بازی استقلال الشباب

بازی استقلال الشباب
By   امیر حسین اسلامی   3684 Day ago

خب متاسفانه همونطور که دیدین بازی رو 1-0 واگذار کردیم.

از دوستان تقاضا دارم هر بحثی در مورد این بازی دارن در همین تاپیک مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های مشابه پرهیز کنن.

مرسی

By   هستی همراه   3684 Day ago

واقعا حیف شد باید می بردیم .به نظر من باید نیمه اول کارو تموم میکردیم .ترکیب نیمه اول خوب نبود .نمیدونم چرا کبه رو نیاورد بازکنه ؟؟

البته داور هم خیلی بد داوری کرد 1گل که اصلا افساید نبود قبول نکرد و 1پنالتی 100*100رو نگرفت .

داور نبود من خودم پروفسورداوری هستم بخدا پنالتی بود .خیلی ازدستش نارحتم

By   لیلا جوکار   3684 Day ago
Written by: هستی همراه

واقعا حیف شد باید می بردیم .به نظر من باید نیمه اول کارو تموم میکردیم .ترکیب نیمه اول خوب نبود .نمیدونم چرا کبه رو نیاورد بازکنه ؟؟

البته داور هم خیلی بد داوری کرد 1گل که اصلا افساید نبود قبول نکرد و 1پنالتی 100*100رو نگرفت .

داور نبود من خودم پروفسورداوری هستم بخدا پنالتی بود .خیلی ازدستش نارحتم

By   میرودود سیدمحمدی   3684 Day ago

من به بازیکنان که تمام تلاششان راکردند خداقوت میگم.هرکاری ازدستشون برمیمود انجام دادند.لعنت به داور مسخره ی بازی که پنالتی صددرصد رو نگرفت.به امیدپیروزی.سیدودود ازمشکین

By   حسن یارمحمدی   3684 Day ago

بیش تر از باخت از این ناراحتم که به یه تیم نه چندان قوی اونم تو آزادی باختیم

قدرت این تیم با الهلالی که پارسال تو گروهمون بود قابل قیاس نیست

به امید بازی های آینده

By   علیرضا جوادیان   3684 Day ago
باخت بد وبی موقعی بود فقط امیدوارم بازیهای آینده بهتر بشیم ولی من فکر میکنم استقلال با این موجودی بازیکناش اگر 4231بازی کنه بهتر نتیجه بگیره نظر شما چیه

اعصابم ریخته بهم اخه چرا توخونه با این همه تماشاگرمحبوب و متعصب /دست همشون رو می بوسم که اومدن استادیوم./البته بهتر از بازیهای قبل بازی کردن ولی باید می بردن .

داور هم نامردی کرد ویه پنالتی نگرفت ویه گل مشکوک  به افساید را قیول نکرد./من از اون موقع که یادم میاد اس اس تو خونه خوب بازی /تو بازیهای بیرون از  خونه بهتر و جنگنده تر بازی میکه.

بیشتر از این ناراحتم که اینهمه چشم مالیدیم روز بازی بشه بازی بازی بازی .........

ایشاا در بازیهای بعد با یه ترکیب جدید بتونیم ببریم.

ایشاا.....فردا تراختورو سه پاهان بازیهایشون رو ببرن .

By   سعید آقامحمدی   3684 Day ago

بچه ها خیلی خوب بازی کردن . ما به داوری باختیم . بیشعور نکبت خطای واضح روی قاضی روندید .آخه خداییش به این میگن داور! اه اه اه اه

By   میثم محمدی قراسویی   3684 Day ago

بچه ها خیلی تلاش کردن ولی شاید باید بیشترش میکردن! داوری م که دیگه همه دیدن! یه خطای پنالتی و یه کارت قرمز برای بازی خطرناک و نادیده گرفت! تازه من فکر میکردم چون داور چینیه، قضاوت خوبی ازش شاهد هستیم! اما افسوس!!! اونم از اون چینی های قلابی ازکار دراومد..! ولی اگر بازی اولمون خارج از خونه بود بهتر بود! البته این نظر منه!!! ایشالا بازیهای بعدی.....

