اقا قلعه نوعی شهامت را با خود به سفرها و بازیهای بزرگ ببر

اقا قلعه نوعی شهامت را با خود به سفرها و بازیهای بزرگ ببر
By   حمید رضا اسحاقی   5468 Day ago

با سلام خدمت تمام هواداران . من به عنوان یک هوادار از امیر خان خواهشی دارم و ان اینست که نگاهی به دوره قبلی که مربی استقلال بودند بیاندازند و به اصل خویش برگردند زمانیکه استقلال با بازیهای هجومی حتی باخت با اختلاف دو گل را با برد عوض میکرد.حال چرا این مربی با این خصوصیات به روزی افتاده که در اغلب بازیهای حساس برای گل نخوردن و نباختن وارد زمین شده حتی زمانیکه تیم هم جلوست با بدترین تعویضها نتیجه را به حریفان واگذار میکند.بازیهایی از قبیل رفت و برگشت در برابر پرسپولیس و همین بازیهای اسیایی از همین نمونه بازیهاست.جالب اینکه اشتباهات خود در نحوه چینش ترکیب و انتقادات کارشناسان را هم قبول نمیکنند.در ضمن خواهش میکنم برای اعتلای نام استقلال دست از لجبازی با جباری برداشته و از وی در ترکیب استفاده کنید.

By   ژیلا عباس پور   5468 Day ago
aghay ghale noee eshtebahatash ra ghabool nemikonad..tars az bakht nazasht khoob bazy kone.tanha dah daghighe akhar hamle mi .kardim
By   nima karimi   5467 Day ago
Written by: ژیلا عباس پور

aghay ghale noee eshtebahatash ra ghabool nemikonad..tars az bakht nazasht khoob bazy kone.tanha dah daghighe akhar hamle mi .kardim

دوست عزیز  لطفا فارسی بنویس!

By   سجاد جعفری زاده   5458 Day ago

آقای قلعه نوعی نمی دانم چرا تا این حد روی سیستم منسوخ شده 3-5-2 اصرار دارد نگاهی به بازی های استقلال در لیگ نشان می دهد قلعه نوعی در مقابله با مربیان بی سواد همیشه موفق بوده ودرمقابل مربیانی که با دانش روز فوتبال آشنا هستند مثل جلالی به مشکل خورده چون اونها ضعفهای 3-5-2 را بلد بوده و استقلال را در منگنه می گذارند حال چه رسد به مربیان بزرگی که در کشورهای عربی کار می کنند

استقلال وقلعه نوعی تا زمانی که روی 3-5-2 اصرار کنند در آسیا ناکام مطلق خواهند بود

آقای قلعه نوعی تو رو به خدا خسته شدیم

By   محمد عسگری   5453 Day ago

استقلال فقط باید هجومی باشه من نمیدوم خودش میگه ما فقط به فکر اختلاف گل زیاد هستیم باز میاد دفاعی بازی میکنه تازه یدالله اکبری رو  برای چی گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟ تیمی که هافبک وسط نداره جباری حالا یا مصدومه یا باهم لج هستن حداقل یدالله اکبری میتونست مرحمی برای نداشتن میانه میدان باشه. امیر بخاطر نتیجه هم شده باید یکدنگی و لجبازی شو کم کن نمیدونم اگه بدرد نمیخورن خوب برای چی رو نمیکت هستن.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.