ناصرخان حجازی:صمدمرفاوی زیرآب زن است

ناصرخان حجازی:صمدمرفاوی زیرآب زن است
By   فضل الله نوری   5415 Day ago
ناصرخان گفته چون صمدزیرآبزن بوداخراجش کردم
By   مهدی کبیری   5414 Day ago
ناصر حجازی دیگه باید بره سالمندان.
هیچکس بهش تیم نمیده میاد با روزنامه ها مصاحبه میکنه.
صمد هم یک مدت میمونه تو تیم بعد با خفت تیم را ترک میکنه.
استقلال تیم بزرگیه و مربی بزرگی می خواد.نیمکت استقلال جای امثال صمد و حجازی و ... نیست
By   علیرضا اروجی   5414 Day ago

بابا این ناصر حجازی رو دیگه همه میشناسن , به نظر من  در حال حاضر یکی از نقطه ضعفهای ما استقلالیهاست

با اون لبای سیاه تابلوش

By   سید حامد حقیقت   5410 Day ago
 سلام بر آسمان آبی.
به نظر من ناصر خان حجازی کاملاَ درست میگه . آخه چه کار درخشانی میتونه از صمد سر زده باشه که تیم بزرگ استقلال رو بهش بدن که مربی گیری بکنه . همونطور که علی دایی با زیر آب زدن و پارتی اومد و مربی تیم ملی شد و تیم ملی رو به گند کشید و رفته الانم قایم شده و به هیچکس جواب نمیده ، من مطمئنم که صمد هم با همین کار ها خودشو به استقلال تحمیل کرده . فقط خدا به واعظ و صمد رحم کنه که استقلال بتونه امسال موفق باشه و گرنه ......
By   نیلوفر رسولی   5409 Day ago
Written by: علیرضا اروجی

بابا این ناصر حجازی رو دیگه همه میشناسن , به نظر من  در حال حاضر یکی از نقطه ضعفهای ما استقلالیهاست

با اون لبای سیاه تابلوش

اگه فقط یه آدم حسابی که قیافه و تیپش به ورزشکارا می خوره تو ایران باشه اونم ناصر خان حجازیه........

من اجازه نمی دم کسی بهش توهین کنه یادتون نره ناصر خان خیلی برای استقلال زحمت کشیده.........

تا دیروز که هیچکس چشم نداشت صمد مرفاوی رو ببینه حالا چی شده این آقا اینقدر عزیز شده.......

By   نیلوفر رسولی   5409 Day ago
Written by: مهدی کبیری

ناصر حجازی دیگه باید بره سالمندان.
هیچکس بهش تیم نمیده میاد با روزنامه ها مصاحبه میکنه.
صمد هم یک مدت میمونه تو تیم بعد با خفت تیم را ترک میکنه.
استقلال تیم بزرگیه و مربی بزرگی می خواد.نیمکت استقلال جای امثال صمد و حجازی و ... نیست

می شه لطفاً ناصر خان رو با صمد مقایسه نکنید

خیلی بی انصاف تشریف دارید

اگه میشه رعایت کنید من از هوادارای ناصر خانم بهم خیلی بر خورده

By   کاربر ناشناس   5403 Day ago
ناصر خان اینقدر استقلال را تخریب نکن صمد همشهری من است وچون فرد سالمیه الآن سر مربی استقلال شده بیا برای یک بار هم که شده بخاطر تیم وجلوگیری از سواستفاده رقیبان سکوت کن وبه فکر موفقیت تیم باش .
Written by: نیلوفر رسولی
[quote=alireza_oruji]

با اون لبای سیاه تابلوش

اگه فقط یه آدم حسابی که قیافه و تیپش به ورزشکارا می خوره تو ایران باشه اونم ناصر خان حجازیه........

من اجازه نمی دم کسی بهش توهین کنه یادتون نره ناصر خان خیلی برای استقلال زحمت کشیده.........

تا دیروز که هیچکس چشم نداشت صمد مرفاوی رو ببینه حالا چی شده این آقا اینقدر عزیز شده.......

نیلوفر آبی عزیز با حرفهای شما موافقم .استقلا لآرامش می خواهد .
نیلوفر آبی عزیز با حرفهای شما موافقم .استقلال آرامش نیاز دارد آقای حجازی
By   REZA VALIZADE   5401 Day ago

ناصر خان حجازی دیگه نمیتونه تیمی مثل استقلال رو مربی گری کنه پیر شده باید قبول کنه

الان نوبت ژنرال و صمد خان هست که استقلال داشته باشند

دیگه نسل پروین و حجازی تموم شده

بهتره حجازی تیم دیگه قبول نکنه واسه مربی گری تا کلاس خودشو حفظ کنه

پارسال اومد استقلال چی شد؟فقط از محبوبیتش کاسته شد و تیمو خراب کرد

By   hamed tohi   5396 Day ago
Written by: نیلوفر رسولی
[quote=alireza_oruji]

با اون لبای سیاه تابلوش

[/quote]نیلوفر بچه ها راست میگن دیگه ، آخه حجازی هم شد مربی . تا بیستر از این سبک نشده باید خودشو از فوتبال بکشه کنار.