حنیف vs صادقیان

حنیف vs صادقیان
By   امیر حسین گودرزی   3750 Day ago
به نظر شم حنیف از پس مهار پیام صادقیان بر میاد؟
By   مجید مسلم آذر   3750 Day ago

حنیف این روزها در اوجه . برعکس صادقیان بخاطر مسائل قلیون و ... روحیه خرابی داره . فکر کنم بتونه

By   میثم محمدی قراسویی   3750 Day ago

بنظرمن، سوسکش میکنه!!! و اجازه نفس کشیدن بهش نمیده! چون بقول مجید، حنیف بدجوری رو اوجه و انگیزه زیادی برای دربی داره!!!! ناراحتی صادقیان درباره قلیون هم، اونا بی غیرت ترن از این حرفان که بروی خودشونم نمیارن!!! وقتی سرمربی شون بی غیرته!!!!؟؟؟؟؟ توقعی از جوجه بازیکن نداشته باشین!!!

(در مورد بی غیرتی سرمربی شونم، با دلیل و مدرک حرف زدم!!!؟؟؟ که بخاطر وجود خانمها، نمتونم بگم!!!؟؟؟)

By   مجید مسلم آذر   3749 Day ago

کاملا در جریان بی غیرتی و بی عفتی دایتی هستم . فیلمش رو دیدم . حالم ازش بهم می خوره . غیر از عربده کشی کار دیگه ای بلد نیست .

By   لیلا جوکار   3749 Day ago

آره بابا این جوجه فکلی قلیونی زیر پای حنیف له میشه مطمئن باش این که پرسیدن نداره.. حالم ازاین تیم وسرمربی و طرفداراش بد میشه فقط اس اس خودمون

By   zahra*ss*7777 4444*777   3749 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

حنیف این روزها در اوجه . برعکس صادقیان بخاطر مسائل قلیون و ... روحیه خرابی داره . فکر کنم بتونه

در این که حنیف از پس این بچه سوسول بر میاد که شکی نیست ولی متاسفانه لنگیا بخاطر این بچه سوسول که همه گفتن قلیونیه و روحیشم تضعیف کردن اونام دست به یکار کاملا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای زدن و عکس حنیف رو در حال قلیون کشیدن فوتوشاپ کردن و تو روزنامشون گذاشتن....واقعا متاسفم واسه ی لنگیا دیدن که از پس ما بر نمیان از راه دیگه ای وارد شدن!!!! حالا خدا رو شکر حنیف گفته این کارا تو روحیه ی من اثری نداره و نمیتونن با این کارا روحیه ی منو تضعیف کنن....ولی واقعا دعا میکنم تا این حاشیه ها روی بچه غول استقلالی اثری نداشته باشه...اگه این حاشیه ها اثر خودشو روش نذاره صادقیان که هیچ از پس کل لنگ پلیس بر میاد....

By   مهدیس صمدی   3748 Day ago

پس چی این جوجه انگشت کوچیکه حنیفم نیست

By   مجید مسلم آذر   3748 Day ago

اونایی که مثل من میرن ورزشگاه باید از هر راه برای تضعیف روحیه اونا استفاده کنن . مثلا شعار بدن : قلیونی قلیونی . تمرکزشون بهم می خوره

By   عرفان ساسانی   3747 Day ago

این قدر قلیون کشیده که من میترسم دیوونه بشه و باز از اون خطا های ناجور بکنه

By   مجید مسلم آذر   3747 Day ago
Written by: عرفان ساسانی

[quote=majidazar1360]

این قدر قلیون کشیده که من میترسم دیوونه بشه و باز از اون خطا های ناجور بکنه

بهتر ، اخراج میشه

By   ستار عزیزی فرد   3746 Day ago
به نظر شم حنیف از پس مهار پیام صادقیان بر میاد؟
بله به امیدخدا
By   امیر حسین گودرزی   3744 Day ago

خوردش

By   مجید مسلم آذر   3744 Day ago

از ترسش طرف حنیف نیومد

By   zahra nashenas   3744 Day ago
فک کنک پیام تحت تاثیر حاشیه ها قرار گرفته بیچاره دلمان کباب شد
By   مجید مسلم آذر   3742 Day ago
Written by: zahra nashenas

فک کنک پیام تحت تاثیر حاشیه ها قرار گرفته بیچاره دلمان کباب شد
می خواست قلیون نکشه که حالا اسیر نشه