مسی .................. بیک زاده

مسی .................. بیک زاده
By   مجید مسلم آذر   3786 Day ago

فرهنگ ایرانی همینه . بازهم در یک آوردگاه ملی ، ایرانیها فرهنگ ناب خودشون رو نشون دادن . طی 30 ساعت بیش از 50هزار پیام به صفحه شخصی مسی در فبس بوک . 50 هزار فحش و ناسزا و رکیک ترین الفاظ . جریان هاشم و مسخره کردن خودی ها روهم که همه میدونید . میخام بعنوان یک ایرانی با فرهنگ دلنوشته های خودتون رو برای این بازیکنا بنوسید و بگید که این حرفها و کلمات بد رو محکوم می کنید

By   مجید مسلم آذر   3786 Day ago

پیام مسی به ما: از ملاقاتتان خوشبختم . ما هم از دیدار شما خوشبختیم . هاشم رو که دیگه نگو . من بهش لغب هاشم آنتی مسی میدم و امیدوارم در این شش ماه با این لغب اونو صدا کنن

By   لیلا واحدی فرد   3776 Day ago

به مسی میگم تو بزرگتر از اونی که بخایی باور کنی این ملت ایران بوده که بهت ناسزا گفته

By   مجید مسلم آذر   3776 Day ago

مسی حرفه ای تر از این حرفاس و خودش بهتر از همه میدونه که این موضوع رو نباید تعمیم بده

By   لیلا واحدی فرد   3775 Day ago

هاشم آنتی مسی .. خیلی باحال گفتی . خدایی هاشم یکی از بهترینهای ایرانه و حتی آسیاست

By   ملیکا مهاجرانی   3764 Day ago
واقعا بی فرهنگی است و نباید گذاشته بشه تا فوتبال به فحاشی برسه ولی به نظرم اول خود آقای فردوسی پور شروع کرد و مردم هم که یه چیزی می شنوند دیگه غوغا میشه این کار رو کردند . راستی آقا مجید به نظرم موضوع خوبی برای گفتگو گذاشتی .
By   atiye zalaghi   3764 Day ago
اسمش بی فرهنگی باشه یا هرچیز دیگه ولی منه ایرانی بااین کار اصلا موافق نیستم بماند که هم مسی هم بیگ زاده اونقدر با شخصیت هستند که این الفاظ و حرف ها شخصیت آنها را زیر سوال نمی بره
By   مجید مسلم آذر   3763 Day ago
Written by: ملیکا مهاجرانی

واقعا بی فرهنگی است و نباید گذاشته بشه تا فوتبال به فحاشی برسه ولی به نظرم اول خود آقای فردوسی پور شروع کرد و مردم هم که یه چیزی می شنوند دیگه غوغا میشه این کار رو کردند . راستی آقا مجید به نظرم موضوع خوبی برای گفتگو گذاشتی .
خواهش میکنم . بیایید نظر خودتون رو بدید و با نظرات خوبتون فرهنگ آبی رو نشون بدبد

By   zahra*ss*7777 4444*777   3762 Day ago
Written by: atiye zalaghi

یه بی فرهنگی بود ولی نمیشه روی  فرهنگ و تمدن ایرانی گذاشت ولی  جدا رفتار هاشم واقعا تامل انگیز بود...خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی با جنبه بود حتی با جنبه تر از مسی...

با هاشم آنتی مسی هم خییییییییییییییییییییلی حال کردم...ایول

By   مجید مسلم آذر   3759 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

یه بی فرهنگی بود ولی نمیشه روی  فرهنگ و تمدن ایرانی گذاشت ولی  جدا رفتار هاشم واقعا تامل انگیز بود...خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی با جنبه بود حتی با جنبه تر از مسی...

با هاشم آنتی مسی هم خییییییییییییییییییییلی حال کردم...ایول

ممنون شما هم ی لقب خوب براش انتخاب کنید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.