درصد علاقه به کروش

درصد علاقه به کروش
By   مجید مسلم آذر   3753 Day ago

بصورت درصد ، بفرمایید که چقدربه کروش علاقه دارید و در کل از عملکرد  کروش رضایت دارید ؟

By   مجید مسلم آذر   3753 Day ago

من خودم نمره 60% رو میدم

By   لیلا واحدی فرد   3752 Day ago

30 درصد هم زیادشه . اصلا مگه کروش مارو برد جام جهانی ؟

By   حسین کلاته بابایی   3752 Day ago
Written by: لیلا واحدی فرد

همین حرفا از روی تعصب زده میشه که فوتبال مون پیشرفت نمیکنه. بنظرمن باید تا جام جهانی بعدی با کروش قرارداد ببندن .از وقتی امده هیچی براش فراهم نکردن اما بازم فوتبالمون خوب جلو رفت. درسته بعضی از بازیا قشنگ وچشم نواز بازی نکردن ام هر بازی شرایط خودش رو داشت و هر مقطعی باید هرجور که بود نتیجه میگرفتیم.اگر شرایطی که کروش میگه براش فراهم کنن و قرارداد طولانی ببندن که خیالش راحت باشه از موندن میتونه کمک زیادی به فوتبال ایران بکنه. مطمئن باشید با این اوضاع بی پولی فدراسیون هر مربی بود میرفت و دوام نمیاورد چه برسه به یه مربی سرشناش و باکلاس جهانی.اما با همه مشکلات موند و  خودش رو جزوی از ما ایرانی ها میدونه این حرف شما درست نیست که میگین ....

By   zahra*ss*7777 4444*777   3752 Day ago

تقریبا مربیه خوبیه ولی خیلی عقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده ایه....همه می دونن سید مهدی بهترین دروازه بانه چرا نمی ذاره برگرده تیم ملی؟؟؟؟؟؟تیم ملی که مال باباش نیست مال ما مردمه و ما هم علاقه داریم تا سید به تیم ملی برگرده

By   میثم محمدی قراسویی   3752 Day ago

با عقده ای بودنش موافقم... در مورد سیدمهدی م خیلی دوست دارم که برگرده به تیم ملی. چون باعث تقویت روحیه و عملکردش میشه.! ولی متاسفانه کی روش افتاده رو قوز و ولکن قضیه نیست!!!!؟ امیدوارم که تا جام جهانی، یه تصمیم درست در مورد سید بگیره...!

ضمنا من به کارش توی تیم ملی نمره %75 میدم! چون فوتبال مارو عوض کرد! مخصوصا با دو رگه ها ! ولی در مورد همامنگی با باشگاهها نمره %20 هم زیادشه؟؟؟! چون اردوهای طوانی مدت تیم ملی، ضربه زیادی به تیمهای باشگاهی میزنه!؟ مخصوصا تیمی مثل استقلال که ملی پوش زیادی داره!!!

By   zahra*ss*7777 4444*777   3749 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

گاهی وقتا به لنگی ها حسودیم میشه آخه هر سال استرس اینو ندارن که  چطور برای بازی های آسیایی برنامه ریزی کنن یا چقدر بازیکنانشون به تیم ملی دعوت بشن و یا تیم های خارجی ازشون درخواست بازی دوستانه کنن و.................کلییییییییییییییییییییییییییییی چیزای دیگه....از همین جا به لنگی ها عرض می کنم که واقعا بی خیال و بی غم  بودن یه حسیه که فقط تیم شما و امثال شما تجربه کردن واسه ما استقلالی ها که عادی شده این مشکلات...! حالا ما با این مشکلات اضافی+ کی روش دست و پنجه نرم میکنیم...!

