استقلال

استقلال
By   ابولفضل گرمابی   3751 Day ago
استقلال انشاالله اول میشود وتا فینال میرود پارسال بدشانسی اورد وگرنه قهرمان اسیا میشد
By   مجید مسلم آذر   3751 Day ago

توروخدا بعد از ثبت نامتون سریع موضوع نذارید . ی مقدار با سایت آشنا بشید بعدش موضوع بذارید

By   atiye zalaghi   3750 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

توروخدا بعد از ثبت نامتون سریع موضوع نذارید . ی مقدار با سایت آشنا بشید بعدش موضوع بذارید

شما کاری جز تو ذوق زدن بچه ها نداری همه حق گذاشتن تاپیک دارن چه اونی که تازه اومده چه اونی که خیلی وقته عضوه لطفا به نظرات هم احترام بذاریم
By   zahra*ss*7777 4444*777   3749 Day ago

استقلال انشاالله اول میشود وتا فینال میرود پارسال بدشانسی اورد وگرنه قهرمان اسیا میشد

واقعا موافقم ولی فک می کنم اس اس کار سخت تری نسبت به سال قبل داشته باشه..به امید کسب سومین ستاره***

By   مجید مسلم آذر   3748 Day ago
Written by: atiye zalaghi

[quote=majidazar1360]

شما کاری جز تو ذوق زدن بچه ها نداری همه حق گذاشتن تاپیک دارن چه اونی که تازه اومده چه اونی که خیلی وقته عضوه لطفا به نظرات هم احترام بذاریم
چه ربطی به تو دوق زدن داره . من با موضوع گذاشتن کاری ندارم ولی تاپیکهای مشابه و بعضا نا مفهوم رو نمی پسندم . نه من بلکه هیچکس دیگه . افتاد حالا حساس قشنگ

By   امیر حسین گودرزی   3726 Day ago
نهایت از گروهمون بریم بالا
By   atiye zalaghi   3726 Day ago

استقلال اگر دیگه کسی نره از تیم و حواشی دور بر تیم نباشه و مبعلی ام بیاد صد در صد از گروهش صعود میکنه که هیچ به احتمال 50 در صد شاید قهرمانم بشه اونم شاید