از کلیه اعضای تیم که با تعصب بازی کردند تشکر میکنم در بازی برگشت امروز باسئول فقط موقعیت ها تبدیل به گل نشد و الا تیم زحمت خود را کشید به آینده امید داشته باشیم وحمایت کنیم وحمایت
By   حسن یارمحمدی   3829 Day ago

از کلیه اعضای تیم که با تعصب بازی کردند تشکر میکنم در بازی برگشت امروز باسئول فقط موقعیت ها تبدیل به گل نشد و الا تیم زحمت خود را کشید به آینده امید داشته باشیم وحمایت کنیم وحمایت

By   محمد طاطیان   3829 Day ago

دم همه گرم

قسمت نبود بریم فینال

ایشالا سال بعد بخوریم با همین اف 30 سئول انتقام بگیریم

By   میثم محمدی قراسویی   3829 Day ago

با وجود ناراحتی از عدم صعود، منم تشکر میکنم! چون همه تلاش شونو کردن، ولی نشد!!!!!

By   ساحره عصار   3829 Day ago
Written by: محمد طاطیان

دم همه گرم

قسمت نبود بریم فینال

ایشالا سال بعد بخوریم با همین اف 30 سئول انتقام بگیریم

موافقم و امیدوار.......
By   علیرضا جوادیان   3829 Day ago
امیدوارم کج سلیقگیهای مسئولان در ارتباط با استقلال به پایان برسد تا استقلال به اوج برسد
By   سعید آقامحمدی   3829 Day ago

من تشکر می کنم واقعا با غیرت بازی کردن .دست همشون و میفشارم .حیف چند موقعیت و خراب کردن

By   مجید مسلم آذر   3828 Day ago

کاش با برنامه تر و هجومی تر بودیم . ولی خب با دست خالی و تا اینجا هم خودش خیلی خوبه و شایسته تقدیر و تشکر

By   سمانه صمدی   3825 Day ago

منم از همه ی بچه ها و سرمربی و مربیان و همه و همه ی کسانی که زحمت کشیدند تا  استقلال عزیزمان تا این مرحله تو آسیا جلو بره صمیمانه تشکر میکنم واقعا از همشون ممنونم

مخصوصا بازیکنای عزیز که اینقد خوب و باغیرت بازی کردند

به همشون افتخارمیکنم

By   مجید مسلم آذر   3824 Day ago

همه ایران باید از شما تشکر کنن . همین بازیکنا بودن که ایران رو به جام جهانی بردن

By   لیلا واحدی فرد   3824 Day ago

ما هم تشکر میکنیم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.