خاطره از حضور در ورزشگاه

خاطره از حضور در ورزشگاه
By   saman karimifar   5490 Day ago
حضور در ورزشگاه آزادی مخصوصا زمانی که با برد استقلال همراه باشه می تونه یه خاطره خوب رو رقم بزنه و تعریف اون می تونه جالب باشه!!!!!!
By   رضا کلاگر   5474 Day ago
من یادم میاد که یکی از بازیهای که برام در ازادی جالب بود بازی با ارارات بود که استقلال 4-0 بازی را برد تازه 2گل استقلال را ادموند اختر زد که تازه از ارارت به استقلال امده بود نکته جالب ترتماشاگران بودند. که از اول بازی تا اخر بازی استقلال را یک صدا تشویق می کردند.رضا
By   ali deghan   5459 Day ago

برای بازی استقلال وبرق شیرازمی خواستیم بریم ورزشگاه انقدر خیابون شلوغ بود که نیمه راه راننده تاکسی منصرف شده وبرگشت ما هم مجبور شدیم چند کیلومتری پیاده روی کنیم 

By   mohammad javadi   5301 Day ago
بدترین خاطره من از حضور در ورزشگاه بازی ایران و ژاپن بود که ایران اون بازی رو برد ولی ما داشتیم میومدیم بیرون که دیدیم از دری که واسه طبقه بالای ورزشگاه بود یه طرفش بسته شده کلی تماشاگر بود که از ورزشگاه اومدن بیرون که نمیتونستن بین بیرون عقبی ها که نمیدونستن در بستس هی هل میدادن جلویی ها هم داشتن له میشدن که یکیشون من و دو تا از پسر عمه هام بودن از ترس داشتم میمردو که یهو پسر عمه هام رفتن زیر پا شانس اوردن زنده امدن بیرون این بترین خاطره از ورزشگاه من بود و بهترین خاطره برد استقلال در مقابل راه آهن جام حذفی دو سال پیش که طالبلو پنالتی ها رو دونه به دونه میگرفت خیلی حا داد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.