استقلال

استقلال
By   کیمیا روحانی   3814 Day ago

بهترین خبری که درمورد استقلال شنیدید چی بوده؟

By   مجید مسلم آذر   3769 Day ago

اینکه قلعه نویی برگشت استقلال

By   مهدیس صمدی   3737 Day ago

زمانی که فرهاد برگشت به استقلال

By   atiye zalaghi   3737 Day ago
خبرای خوب زیاد شندیم ولی خبری که در آینده خیلی از استقلالی هارو خوشحال میکنه رفتن آقای نیکبخته
By   مجید مسلم آذر   3737 Day ago

والبته رفتن تمام بازیکنای پرسپولیس

By   zahra*ss*7777 4444*777   3736 Day ago
Written by: atiye zalaghi

خبرای خوب زیاد شندیم ولی خبری که در آینده خیلی از استقلالی هارو خوشحال میکنه رفتن آقای نیکبخته

به یه نکته ی عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی اشاره کردین

By   محمد زمانیان   3736 Day ago

مگه خبر بدم بوده؟؟؟؟؟.....مرگ بر نیکبخت...برو گم شو

By   مجید مسلم آذر   3734 Day ago
Written by: محمد زمانیان

آقا بیخیال نیکی برای ما خیلی زحمت کشیده

By   atiye zalaghi   3733 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

[quote=m6fxm]

زحمت کشیده که کشیده مجانی بازی نکرده که رفته خوش گذرونی هاشو کرده برگشته استقلال تاحالا کجا بود بازیکن اس اس که رفت پرسپولیس بهتره که دیگه برنگرده اس اس
By   مجید مسلم آذر   3729 Day ago

[quote=majidazar1360]

[quote=m6fxm]

زحمت کشیده که کشیده مجانی بازی نکرده که رفته خوش گذرونی هاشو کرده برگشته استقلال تاحالا کجا بود بازیکن اس اس که رفت پرسپولیس بهتره که دیگه برنگرده اس اس
با این حرف موافقم که نباید دیگه برگرده . ولی باید ی خورده دیگه بهش فرصت بدیم

By   عارف یوسفی   3729 Day ago

دربی هایی که اس اس برد

By   atiye zalaghi   3728 Day ago
Written by: عارف یوسفی

دربی هایی که اس اس برد

وخواهد برد .....................
By   zahra*ss*7777 4444*777   3727 Day ago

[quote=@!$(ss)$!@]

[quote=m6fxm]

با این حرف موافقم که نباید دیگه برگرده . ولی باید ی خورده دیگه بهش فرصت بدیم

چه فرصتی بهش بدیم آخه آقای مجید....خیلی از استقلالی های واقعی از نیکبخت بدشون میاد{ بنا به دلایلی}...قبلا گفتم الانم میگم نیکبخت فقط و فقط و فقط جای یه بازیکن جوون و آینده داری و تو تیممون گرفته به جز اینم هییییییییییییییییچ کاراییو نداشته....دیگه چه فرصتی رو میخواین که بهش بدیم؟؟؟؟؟؟؟

By   مجید مسلم آذر   3726 Day ago

حالا نیست که پژمان نوری و اولادی خیلی خوب بودن . زورتون به این بدبخت رسیده

By   zahra*ss*7777 4444*777   3726 Day ago

حالا نیست که پژمان نوری و اولادی خیلی خوب بودن . زورتون به این بدبخت رسیده

انصافا پژمان خوب داره زحمت میکشه و زحمتشو میکشه...اولادیم که هر چیییییییییی باشه از نیکبخت بهتره....به قول خودتون افتاد؟؟؟؟

شما یا تازه فوتبالی شدی یا سنت قد نمیده . بازیهای عالی نیکبخت و اون اشکای نازنینش رو توی اون دربی که دعوا شد یادت نیست . اگه یادت میومد راجع بهش اینجوری حرف نمیزدی

