فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی
By   کاربر ناشناس   5372 Day ago

با سلام خدمت همه استقلالیهای عزیز و تبریک پیروزی مقابل سپاهان .بی شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال مقابل سپاهان فرهاد بود او بازیکنی بدون حاشیه وحرفه ایست که می تواند الگویی بسیار خوب برای فوتبالیستهای ایران باشد.

بایستی قدر این بازیکنان را دانست و از تجربیات آنان استفاده مطلوب کرد . بازیکنانی همچون مجیدی و منصوریان همیشه در استقلال بوده اند تا نقش کاتالیزور را بازی کنند و برای جوانان الگو باشند . آنها بموجب تعصب خاصی که به تیمشان دارند همواره صلاح تیم را به صلاح خویش ترجیح می دهند و در خدمت تیم خود هستند . برای فرهاد و استقلا ل آرزوی بهروزی دارم .

نظر شما هوادار عزیز در این خصوص چیست؟

با احترام نادر

By   بردیا امینی   5371 Day ago

باسلام به همه آبی دلان

به نظر من تو فوتبال نسل جدید تعصب نقشی نداره و کلأ ورزش به صورت حرفه ای داره دنبال میشه.

ولی به نظر منم آقا فرهاد یکی از محبوب ترین چهره های استقلاله که واقعأ برای تیم بازی میکنه.

فرهاد مجیدی دوست داریم ما ......... دوست داریم ما

By   رضا کلاگر   5371 Day ago

من با بردیا موافقم .

فرهاد عشق ابی دوستان . رضا

By   محمد عسگری   5370 Day ago
فرهاد یکی از با تعصب ترین بازیکن استقلال هست انشالله با بازیهای خوبش استقلال را یاری خواهد کرد
By   احمد قدس   5369 Day ago
فرهاد مجیدی یکی از وفادارترین بازیکن به تیم استقلال است . البته این رو هم بگم که فرهاد حرفه ای و بدون حاشیه است .
By   اسماعیل شریفی   5369 Day ago
فرهاد مجیدی بی حاشیه وباتعصب
By   فریدون حمدی   5368 Day ago

فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان با تعصب و حرفه ای برای استقلال محبوب است امیدوارم با درخشش و استفاده از تجارب زیاد راه قهرمانی را با همدلی و همکاری دیگر بازیکنان هموار سازد  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.