آیا مانند فرهاد بازم به استقلال میاد؟؟؟؟

آیا مانند فرهاد بازم به استقلال میاد؟؟؟؟
By   سالار قدیمعلی   3726 Day ago

فرهاد مردی بود که شماره ی 7 فقط و فقط واسه اون اومده بود!

او دریایی بود که در آن هرچقدر بروی ساحلی وجود ندارد!

By   zahra*ss*7777 4444*777   3726 Day ago

فرهاد واقعا تک بود و منحصر بفرد....

ولی من سید مهدی رحمتی رو هم همانند فرهاد مجیدی دوست دارم و معتقدم مهدی رحمتی فرهاد مجیدی دیگری است....

By   atiye zalaghi   3725 Day ago

چرا جو میدید ما مثل فرهاد تو استقلال زیاد داشتیم در آینده هم خواهیم داشت فرهاد اسطوره بود قبول ولی اعجوبه که نبود

By   افسانه طرقیان   3712 Day ago
همینطور که قبل از فرهاد بوده بعد از فرهاد هم خواهنند بودند ولی هیچکس منصوریان نمیشه
By   مهدی جوکار   3697 Day ago

بچه ها مطمئن باشین اگه به دنبال جایگزینی فرهادین سردار آزمون میتونه گزینه مناسبی باشه. راستی مدیرعامل ومسولان باشگاه سری به سایت میزنن یا اینکه...!

By   مهلا صالحی   3514 Day ago

فرهاد مردی بود که شماره ی 7 فقط و فقط واسه اون اومده بود!

او دریایی بود که در آن هرچقدر بروی ساحلی وجود ندارد!

نه هیچ کس نمیتونه جای فرهاد                            بگیبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییره

فققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققط فرهاد

By   علیرضا موسوی   3514 Day ago

البته  نظرات دوستان کاملا محترم هستش ولی ای خدااااااااااااااااااااااااا     فرهاد مجیدی کجا و اون  ............. کجا تحصب فرهاد کجا و تعصب ....... کجا  ای خداااااااااااااااااااا

By   zahra*ss*7777 4444*777   3514 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

البته  نظرات دوستان کاملا محترم هستش ولی ای خدااااااااااااااااااااااااا     فرهاد مجیدی کجا و اون  ............. کجا تحصب فرهاد کجا و تعصب ....... کجا  ای خداااااااااااااااااااا

شما زیاد خودتو ناراحت نکن حق با شماست!!حالا ما یه چیزی گفتیم!!
By   محمد همراه   3513 Day ago

هر چی اقا فرهاد بگه........................77777777777777777777777777777777

در ایران فقط در استقلال بازی میکنم.تعصب فرهاد یعنی این .

By   امیر حسین اسلامی   3513 Day ago

به نظر من هر نسلی بازیکن های نسل خودشونو دوست دارن.مثلا نسل من ای که 23 سالمه شاید اسطورشون فرهاد مجیدی باشه و هیچ کسی نتونه جای اون رو بگیره.ولی شاید مثلا نسل بعدی مثلا عاشق شریفات بشن.

مثلا من اسطوره هام در دفاع راست شاید بتونم بگم منتظری و نوازی و خسرو باشن ولی شاید یه پسر 7 ساله نوازی رو شاید اصلا نشناسه و با منتظری خاطره ای نداشته باشه به اونصورت ولی شاید فخرالدینی تا سالها تو ذهنش به عنوان اسطوره باقی بمونه و باهاش کلی خاطره در ذهنش نقش ببنده.

اصلا نمیشه گفت کی بهتره.با هر کدومشون تو ذهنمون خاطره هایی داریم.فوتبال مثل زندگی زنده هست و مثل آب روان جاری است.مثلا از بزرگان سایت سوالی دارم:گرد مولر بهتره توماس مولر؟مسی بهتره یا مارادونا؟رونالدوی برزیلی بهتره یا کریس؟

By   علیرضا جوادیان   3513 Day ago

صحبتهای امیر حسین کاملا درسته هر نسلی یک بت فوتبالی برای خودش داره مگر معدود اسطوره هایی که زمان هم جلودار محبوبیتشان نیست مثل ناصر خان که وقتی بازی میکرد و وارد استادیوم میشد حال هوادار غیر قابل توصیف بود یا گلزنیهای چنگیز ونعلچگر که شاید اکثرا حتی یک بازی اونا رو هم ندیده باشید احدی یک کاپیتان واقعی برای استقلال بود همین نزدیکتر علی منصوریان که هنوز لحظات خداحافظیش تو ذهنمه بعد فرهاد و مطمئنن باید منتظر پدیده های جدید و دوست داشتنی جدیدی باشیم و این ذات فوتباله که ستاره های جوان جای اسطورهای نسل قبل خود را بگیرند اگر این اتفاق رخ ندهد فوتبال مرده و جذابیتش به پایان میرسد

By   سید حسن طاهری   3512 Day ago
استقلال تو هر دوره ای یه بازیکن محبوب و خوب داشت مثل غلام حسین خان مظلومی بیوک جدی کار حسن روشن ناصر حجازی محمد نوازی علی سامره فرهاد مجیدی و ..........
By   ali baghbanian   3503 Day ago
Written by: atiye zalaghi

چرا جو میدید ما مثل فرهاد تو استقلال زیاد داشتیم در آینده هم خواهیم داشت فرهاد اسطوره بود قبول ولی اعجوبه که نبود

By   آرینا رحمتی   3503 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

به نظر من هر نسلی بازیکن های نسل خودشونو دوست دارن.مثلا نسل من ای که 23 سالمه شاید اسطورشون فرهاد مجیدی باشه و هیچ کسی نتونه جای اون رو بگیره.ولی شاید مثلا نسل بعدی مثلا عاشق شریفات بشن.

