احه چرا رفتی فرهاااااااد

احه چرا رفتی فرهاااااااد
By   حمیدرضا عبدلاهی   3802 Day ago

با رفتن فرهاد غیرت هم از فوتبال رفت. حداقل زمان تعیین میکرد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه میرفتنن برای بازی خداحافظی

By   میثم محمدی قراسویی   3802 Day ago

دوست عزیز

در غیرتی بودن فرهاد شکی نیست!!! اما استقلال بازیکنای باغیرت کم نداره که به عشق استقلال بازی میکنند و میکردند!!! بازیکنایی مثل نکو نام، آندو،پژمان منتظری،سید مهدی و ..... بازیکنای قدیمی هم مثل علی سامره، طالبلو و....... که هیچ وقت، حتی در بدترین شرایط شون حاضر نشدند وحاضر نیستند در لنگ بازی کنند!!!

By   علیرضا جوادیان   3802 Day ago
غیرت را چگونه معنی میکنید که این حرف را میزنید پس سایر تیم کجای تعریف شما قرار دارند گذشتگان یا آیندگان تیم آیا استقلال فقط فرهاد مجیدی بود من خودم از طرفداران فرهاد هستم ولی اول یک استقلالی دو آتیشه که بخاطر زحمات فرهاد در استقلال او را بعنوان یک اسطوره استقلالی دوست دارم ولی غیرت همیشه در استقلال خواهد بود چون ذات یک باشگاه مردمی وتداوم حضور درآن برای هر بازیکنی داشتن غیرت نسبت به باشگاه است
By   محمد رجبی   3800 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

دوست عزیز

در غیرتی بودن فرهاد شکی نیست!!! اما استقلال بازیکنای باغیرت کم نداره که به عشق استقلال بازی میکنند و میکردند!!! بازیکنایی مثل نکو نام، آندو،پژمان منتظری،سید مهدی و ..... بازیکنای قدیمی هم مثل علی سامره، طالبلو و....... که هیچ وقت، حتی در بدترین شرایط شون حاضر نشدند وحاضر نیستند در لنگ بازی کنند!!!

آق میثم اینایی که اسم بردی درست ولی هیچکدوم به محبوبیت 7 نبوده
By   مرضیه غلامی   3799 Day ago

ما بازیکنان باغیرت زیادی توی تیم داشتیم و داریم .فرهاد فوق العاده بود ولی این باعث نمی شه که بازیکنای قدیمی و جدید استقلال رو بی غیرت بدونیم

By   عاطفه خاکباز   3798 Day ago

تمتم حرفا درست اما هیچکس مثل کاپیتان نبود.کاپیتان همیشه در دل همه استقلالی های باتعصب میمونه چون غیرتش روی استقلال با بقیه فرق داشت

By   لیلا جوکار   3798 Day ago
Written by: عاطفه خاکباز

تمتم حرفا درست اما هیچکس مثل کاپیتان نبود.کاپیتان همیشه در دل همه استقلالی های باتعصب میمونه چون غیرتش روی استقلال با بقیه فرق داشت

غیرتش مثال زدنیه اما کاش میشد تاآخر فصل به استقلال کمک کنه تا اینجوری برای هر بازی ترس از کمبود بازیکن نداشته باشیم چون فرهاد به تنهایی یه تیم بود

By   امیر حسین گودرزی   3797 Day ago
کارش حرفه ای بود
By   مهدیس صمدی   3736 Day ago

فرهاد با خداحافظیش شب و روزم را مانند هم کرد

By   atiye zalaghi   3736 Day ago
فرهاد اگه میدونست اینقدر دوستش دارن بعد رفتن اینقدر براش تاپیک میزنند هرگز نمی رفت
By   مجید مسلم آذر   3734 Day ago

معلوم نیست توی تیم چه اتفاقی افتاده که جواد هم داره میره

By   atiye zalaghi   3733 Day ago
بمب که تو استقلال نترکیده حتما با ژنرال مشکل داره که باید حلش کنه نه فرار کنه
By   مجید مسلم آذر   3724 Day ago
Written by: atiye zalaghi

بمب که تو استقلال نترکیده حتما با ژنرال مشکل داره که باید حلش کنه نه فرار کنه
فکر کنم همه این ستاره ها با حاجی مشکل دارن

By   مهدی جوکار   3716 Day ago

بروبچ فرهاد مجیدی2 وارد میشود این شما واین هم * سردار ازمون= مجیدی2 * حاجی بدو تا دیرنشده دیگه ا..

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.