتن پرسپولیس . قاضی هم استقلالی بود که بخاطر پورشه رفت پرسپولیس

By   مهدی خلیلی شهنا   3774 Day ago
از بازیکنای فعلی خلعتبری و مسلمان و صادقیان . ولی حیف که مدیران استقلال فکر شمارش ستاره های روی پیراهن تیمن. و بازیکنای با ارزشی رو از دست دادن .
By   لیلا جوکار   3772 Day ago

به نظرم مهدوی کیا ی استقلالی بود .

مهدوی کیا و باقری

By   ملیکا مهاجرانی   3771 Day ago
نه چندان راضی نیستم فصل پیش استقلال بد عمل کرد ..... ولی هر چی بود بهتر از لنگیا بود !!!!!
By   zahra*ss*7777 4444*777   3771 Day ago
Written by: ملیکا مهاجرانی

آخه 4پلیس ملقب به لنگی هم شد تیم که بخوایم در موردش اظهار نظر کنیم???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   مجید مسلم آذر   3770 Day ago

اینجوریام نیست بالاخره پرسپولیس هم برای خودش تیم خوبیه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.