خاطرات ابی دلان

خاطرات ابی دلان
By   امجد رحمتی   3725 Day ago
من بچه شهرستان هستم ..البته سال های 75 و76 تهران درس میخوندم خیلی ازبازیهای استقلال واز استادیوم میدیدم ..خاطره قشنگ من دوفصل بیش بازی استقلال وتراکتور بود که ازمهاباد رفتیم تبریز //اینکه خیلی اذیت شدیم جای خود ولی تو اون بازی استقلال بادوگل جباری برنده شد و یکی ازخاطرات قشنگ من بود
By   مجید مسلم آذر   3725 Day ago

من بچه شهرستان هستم ..البته سال های 75 و76 تهران درس میخوندم خیلی ازبازیهای استقلال واز استادیوم میدیدم ..خاطره قشنگ من دوفصل بیش بازی استقلال وتراکتور بود که ازمهاباد رفتیم تبریز //اینکه خیلی اذیت شدیم جای خود ولی تو اون بازی استقلال بادوگل جباری برنده شد و یکی ازخاطرات قشنگ من بود
با دوتا پنالتی . یادمه

By   مجید مسلم آذر   3721 Day ago

البته اون بازی خیلی به نفع ما بود

By   افسانه طرقیان   3691 Day ago
خاطره خنده دارمن از اس اس مون برمیگرده به سالی که استقلال با ناصر خان و فیروز کریمی به نتیجه نرسید وامیر خان مربی شد ما لیگ برتر از دست دادیم ولی جام حذفی مونده بود آخرین بازی با پگاه .من ودخترخالم رفتیم حرم امام رضا تا دعا کنیم با خونه ام درتماس بودیم تا از نتیجه باخبربشیم گفتیم میشینیم تا بازی تموم بشه بعد برمیگردیم خونه تمام خانم هایی که اطراف مون نشسته بودن یه جورایی فهمیده بودن که ماجرا از چه قراره ما هم متوجه اونا نبودیم تا اینکه یه خانمی از دختر خالم پرسید کسی از شما تو فوتبال بازی میکنه دختر خالم که هول شده بود گفت نه بچه خواهرم(حالا هیچکدوممون خواهر نداریم)به دنیا اومده .حالا ما ؟خانومه؟

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.