حاج صمد مرفاوی مرد بی ادعا فوتبال!!؟؟

حاج صمد مرفاوی مرد بی ادعا فوتبال!!؟؟
By   بردیا امینی   5419 Day ago

بالا خره پس از رایزنی های بسیار آقای مرفاوی سزمزبی تیم محبوب استقلال شد ,خلاصه ای از بیوگرافی سرمربی حال حاضر استقلال:

مرفاوی مهاجم اول تیم ملی ایران در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ ؛او که سالهاست بدون کوچکترین ادعا به کار خودش مشغول است . بیشتر اهل عمل است تا حرف زدن ؛ چه زمانی که بهترین گلزن استقلال بود و چه پس از آن که مربی تیمهای پایه استقلال شد و چه حالا که مربی تیم قهرمان لیگ برتر است.(لیگ 87)
شخصیت مرفاوی را باید درون گرا توصیف کرد اما تعصب او به استقلال و حساسیت او به پرسپولیس درونگرا بودن او را تا حدودی نقض می کند
.
کاشف بازیکنانی چون آندرانیک تیموریان ، مجتبی جباری و ... هرگز زحماتی را که برای این ستاره های نوظهور فوتبال در دوران نوجوانی شان کشیده به رخ نکشید
.
او حتی از ناصر حجازی هم که بگونه ای زمینه ی جدایی اش از تیم محبوبش استقلال را فراهم کرد، به نیکی یاد می کند
.
-
متولد ۱۳۴۳ در خرمشهر. متاهل

-
از تیم دارایی به استقلال آمد.
در آن زمان استقلال بازیکنان بزرگی داشت مثل مختاری فر- آقای بیانی- مظلومی و ... وی چون خیلی جوان بود نمی‌توانست در تیم استقلال بازی کند
.
موقعی که به استقلال آمد خیلی ها او را نمی خواستند اما وقتی جزء خانواده استقلال شد، کم کم جو تغییر کرد
.
-
آقای کردنوری مدیرعامل استقلال در آن زمان، وی را به استقلال آورد
.
در آن زمان آقای پورحیدری مربی استقلال بود
.
در زمان مرحوم پرویز دهداری به تیم ملی دعوت شده بود.

By   علیرضا روشن   5419 Day ago
با تشکر از بردیا عزیز به دلیل این مطلب و بیوگرافی کامل از سرمربی جدید استقلال
By   رضا کلاگر   5419 Day ago
من  انتخاب مرفاوی را با همه سوالها  تبریک میگویم.رضا
By   علیرضا اروجی   5418 Day ago

من هم با تمام نگرانی که دارم برای صمد آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم امسال یه قلعه نوعی دیگه به فوتبال ما معرفی بشه.

قسم به رنگای آبی                               قسم به صمد مرفاوی

که راه ما             باشد آن               راه تو             استقلال

By   فضل الله نوری   5418 Day ago
منم امیدوارم موفق بشه چون موفقیت اون موفقیت استقلاله ولی خیلی بعیدمیدونم چون اون درحداستقلال نیست اون بادانشتره یاقلعه نویی؟
By   REZA VALIZADE   5418 Day ago

به نظر من که موفق میشه فقط باید فرصت داد به اون

ما هوادارا باید حمایتش کنیم اون با ژنرال کار کرده حتما به درد استقلال میخوره

By   رضا کلاگر   5418 Day ago
از شما دوستانی که از مرفاوی حمایت کردید تشکر میکنم. این فقط به عشق استقلال وسر بلندی در لیگ واسیا است . به امید قهرمانی .رضا
By   مهدی کبیری   5417 Day ago
به نظر من روزهای بدبختی استقلال نزدیک است.
صمد مرفاوی درون گرا نیست کلا حرف زدن بلد نیست با خودش هم مشکل داره اصلا در حد تیم های پایه استقلال هم نیست وای به حال استقلال.
هر چند که باید امیدوار بود که نتیجه بگیره باشانس یا هر چیز دیگه ای...
By   مهدی کبیری   5417 Day ago
اشتباهی دو دفعه تایپ کردم نمی دونم چجوری دلیت کنم؟

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.