بی غیرتها و با غیرتها

بی غیرتها و با غیرتها
By   امیر حسین اسلامی   3674 Day ago

همونطور که میدونید در اواخر بازی با نفت شعار ( بی غیرتها حیا کنید-----استقلال و رها کنید) از سوی طرفداران استقلال سر داده شد.منم گفتم البته من منظورم به بازیکنایی مثل نوری ، قاضی نظری و جمشیدیان و کبه بود.

حالا میخوام با این 2 عکس نظر شما دوستان رو بپرسم.به نظر شما کی با غیرت واقعی هست و کی نیست؟کی بی غیرته؟

By   علیرضا جوادیان   3674 Day ago
عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه
By   shide HR   3674 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه

By   لیلا جوکار   3673 Day ago

عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

By   افسانه طرقیان   3673 Day ago
منم موافقم دوست عزیز
By   zahra*ss*7777 4444*777   3673 Day ago
Written by: لیلا جوکار

[quote=237611ali]عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

By   کاووس رشیدی   3672 Day ago
Written by: لیلا جوکار

[quote=237611ali]عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

منم باهات موافقم

By   لیلا جوکار   3665 Day ago

.png

این غیرت نیست؟؟؟؟؟

By   fariba nikzad   3665 Day ago
اخراج آندو فدای سرش!!خداییش خیییلی باغیرته!!حتی تویکی ازمصاحبه هاشم گفته اگه دوباره دستم بشکنه فدای سراستقلال!!!
By   کاووس رشیدی   3665 Day ago

واقعا دمش گرم خیلی با غیرته

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.