مثلا من اسطوره هام در دفاع راست شاید بتونم بگم منتظری و نوازی و خسرو باشن ولی شاید یه پسر 7 ساله نوازی رو شاید اصلا نشناسه و با منتظری خاطره ای نداشته باشه به اونصورت ولی شاید فخرالدینی تا سالها تو ذهنش به عنوان اسطوره باقی بمونه و باهاش کلی خاطره در ذهنش نقش ببنده.

اصلا نمیشه گفت کی بهتره.با هر کدومشون تو ذهنمون خاطره هایی داریم.فوتبال مثل زندگی زنده هست و مثل آب روان جاری است.مثلا از بزرگان سایت سوالی دارم:گرد مولر بهتره توماس مولر؟مسی بهتره یا مارادونا؟رونالدوی برزیلی بهتره یا کریس؟

By   سمانه علیزاده   3502 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

صحبتهای امیر حسین کاملا درسته هر نسلی یک بت فوتبالی برای خودش داره مگر معدود اسطوره هایی که زمان هم جلودار محبوبیتشان نیست مثل ناصر خان که وقتی بازی میکرد و وارد استادیوم میشد حال هوادار غیر قابل توصیف بود یا گلزنیهای چنگیز ونعلچگر که شاید اکثرا حتی یک بازی اونا رو هم ندیده باشید احدی یک کاپیتان واقعی برای استقلال بود همین نزدیکتر علی منصوریان که هنوز لحظات خداحافظیش تو ذهنمه بعد فرهاد و مطمئنن باید منتظر پدیده های جدید و دوست داشتنی جدیدی باشیم و این ذات فوتباله که ستاره های جوان جای اسطورهای نسل قبل خود را بگیرند اگر این اتفاق رخ ندهد فوتبال مرده و جذابیتش به پایان میرسد

درسته.ولی اون نسلها خاص تر بودن.تعصباتشون خیلی فرق میکرد.الان یه روز تو این تیمن فردا تو تیم رقیب.تا دو روز پولشون دیر میشه کل دنیا میفهمن.خوشبحال شماها که اون نسلها رو دیدین.
By   علی دوستی   3483 Day ago
عزیزای دلم اگه بگیم مثل فرهاد نمیاد دروغ گفتیم چرا؟ چون  باید مثل فرهادها بیان تا استقلالمون بالا بره همیشه رقیب سر سخت باشه .حساب کنین دیگه مثلش نیاد چه فاجعه ای پیش میاد .تو تایید جمله دوستان فرهادم تو قلب ما جا داره ولی یه چیز مهمتر داریم به اسم استقلال
By   مهرداد پدرام   3455 Day ago
استقلال مکتب بزرگ پروری هست شک ندارم میاد بازیکن بزرگ که روزی برا از دست دادنش مث فرهاد گریه بکنیم . عشق است استقلال
By   امیرحسین رهایی   3436 Day ago
Written by: atiye zalaghi

UL,​الکی حرف نزن فرهادقلب ابی هاست اعجوبه هم بود توکی هستی که فرهادوقبول نداری فکرنکنم استقلالی هم باشی
By   امیرحسین رهایی   3436 Day ago
Written by: مهدی جوکار

بچه ها مطمئن باشین اگه به دنبال جایگزینی فرهادين سردار آزمون میتونه گزینه مناسبی باشه. راستی مدیرعامل ومسولان باشگاه سری به سایت میزنن یا اینکه...!

فرهادهیچ جایگزینی نمی خواهد توهستی که جایگزینت بایدیه استقلالی بامرام بیاد
By   maryam 7   3422 Day ago
در این ک ​​فرهاد یــــکی از بهترین و باتعصب ترین بازیکناست و اسطوره همیشگی ما آبی ها شکی نیست اما همونطور ک قبل ایشون هم بازیکنای بزرگی همچون ناصرخان و مرحوم غلامحسین خان بودن پس بعدشون هم چنین بازیکنانی میان تا اس اسمون بتونه مثل همیشه پرافتخار بمونــــه
By   وهاب نظری نژاد   3354 Day ago
شما اگربتاریخ استقلال در گذشته گذری داشته باشی باسامی بازیکنان بزرگی روبرو میشی هرکس در زمان خودش بهترین است پسرمن هشت .نه سالش بود که بعشق دیدن بازی فرهاد پیراهن شماره فرهاد را میپوشد و چشم از تلویزیون برنمیداشت وهنوز هم از طرفداران پرو پا قرص فرهاده درهردوره بازیکنان خوبی پیدامیشوند که درگذشته بازیکنان بزرگی مثل . مرحوم علی دانایی فر و پسرش ایرج دانایی فر.سرطلایی گذشته دور عارف قلی زاده .مهاجم بی رقیب پرویز کوزه کنانی .محمود بیاتی همه فن حریف . بیوک جدیکاربهترین چپ پا . وووووووو تا برسیم به فخرآبیها مرحوم ناصرحجازی که یک اسطوره است . این چرخش همینطور ادامه داشته و خواهد داشت که تمام این عزیزان به همراه فرهاد اعجوبه استقلال . همیشه نامشان در ارشیو استقلال ویادشان در ذهن ما خواهد ماند و مثلما در آینده نیز استقلال از این بازیکنان خوب رونمایی و بما معرفی خواهد کرد. اس اس قهرمان همیشه در قلب من جا داری .
By   وهاب نظری نژاد   3332 Day ago
ظاهرا داره به نفت تهران میره . که اگر هم بره  جای دوری نرفته است . چون بازهم در کنار یک استقلالی متعصب و کار بلد بنام علیرظا منصوریان قرار میگیره . فرهاد هر کجا و توی هر تیمی باشی برای ما اسطوره ای و دوستت داریم .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.