فرهاد

فرهاد
By   جواد نوبخت هروی   3724 Day ago

ازتمام وجود استقلال وفرهاد رادوست دارم آرزویم برگشت دوباره فرهاد است

By   افسانه طرقیان   3701 Day ago
ممکنه به آرزوت برسی دوست عزیز ولی اگر یه روزی برگرده به عنوان مربی برمیگرده نه یه بازیکن
By   zahra*ss*7777 4444*777   3701 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

این آرزوی خیلی از استقلالی هاست ...

ایشالله کــــــــــــــــــــــــاپیتان فـــــــــــرهـــــــــــــــــــــاد به خونه ی خودش بر میگرده...

By   لیلا جوکار   3700 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

این آرزوی خیلی از استقلالی هاست ...

ایشالله کــــــــــــــــــــــــاپیتان فـــــــــــرهـــــــــــــــــــــاد به خونه ی خودش بر میگرده...

By   میرودود سیدمحمدی   3699 Day ago

باتمام احترامی که واسه فرهادقایلم اما مثل دفعه ی گذشته بدجایی پشت تیم روخالی کرد.درهرحال واسش آرزوی سلامتی دارم.سیدودود

By   لیلا جوکار   3680 Day ago

فرهاد عشق تمام استقلالیهاست... یه اسطوره که جاش همیشه توی استقلال خالیه7777777777777777777777777777

By   shide HR   3674 Day ago
Written by: لیلا جوکار

فرهاد عشق تمام استقلالیهاست... یه اسطوره که جاش همیشه توی استقلال خالیه7777777777777777777777777777

واقعا اگه فرهاد بود استقلال بازم قوی ترین تیم ایران بود و هیج کدوم از این مشکلات رو نداشت .

By   zahra*ss*7777 4444*777   3674 Day ago
Written by: shide HR

واقعا اگه فرهاد بود استقلال بازم قوی ترین تیم ایران بود و هیج کدوم از این مشکلات رو نداشت .

کاملا موافـــــــــقــــــــم...

By   لیلا جوکار   3673 Day ago

فرهاد اسطوره تکرار نشدنی ایران و افتخار ما استقلالیها در دنیاست... به امید موفقیتهای روز افزونش

By   ساحره عصار   3672 Day ago

فرهاد اسطوره تکرار نشدنی ایران و افتخار ما استقلالیها در دنیاست... به امید موفقیتهای روز افزونش

By   امیر حسین اسلامی   3672 Day ago

اینم به خاطر ساحره خانوم :

By   لیلا جوکار   3672 Day ago

واقعا طرفدارای فرهاد زیاد و بینظیرن.....

اما کاش اینجوری استقلال رو تنها نمیزاشتن مطمئنم فرهاد هم به این روش طرفدارهای استقلال نظر خوبی نداره.کاش ورزشگاه دوباره پر بشه مثل قبل!!!

By   ساحره عصار   3672 Day ago

اما کاش اینجوری استقلال رو تنها نمیزاشتن مطمئنم فرهاد هم به این روش طرفدارهای استقلال نظر خوبی نداره.کاش ورزشگاه دوباره پر بشه مثل قبل!!!

منم باهات موافقم لیلا جان ولی طرفدارها هم حق دارن دیگه بیان توپ لو دادن نوری وببینند یا راه رفتن و گل نزدن نظری طرفدارها بازی جذاب میخوان با اون سختی برن استادیوم یه همچین صحنه هایی رو ببینند!!!!!!!اون موقع که فرهاد بود اگرم تیم میباخت یا نتیجه نمیگرفت بازی هیجان داشت ولی انقدر اذیتش کردن که رفت فرهاد رفت آقای نظری دیگه استرس تعویض و نیمکت نشینی نداشته باش 90 دقیقه راحت تو زمین قدم بزن و الکی خودتو تو محوطه جریمه بزن زمین....این رسم فوتباله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید دلم پر بود به قول لیلا جون بازم ما طرفدارها باید استقلالمون و تنها نذاریم
By   shide HR   3671 Day ago
Written by: ساحره عصار

[quote=009898]

منم باهات موافقم لیلا جان ولی طرفدارها هم حق دارن دیگه بیان توپ لو دادن نوری وببینند یا راه رفتن و گل نزدن نظری طرفدارها بازی جذاب میخوان با اون سختی برن استادیوم یه همچین صحنه هایی رو ببینند!!!!!!!اون موقع که فرهاد بود اگرم تیم میباخت یا نتیجه نمیگرفت بازی هیجان داشت ولی انقدر اذیتش کردن که رفت فرهاد رفت آقای نظری دیگه استرس تعویض و نیمکت نشینی نداشته باش 90 دقیقه راحت تو زمین قدم بزن و الکی خودتو تو محوطه جریمه بزن زمین....این رسم فوتباله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید دلم پر بود به قول لیلا جون بازم ما طرفدارها باید استقلالمون و تنها نذاریم

By   لیلا جوکار   3667 Day ago

منم امیدوارم امسال سال استقلال باشه

By   shima HR   3662 Day ago

By   shima HR   3662 Day ago

منم امیدوارم امسال سال استقلال باشه

By   کاووس رشیدی   3662 Day ago

ایشالا که فرهاد به خونه ی خودش بر میگرده و من مطمئن هستم که مربی خیلی خوبی میشه

این آرزوی همه ی استقلالی هاست

By   fariba nikzad   3662 Day ago
Written by: shide HR

[quote=5858][quote=009898]

By   شبنم علی قنبری   3661 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

ایشالا که فرهاد به خونه ی خودش بر میگرده و من مطمئن هستم که مربی خیلی خوبی میشه

این آرزوی همه ی استقلالی هاست