By   احسان لک لری   3748 Day ago

کروشی که فکرش به صعود تیم ملی حرف نداره

By   مجید مسلم آذر   3746 Day ago

رفتن به جام جهانی هم فقط یک حادثه بود و بس

By   شبنم علی قنبری   3724 Day ago

90%دوسش دارم و اون تیمو برد جام جهانی

By   مجید مسلم آذر   3722 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

گاهی وقتا به لنگی ها حسودیم میشه آخه هر سال استرس اینو ندارن که  چطور برای بازی های آسیایی برنامه ریزی کنن یا چقدر بازیکنانشون به تیم ملی دعوت بشن و یا تیم های خارجی ازشون درخواست بازی دوستانه کنن و.................کلییییییییییییییییییییییییییییی چیزای دیگه....از همین جا به لنگی ها عرض می کنم که واقعا بی خیال و بی غم  بودن یه حسیه که فقط تیم شما و امثال شما تجربه کردن واسه ما استقلالی ها که عادی شده این مشکلات...! حالا ما با این مشکلات اضافی+ کی روش دست و پنجه نرم میکنیم...!

خیلی قشنگ بود ایولا

By   علیرضا جوادیان   3717 Day ago

100%

قبولش دارم چون مربی کار بلدیه وسطحش خیلی بالتر از فوتبال ماست ولی عقب ماندگی در سخت افزار ونرم افزار در کشور ما دستش را بسته در مورد سید هم با اینکه از طرفدارههای واقعیش هستم ولی مقصر خودش بود اون یک آدم کاملا حرفه ای هست واین جور رفتارها که در فوتبال آماتوری مثل ما انجام میشه برش غیر قابل هضم است

By   ساحره عصار   3715 Day ago
من کی روش رو کاملا قبول دارم و در مورد سید هم با علی آقا خیلی موافقم و مقصر خود سید و میدونم
By   محمد عسکری   3714 Day ago

به عملکردش 40% میدم به اخلاقش 000000000000000000000000000000

By   ساجده استادی   3714 Day ago

مربی خوبیه نمیتونیم بگیم رفتنمون به جام جهانی فقط از روی شانس بوده درسته بازیامون قشنگ نبوده ولی خب مهم نتیجه بوده و گرفتن نتیجه هم حاصل تفکرات جناب کروش بوده ولی با این همه خودم هیچ حس خوبی نسبت بهش ندارم و اگه بخوام درصد بگم قطعا میگم 0 %

By   atiye zalaghi   3714 Day ago
Written by: لیلا واحدی فرد

پ نه پ بازیکنا خودشون رفتن جام جهانی اینایی که چهار سال پیش نتونستند صعود کنن شک نکن صعود رو مدیون کروشیم

By   شبنم علی قنبری   3713 Day ago
Written by: atiye zalaghi

[quote=bluezing01]

پ نه پ بازیکنا خودشون رفتن جام جهانی اینایی که چهار سال پیش نتونستند صعود کنن شک نکن صعود رو مدیون کروشیم

دقیقا و اگه میخوایم موفق باشیم باید نگهش داریم

By   مجید مسلم آذر   3713 Day ago

واقعا واسه ما چیکار کرد . بجای بها دادن به فوتبال پایه رفته از دنیا بازیکن جمع میکنه

By   شبنم علی قنبری   3712 Day ago

فوتبال پایه اونقد ضعیف هس که اگه میخواست با اونا کار کنه به اندازه ی الان موفق نبودیم

By   atiye zalaghi   3711 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

واقعا واسه ما چیکار کرد . بجای بها دادن به فوتبال پایه رفته از دنیا بازیکن جمع میکنه

میشه چندتا از این بازیکنای پایه رو معرفی کنید اصلا وجود داره که معرفی کنید کروشم کهبا چند تا بازیکن پیر که نمی تونست بره جام جهانی باید از تو دنیا

بازیکن جمع میکرد وگرنه این جام جهانی ام باید بی خیال صعود میشدیم

By   امیر حسین گودرزی   3708 Day ago

50درصد

By   فائزه نجاری   3706 Day ago
ببخشیدااماخیلی بی انصافید.اخه توایران اصلابازیکن خوب هست؟؟؟؟؟؟؟؟اگرهست وتوتیم ملی نیست نام ببرید