By   امیر حسین اسلامی   3684 Day ago

واقعا از اینکه اینقدر راحت باختیم ناراحتم.اگه یه ذره مهاجما با دقت کار میکردن خیلی راحت  میتونستیم 2-3 گل بزنیم.به نظر من قلعه نوعی 2 تا اشتباه بزرگ داشت.اولی اینکه سیاوش رو تو ترکیب گذاشت و اشتباه دوم که خیلی بزرگتر از قبلی بود این بود که سیاوش رو تعویض نکرد.به جرات میتونم بگم مشکل استقلال بازی کردن همزمان سیاوش و غلام نژاد در سمت راست بود که البته در این مورد نمیشه به قلعه نویی خورده گرفت چرا که اول فصل حمودی و اواسط فصل منتظری از تیم جدا شد.شما اگه دیشب دقت کرده باشین دیدین که چه توپی که نیمه اول سید گرفت و چه موقعیت ها و ضد حملاتی که الشباب تو نیمه دوم خلق کرد ( که یکیشم منجر به گل اونا شد ) همگی از این ناشی میشد که سیاوش و غلام نژاد هر دو با هم حمله میکردن و هیچ کدوم به اندازه کافی به عقب برنمیگشتن.به نظرم باید برای بازیهای بعد از زوج هاشم و خسرو در سمت راست استفاده کنه تا تیم موفق به رفع این نقص بشه و پژمان در همون دفاع چپ بمونه.

البته بگم این قوی ترین رقیب گروهمون بود که باهاش بازی کردیم و خود این جای امیدواری داره.

البته این نکته رو هم باید بگم که داور چینی (تان های ) یک پنالتی - اخراج مسلم رو به نفع ما نگرفت.البته این اولین بار نیست که داور به ضرر ما استقلالیا کار کرده.پارسال هم تو بازی برگشت استقلال و الشباب امارات در مرحله 8/1 در ورزشگاه آزادی یک گل سالم استقلال رو قبول نکرد.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3683 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

واقعا از اینکه اینقدر راحت باختیم ناراحتم.اگه یه ذره مهاجما با دقت کار میکردن خیلی راحت  میتونستیم 2-3 گل بزنیم.به نظر من قلعه نوعی 2 تا اشتباه بزرگ داشت.اولی اینکه سیاوش رو تو ترکیب گذاشت و اشتباه دوم که خیلی بزرگتر از قبلی بود این بود که سیاوش رو تعویض نکرد.به جرات میتونم بگم مشکل استقلال بازی کردن همزمان سیاوش و غلام نژاد در سمت راست بود که البته در این مورد نمیشه به قلعه نویی خورده گرفت چرا که اول فصل حمودی و اواسط فصل منتظری از تیم جدا شد.شما اگه دیشب دقت کرده باشین دیدین که چه توپی که نیمه اول سید گرفت و چه موقعیت ها و ضد حملاتی که الشباب تو نیمه دوم خلق کرد ( که یکیشم منجر به گل اونا شد ) همگی از این ناشی میشد که سیاوش و غلام نژاد هر دو با هم حمله میکردن و هیچ کدوم به اندازه کافی به عقب برنمیگشتن.به نظرم باید برای بازیهای بعد از زوج هاشم و خسرو در سمت راست استفاده کنه تا تیم موفق به رفع این نقص بشه و پژمان در همون دفاع چپ بمونه.

البته بگم این قوی ترین رقیب گروهمون بود که باهاش بازی کردیم و خود این جای امیدواری داره.

البته این نکته رو هم باید بگم که داور چینی (تان های ) یک پنالتی - اخراج مسلم رو به نفع ما نگرفت.البته این اولین بار نیست که داور به ضرر ما استقلالیا کار کرده.پارسال هم تو بازی برگشت استقلال و الشباب امارات در مرحله 8/1 در ورزشگاه آزادی یک گل سالم استقلال رو قبول نکرد.