By   Amal Saki   3726 Day ago
سلام به همه....واسه ی ما تیم مهمه بازیکن باید خوب بازی کنه تا تیم نتیجه بگیره تاریخچه و گذشته بازیکنا واستون مهم نباشه آینده مهمه....بازیکنی که خوب بازی میکنه وقصد جبران داره رو چرا نبخشیم خدا همه رو میبخشه ما کی باشیم نبخشیم...باید یه فرصتی بش داد.در ضمن این از خیلیا که اومدن و رفتن که بهتر بازی میکنه. .
By   Amal Saki   3726 Day ago
سلام به همه....واسه ی ما تیم مهمه بازیکن باید خوب بازی کنه تا تیم نتیجه بگیره تاریخچه و گذشته بازیکنا واستون مهم نباشه آینده مهمه....بازیکنی که خوب بازی میکنه وقصد جبران داره رو چرا نبخشیم خدا همه رو میبخشه ما کی باشیم نبخشیم...باید یه فرصتی بش داد.در ضمن این از خیلیا که اومدن و رفتن که بهتر بازی میکنه. .
Written by: Amal Saki

By   atiye zalaghi   3725 Day ago
خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره
By   مجید مسلم آذر   3725 Day ago

خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره
همه طرفدارا قبل از دربی یک صلوات بعد دعا برای برد استقلال و بعد صلوات و آمین و بعد ماشاالله و لا قوت الا بالله . معلم دینی بودیم خودمون خبر نداشتیما

By   zahra nashenas   3725 Day ago
تا دلت بخوادشنیدم
By   مجید مسلم آذر   3725 Day ago
Written by: zahra nashenas

تا دلت بخوادشنیدم
چی شنیدی

By   zahra*ss*7777 4444*777   3724 Day ago

شما یا تازه فوتبالی شدی یا سنت قد نمیده . بازیهای عالی نیکبخت و اون اشکای نازنینش رو توی اون دربی که دعوا شد یادت نیست . اگه یادت میومد راجع بهش اینجوری حرف نمیزدی

اون ما قدیما بود الان مهمه که هیچی نداره....به قول معروف داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه....

By   مجید مسلم آذر   3724 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=majidazar1360]

اون ما قدیما بود الان مهمه که هیچی نداره....به قول معروف داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه....

چه عرض کنم خواهر . حرف شماهم درسته . وقتی یکی پیراهن رقیب رو می پوشه اصلا دیگه نباید برگرده

By   zahra nashenas   3724 Day ago
جزییات باشه برابعد
By   zahra*ss*7777 4444*777   3724 Day ago

[quote=zahra*ss*7777777*4444444]

چه عرض کنم خواهر . حرف شماهم درسته . وقتی یکی پیراهن رقیب رو می پوشه اصلا دیگه نباید برگرده

موافقم....

By   atiye zalaghi   3724 Day ago

[quote=@!$(ss)$!@] خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره

همه طرفدارا قبل از دربی یک صلوات بعد دعا برای برد استقلال و بعد صلوات و آمین و بعد ماشاالله و لا قوت الا بالله . معلم دینی بودیم خودمون خبر نداشتیما

شما پایین هر جواب یه اد ندی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آها راستی یادم رفت شما این ستاره ها رو همین جوری گرفتی

By   مجید مسلم آذر   3723 Day ago

[quote=majidazar1360]

شما پایین هر جواب یه اد ندی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آها راستی یادم رفت شما این ستاره ها رو همین جوری گرفتی

دیگه من استقلالیم و استقلالی واقعی هم عاشق ستاره

By   مجید مسلم آذر   3723 Day ago

[quote=@!$(ss)$!@]

[quote=@!$(ss)$!@] خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره

دیگه من استقلالیم و استقلالی واقعی هم عاشق ستاره

By   امیر حسین گودرزی   3704 Day ago
خبر خوش یادم نمیاد تو این چند وقته همش خبر کوچ بازیکنامونو شنیدیم
By   atiye zalaghi   3704 Day ago
Written by: امیر حسین گودرزی

خبر خوش یادم نمیاد تو این چند وقته همش خبر کوچ بازیکنامونو شنیدیم