بدترین خاطره شما ازدربی

بدترین خاطره شما ازدربی
By   علیرضا طاقتی   3761 Day ago
باخت 3به2 در10دقیقه
By   مجید مسلم آذر   3761 Day ago

دقیقا

By   مهدی خلیلی شهنا   3757 Day ago
غم انگیزترینشون بازی 3- 2 با گلهای ایمون زائد اون یکیم بازی خداحافظی فرشاد پیوس (3-0)
By   مجید مسلم آذر   3756 Day ago

حالا جای شکرش باقیه که ی خارجی به ما گل زد وگرنه اسطوره میشد

By   علیرضا طاقتی   3755 Day ago
حالا مگه الآن نیست!
By   mohadeseh ahmade   3753 Day ago
Written by: مهدی خلیلی شهنا
سلام تازه واردم کمکم میکنین که بتونم توقسمتام برم بلد نیستم فقط بعنوان یه استقلالی اومدم
By   مجید مسلم آذر   3753 Day ago
Written by: mohadeseh ahmade

سلام تازه واردم کمکم میکنین که بتونم توقسمتام برم بلد نیستم فقط بعنوان یه استقلالی اومدم
سلام عزیزم خیلی خیلی خیلی خوش اومدی  . کجا میخای بری و چیکار میخای بکنی ؟ البته اینم بگم که زیاد پیچیده نیست و مشکلی وجود نداره

By   مجید مسلم آذر   3746 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

[quote=1310400489]سلام تازه واردم کمکم میکنین که بتونم توقسمتام برم بلد نیستم فقط بعنوان یه استقلالی اومدم

سلام عزیزم خیلی خیلی خیلی خوش اومدی  . کجا میخای بری و چیکار میخای بکنی ؟ البته اینم بگم که زیاد پیچیده نیست و مشکلی وجود نداره

پس کجا رفتی ؟

By   مهدیس صمدی   3731 Day ago

باخت 3بر2در10دقیقه

By   zahra*ss*7777 4444*777   3731 Day ago
Written by: مهدیس صمدی

اون سه گل ایمون زاید به استقلال....بدجوری رو مخ بود

By   zahra nashenas   3731 Day ago
باخت 3به2 در10دقیقه
By   میثم محمدی قراسویی   3731 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

حالا جای شکرش باقیه که ی خارجی به ما گل زد وگرنه اسطوره میشد

اینو خوب اومدی!!! هرکی از لنگیا اسم زائد رو به رخ من میکشه!!! بهشون میگم: اصلی هاتون که نتونستن کاری بکنن!!! رفتین زیادی تونو (زائد) اوردین تا بما گل بزنه!!! بچه های ما هم چون زیادی بود، اونو نخودی حسابش کرده بودن! غافلگیر شدن!!!

By   atiye zalaghi   3731 Day ago
خوردن سه گل در 10 دقیقه توسط ایمون زاید + باخت 6تایی مون که بد آتوییه دست لنگیا
By   korosh zalaghi   3731 Day ago
باخت سنگین ما در برابر لنگی ها خیلی بد بود
By   korosh zalaghi   3731 Day ago
Written by: atiye zalaghi
ایمون زاید که در حد اس اس نیست
By   مجید مسلم آذر   3727 Day ago
Written by: atiye zalaghi

کدوم 6تایی ؟ مدرکی موجود نیست

By   افسانه طرقیان   3679 Day ago
تمام باختای اس اس جلوی لنگیا واسه من تلخ بود
By   مهلا صالحی   3493 Day ago

باخت 3به2 در10دقیقه

اره خیلی سخ بود بد جور

By   ایناز4 فرجاد   3463 Day ago
باخت 3 2 توی 10 دقیقه
By   علی دوستی   3462 Day ago
دوستان این چه حرفای شما میزنین.شیرینی استقلال اینقدر زیاده که ایجور چیزا توش مثل یه قطره تو اقیانوسه. لنگ کیه؟چیه؟کجاست؟ولش کنین بی خیال 
By   علیرضا موسوی   3462 Day ago
alid دمت گرم خدایی حرف دلمو زدی،آخه من نمیدونم این چه تاپیکیه اینا درست میکنن. اعتراض کنم میگن آقا اینجا محل تبادل نظره بعدش همه با اشتیاق کامنت میذارن.باختن تو دربی همیشه خاطره بدیه حالا با هر نتیجه ای باشه چرا بیخود کشش میدین.مگه باخت شیرین هم داریم اونم تو دربی؟این کامنت های لنگی پسند رو تمومش کنید بابا .....
By   حسن یارمحمدی   3462 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
alid دمت گرم خدایی حرف دلمو زدی،آخه من نمیدونم این چه تاپیکیه اینا درست میکنن. اعتراض کنم میگن آقا اینجا محل تبادل نظره بعدش همه با اشتیاق کامنت میذارن.باختن تو دربی همیشه خاطره بدیه حالا با هر نتیجه ای باشه چرا بیخود کشش میدین.مگه باخت شیرین هم داریم اونم تو دربی؟این کامنت های لنگی پسند رو تمومش کنید بابا .....

موافقم
من تا الان به این تاپیک جواب نداده بودم ولی از این دست تاپیکا خیلی زیاده
موضوع جدید گذاشتن سخته بعضیا هرچی تو ذهنشونو به صورت موضوع جدید در میارن

By   مهرداد پدرام   3434 Day ago
باخت استقلال در دقایق آخر با او گلای بی خود زاید
By   وهاب نظری نژاد   3305 Day ago
سه تا گل . اونهم در ده دقیفه پایانی بازی . وقتی دو .هیچ جلو باشی . ابتکار عمل هم دستت باشد . اصلا با عقل جور در نمیاید . اونهم توسط بازیکنی که یکدفعه پیادش شد و ناگهان محو شد . این یک برنامه از قبل تعیین شده و یک توطه بود . آینده این را ثابت خواهد کرد . کافیست یک کمی به اوضاع و احوال تیم لنگی تا قبل از این بازی نگاه کنی . که اگر تیم لنگی این بازی را هم میباخت اونهم مقابل اس اس قهرمان .یقینا باشگاه لنگیها دستخوش مسایلی میشد تا جایی که ممکن بود متلاشی بشه فکر نکنید این حرفها را از روی ناراحتی میزنم.  نه . مشکلات . باختها . و اختلافات درونی باشگاه لنگیها . بعلاوه فحش خوردن از تماشاچیان چه داخل ورزشگاه چه بیرون ورزشگاه . وضع را برای لنگیها بسیار بغرنج کرده بود و تنها بقایش برد در مقابل استقلال بود اونهم توسط یک بازیکن خارجی. نه ایرانی.  که هیچ حرف و حدیثی باقی نگذارد . زاید چرا بعدا در ایران موفق نبود. چرا از خود باشگاه لنگیها بعد از خلق بقول خودشان اون حماسه . رفت  . اینست مافیای کثیف فوتبال .حتم داشته باشین اینهم مثل خیلی از مسایل پشت پرده که با افتادن پرده . مسایل رو شد . این مسله یک روز پرده اش کنار زده میشود . صبر داشته باشین . حوصله بخرج بدین . آینده این را ثابت خواهد کرد .