امیرخان یاسوبله چوبله

امیرخان یاسوبله چوبله
By   بیژن عباسی   3797 Day ago

درسته که مطرح کردن این بحث الان اصلا خوب نیست چون تیم مون درکورس قهرمانیه.من خودم طرفدار امیرخانم  ولی ما امیرخان را برای این میخاستیم که بازی زیبا ازاستقلال ببینیم چون زمان پرویزخان مانتیجه دلخواه رامیگرفتیم ولنگی ها را هم بیچاره کرده بودیم  ولی بازی زیاد زیبا نمیدیدیم اما ازموقعی که امیرخان برگشته بازی زیبا از استقلال ندیدیم به نظر من تیم اگر هم ببازه ولی خوب بازی کنه راضی کننده است مثل بازی با سپاهان درسته باختیم ولی بازی قشنگ بود مثل اینکه اون استقلال امیرخانی که تیم ها رابااختلاف سه چهار گل میبرد باید فراموش کنیم وبشینیم بازی های یک بر صفر وصفر صفر را تماشا کنیم.این کسی که روی نیمکت نشسته واقعا خودامیرخانه یا سوبله چوبله است.

By   مجید مسلم آذر   3796 Day ago

خوب معلومه که خود امیرخانه . پرویزخان که رفته مس کرمان . شما خوبی ؟ چی زدی ؟

By   بیژن عباسی   3796 Day ago

سلام دوست عزیزم، منظور من اینه که امیرخان راه سوبله چوبله را پیش گرفته وخبری از بازی زیبا نیست مثل باز های اخیر یه گل میزنن میرن توی لاک دفاعی  تا گل مساوی را بخورن.

اوفتاد

By   مجید مسلم آذر   3795 Day ago

من خیلی وقته تو سایتم و کارمو بلدم عزیزم . این شمایی که نمیدونی اینجا باید ی سوال یا نظرخواهی بذاری نه حرف دلتو بزنی . البته ببخشید اینجوری گفتما . ولی باید ی نظمی هم داشته باشیم

By   لیلا واحدی فرد   3780 Day ago

نظم کجا بود هرکی میاد ی تیکه می ندازه میره

By   مجید مسلم آذر   3780 Day ago
Written by: لیلا واحدی فرد

نظم کجا بود هرکی میاد ی تیکه می ندازه میره

هر کی میاد جواب موضوع رو در قالب خود موضوع قرار میده و بعد هم دیگه پیداش نمیشه

By   محمد رضا اله داد   3741 Day ago

فقط پرویز مظلومی ایشالله سال دیگه بر میگرده . قلعه نوعی نه کار تاکتیکی بلده و نه اخلاق داره واسه اثبات حرفم به بازیهای این روزای استقلال نگاه کنید و به این فکر کنید که چرا مجیدی . خداحافظی کرد ن....ام . منتظری چرا رفتن . واقعا باند بازه . فیلم ابی استقلالی دو رو نگاه کنید لیدر استقلال به طور تلویحی میگه که از طریق قلعه نوعی شارژ مالی میشه . قلعه نوعی اصلا حرکت توی عمق نمیدونه چیه خسرو رو ازش بگیرین استقلال رو میفرسته ته جدول . این اقا با تیم های معمولی مثل اس اهواز مس مگه چیکار کرد این مظلومی بود که مس رو تا رتبه 3 لیگ بالا اورد و تیم مس رو برای اولین بار برد جام باشگاهی . اقای قلعه نوعی اصلا به استقلال تعصب نداره که اگه داشت وقتی از استقلال جدا شد حیدری و بیک زاده و رحمتی رو با خودش نمیبرد اون عادت داره استقلال رو تضعیف کنه تا بد نتیجه بگیره که دوباره برگرده استقلال . مطمئن باشین فصل دیگه از اس اس جدا میشه شک ندارم چون این اقا رو خوب شناختم و چند تا بازیکنو مثل سابق با خودش میبره .

By   zahra*ss*7777 4444*777   3741 Day ago
Written by: محمد رضا اله داد

پرویز سوبله چوبله....ولی امیر خانم کارشو خوب بلده و مربی موفقیه....

By   atiye zalaghi   3741 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

پرویز سوبله چوبله....ولی امیر خانم کارشو خوب بلده و مربی موفقیه....

کسی منکر خوب بودن امیر خان نیست ولی امید وارم موفقیتش به قهرمانی تیم ختم بشه نه.................

By   مجید مسلم آذر   3740 Day ago

هیچکس مثل ژنرال نمیشه . کاش مثل سالهای قبل بود

By   افسانه طرقیان   3719 Day ago
هردو مربی جزء بهترینا هستند لطفا باهم مقایسشون نکنید.درجواب دوستی که میگه بازی زیبا بهتر از نتیجه ست باید بگم درسته که بازی زیبا شرطه اما هم خود شما اگه تیم تمام بازی هاشو زیبا بازی کنه ولی ببازه چیکار میکنی؟
By   atiye zalaghi   3719 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

هردو مربی جزء بهترینا هستند لطفا باهم مقایسشون نکنید.درجواب دوستی که میگه بازی زیبا بهتر از نتیجه ست باید بگم درسته که بازی زیبا شرطه اما هم خود شما اگه تیم تمام بازی هاشو زیبا بازی کنه ولی ببازه چیکار میکنی؟

ما از تیم نتیجه میخواییم اما نه به هر نحوی بابا یه کم بازی خوب چاشنی بشه که تیم چیزیش نمیشه ولی بچه ها بازی خوب رو فراموش کردن وچسبیدند به نتیجه های صفر صفر ودر نهایت یک صفر

By   Parsan Mirzaei   3685 Day ago
دوست خوب من اینجا سایت استقلاله و امیر خان هم سر مربى خوب ماست .معلومه که امیر خان بهتر از پرویز است.
By   امیر حسین اسلامی   3678 Day ago

By   لیلا جوکار   3678 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.