خاطرات ابی

خاطرات ابی
By   زهره جعفری   5495 Day ago

شبی که استقلال مقابل الاتحاد باخت قلبم چند ثانیه ای از حرکت ایستاد.و این بدترین شب زندگیم بود که با گریه سپری کردم.

By   ali deghan   5484 Day ago

بهترین خاطره من اون روزی که نیکبخت اون پنالتی رو بیرون زد تا جام به سپاهان برسه

By   نیلوفر رسولی   5479 Day ago
خاطره بد: وقتی فقط 4 سالم بود مجبور بودم با پدر م به همراه همه فامیلم به استادیوم برم برای تماشای بازیهای لنگی ها وای چه روزای بدی بود چون مامانم میرفت سر کار من همش با بابام میرفتم استادیوم آخه من عاشق استقلال بودم مجبورم می کردن بازی های لنگی ها رو ببینم تا 15 ، 16 سالگی این ننگو تحمل کردم  تا اینکه یه روز جلوی بابام وایسادم و گفتم بابا جون من استقلالیم قیافش دیدنی بود  خاطره خوب: قهرمانی استقلال در جام حذفی سال قبل 
By   سید حامد حقیقت   5479 Day ago
خاطره خوب : گل رضا عنایتی  که مجتبی جباری بهش پاس داد و به پرسپولیس زد که اون بازی رو 1-0 بردیم  .
خاطره بد : این چند تا بازی دربی اخیر که همش جلو می افتیم بعدش بازی رو مساوی تموم کردیم .

By   مانا کاشانی نژاد   5476 Day ago
خاطره خوب اقتدار استقلال در این فصل بدترین خاطرات بازیهای اخیرش در لیگ قهرمانان وزمانی که گل دقیقه 92را از سایپا خورد تا چند دقیقه مات و مبهوت بودم باورم نمی شد هنوزم نمی شه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.