کاملا موافقم و ضمن احترام به نظر تمامی آبی دلان چه با من مخالفن و چه موافق باید بگم اکبرپور اصلا در حد اس اس نیست و باید از تیممون بره....از مسولان باشگاه خواهش میکنم بازیکنایی رو جذب کنن و تو اس اس نگه دارن که به اس اس بخورن و در حد و نام این تیم باشن نه بعضیا....آخه ما چقدر باید حرص بخوریم از بازی کردن بعضیا...

By   fariba nikzad   3683 Day ago
بچه ها بدبازی نکردن اما خیلی خوبم نبودن کاملامشخص بودکه خسته ان.داورم که دیگه خودتون میدونین چیکارکرد.ازهوادارامونم بایدتشکرکردکه رفتن ورزشگاه ولی خیلی بی انصافیه بخوای به همه بازیکنامون به یه چشم نگاه کنین وتوهین کنین,یکی مثل سید بادست مصدوم واسه استقلال بازی کرده....بعدشم من یه سئوال واسم پیش اومه؟غلام نژاد رو دقیقاواسه چی آوردنش استقلال؟؟؟حتی یه پاس ساده روهم نتونست بده.توبرنامه نودم که دیدین تاحالامقصرسه تاازگلامون اون بوده.
By   رضا صداقتی   3683 Day ago

سلام دوستان گل من

دیشب بازی رو ب صورت کامل دیدم اصلا فک نمیکردم این بازی رو ببازیم چون نیمه اول واقعا خوب بازی کردیم ولی خدایش بازیکنامون بی غیرت نیستن بلکه در برابر بازیکنای جوون دیگه کنم میارن دیدین از اواسط نیمه دوم بد جوری کم اورده بودن اون موقعی ک 3 ب 2 تک ب تک شده تابلو بود پس خواهش میکنم ب این بازیکنان نگین بی غیرت من شنیدم حتی بعضیا ب خسرو میگفتن بی غیرت بیچاره با پای مصدوم برامون بازی میکنه.

امیر خان راست میگه ها توجه کردین هر وقت خسرو میاد هاشم مصدوم میشه وقتی هاشم میاد خسرو مصدومه؟؟؟

ب نظرم هر دوتا پنالتی بود ولی موندم چطور حنیف اون توپ نیمه اول رو گل نکرد!!!

سیاوش شاید بد شده ولی لااقل میدوهولی انصافا غلامنژاد اصلا بدرد نمیخوره خیلی افتضاحه ی چیزی بیشتر از خیلی ...

در کل باید بازی با اریان و ببرین و ب نظرم باید از همون تاکتیک نیمه اول استفاده کنیم + خسروه م بیارم تو گوش ک هم مبعلی باشه و هم خسرو ،مبعلی پاس تو عمق بندازه برای آرش و خسرو سانتر برای مهاجمین مخصوصا قاضی البته باید کبه رو هم از اول ب جای سیاوش بیارین اگه اینجوری باشه میتونن برنده باشن...

By   shima HR   3683 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

بچه ها خیلی خوب بازی کردن . ما به داوری باختیم . بیشعور نکبت خطای واضح روی قاضی روندید .آخه خداییش به این میگن داور! اه اه اه اه

کاملا با شما موافقم بچه ها خوب بازی کردن ولی....

By   احسانه رئیس السادات   3683 Day ago

البته بازی خوبی بود.خوشحالمم که همه دیدن که داور مقصر بود و یک پینالتی صددرصد و یک گل زیبا رو افساید گرفت .

واقعا این لنگی ها اصلن هیچی نمی فهمن میگن ما این الشباب رو 5تا بهش زدیم .وافعا اینا که فرق الشباب عربستان و الشباب قطر رونمیدونن ازشون چه انتظاری دارید .

بهشون هیچی نگید فقط بخندید بهشون.بزارید توی .....بمونن.

البته این قویترین تیم تو گروهم بود .انشاا بازیهای بعدی رو میبریم .استقلال ابروی ایران .

By   احسانه رئیس السادات   3683 Day ago

البته بازی خوبی بود.خوشحالمم که همه دیدن که داور مقصر بود و یک پینالتی صددرصد و یک گل زیبا رو افساید گرفت .

