مجیدی

مجیدی
By   فاطمه نوروزی   3848 Day ago

تبریک میگم به فرهاد مجیدی که با وجود همه انتقادات ، سربلند وموفق در تیم استقلال، با تمام نیرو به پیش میرود وخاری است در چشم مخالفان.ماشاالله فرهاد ، پیروز باشی .

آفرین به این همه غیرت . همیشه سرور هستید.تاکورشود هرآنکه نتواند دید.

آفرین به این همه غیرت . همیشه سرور هستید.تاکورشود هرآنکه نتواند دید.

By   امیر حسین گودرزی   3847 Day ago

دو تا تاپیک باز میکنی  تو هر کدومم خودت نظر میدی اونم نه یکی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

این طوری پیش بری با هات برخورد میشه ها!!!!!

By   مجید مسلم آذر   3846 Day ago
Written by: امیر حسین گودرزی

دو تا تاپیک باز میکنی  تو هر کدومم خودت نظر میدی اونم نه یکی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

این طوری پیش بری با هات برخورد میشه ها!!!!!

راست میگه دیگه

By   لیلا واحدی فرد   3844 Day ago

منظورت کدوم دشمنه ؟

By   کاربر ناشناس   3844 Day ago
فرهاد تواین سن با این آمادگی واقعا جزء 4بازیکن تاریخ ساز تاج کبیر استقلاله وای گفتم4 چه واژه زیبایی به خصوص که4شاهکاره فرهاده
By   مرضیه غلامی   3844 Day ago
Written by: کاربر ناشناس

فرهاد تواین سن با این آمادگی واقعا جزء 4بازیکن تاریخ ساز تاج کبیر استقلاله وای گفتم4 چه واژه زیبایی به خصوص که4شاهکاره فرهاده

آقا معلم

خیلی  کامل نوشتین . بخصوص که شاهکار 7 مقدس خود نمایی میکنه

By   عاطفه خاکباز   3844 Day ago

کاپیتان فرهاد با غیرت تر از خیلی از بازیکنای لیگ برتر بازی میکنه!با وجود اینکه بازیکنای دیگه ادعای غیرت هم دارن......

By   مجید مسلم آذر   3841 Day ago

وقتی کسی عاشق فوتبال بازی کردن باشه نه چیز دیگه همین میشه که همه عاشقش میشن .

By   فاطمه زکوی   3840 Day ago

خدایا دستم  به  آسمانت  نمی رسد  اما تو که  دستت  به  زمین  میرسد عزت  عزیزانم  را تا عرش  کبریایی  خودت  بلند کن وهرچه آرزو دارند براورده کن          تقدیم به همه استقلالی های گل                                                                                                                                                                                 فرهادعزیز ازاینکه  باحضورتون درتیم  دل ماهوادارا رو  شاد میکنید تشکر میکنم وهزاران آرزوی  خوب برایتان  دارم

By   مجید مسلم آذر   3840 Day ago
Written by: فاطمه زکوی

خدایا دستم  به  آسمانت  نمی رسد  اما تو که  دستت  به  زمین  میرسد عزت  عزیزانم  را تا عرش  کبریایی  خودت  بلند کن وهرچه آرزو دارند براورده کن          تقدیم به همه استقلالی های گل                                                                                                                                                                                 فرهادعزیز ازاینکه  باحضورتون درتیم  دل ماهوادارا رو  شاد میکنید تشکر میکنم وهزاران آرزوی  خوب برایتان  دارم

از جمله زیبات خیلی ممنونم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.