واقعا این لنگی ها اصلن هیچی نمی فهمن میگن ما این الشباب رو 5تا بهش زدیم .وافعا اینا که فرق الشباب عربستان و الشباب قطر رونمیدونن ازشون چه انتظاری دارید .

بهشون هیچی نگید فقط بخندید بهشون.بزارید توی .....بمونن.

البته این قویترین تیم تو گروهم بود .انشاا بازیهای بعدی رو میبریم .استقلال ابروی ایران .

By   shide HR   3683 Day ago

بابا به جز اینا یه خطا هم رو نظری نگرفت . اه اخه بابا این چه وضع داوری؟؟؟ واقعا ما بهتر بودیم و هیچ جای حرفی باقی نذاشتیم.....

.......  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است .....

By   شبنم علی قنبری   3683 Day ago

امیدوارم شکایتی که مسئولان کردن کار ساز بشه

چند تا بازی دیگه داریم ایشاا میبریم .از گروه صعود میکنیم

به لن------------------گی ها گفتم زیاد خوشحالی نکنید از باخت سرورتون .سرورتون از گروهش صعود میکنه .

By   رضا صداقتی   3683 Day ago

این حرفارو بیخیال شین بچه ها تو این زمان باید فقط از استقلال حمایت کنیم راستی تو بازی با الریان بازیکنان تیم ملی هستن یا ن؟؟؟

By   حسن یارمحمدی   3683 Day ago
اون تیم الشباب اماات بود نه قطر. بازیکنان تیم ملی هم هستن
By   امیر حسین اسلامی   3682 Day ago
Written by: رضا صداقتی

این حرفارو بیخیال شین بچه ها تو این زمان باید فقط از استقلال حمایت کنیم راستی تو بازی با الریان بازیکنان تیم ملی هستن یا ن؟؟؟

این 2 بازی ای که تیم ملی مقابل کویت و گینه برگزار میکنه هیچگونه تداخلی با بازی استقلال مقابل الریان قطر نداره.

دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و کویت از سری رقابتهای جام ملتهای آسیا راس ساعت 17:30 روز دوشنبه 12 اسفند ماه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می شود
همچنین بازی تدارکاتی دو تیم ملی فوتبال ایران و گینه روز 14 اسفند ماه راس ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

دیدار استقلال با الریان قطر روز سه شنبه 20 اسفند ساعت 19 در قطر برگزار میشود.

حالا اینکه کی روش چنتا از بازیکنای استقلال رو در بازی اول استفاده و چنتا رو در بازی دوم دیگه مشخص نیست.ولی حدس خودم اینه که کی روش برای تعامل بیشتر بین باشگاه ها و تیم ملی به احتمال زیاد از بازیکنایی که درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستن در بازی اول استفاده کنه.

Written by: رضا صداقتی

با اقا رضا استقلالی کاملا موافقم فقط باید استقلال کبیر را حمایت کنیم **

این روزها اس اس تنهاست .تیم اگه یه بازی رو ببازه هم حریفهای خارجی خوشحال میشن و هم رقیبا ن داخلی .انقدر که از باخت ما لنگی ها خوشحال شدن عربها خوشحال نشدن .نمی دونم واقعا چرا انقدر ناراحت هستند؟؟/ بابا وقتی یه تیم از ایران با یه کشور خارجی بازی داره مثل تیم ملی میمونه و باید ازش حمایت کنیم .ما که باختیم از ته دل ارزو کردیم سه تیم دیگه که بازی دارن ببرن .خوب بابا اگه تواین دوره نیستن خوب تقصیر ما چیه ؟؟میخاستن خوب بازی کنن و سهمیه بگیرن ؟؟الان هم ارزو میکنم لنگی ها بتونن سهمیه بگیرن و بیان .چون واقعا کینه توز شدن و این خیلی بده؟؟؟

پس وظیفه ما به عنوان یه هوادار باید تیم را حمایت کنیم تا دشمن شاد نشویم دوستان آبی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.