سرمربی فصل بعد منچستر یونایتد

سرمربی فصل بعد منچستر یونایتد
By   امیر حسین اسلامی   3650 Day ago

پس از جدایی مویس از منچستر یونایتد به نظر شما سرمربی فصل بعد یونایتد چه شخصی می شود؟

رای خودم کاپلو هست.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3649 Day ago

اگه خود فرگوسن بر میگشت عالی میشد ولی اگه نیاد به نظر من یورگن کلوپ سرمربی دورتموند یا سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید سرمربی منچستر یونایتد بشه....

By   fariba nikzad   3649 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

اگه خود فرگوسن بر میگشت عالی میشد ولی اگه نیاد به نظر من یورگن کلوپ سرمربی دورتموند یا سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید سرمربی منچستر یونایتد بشه....

By   میثم محمدی قراسویی   3649 Day ago

من از منچستر متنفرم!!!؟ و امیدوارم که کی روش مغرور سرمربی ش بشه و با ناکامی هایی که بدست میاره، یه کم از غرور بیجاش که خودشو از ما ایرانی ها سرتر میبینه بشکنه و فکر نکنه خیلی آره....!!!!؟؟؟ البته از هوادارای منچستر عذرخواهی میکنم...

By   لیلا جوکار   3649 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

من از منچستر متنفرم!!!؟ و امیدوارم که کی روش مغرور سرمربی ش بشه و با ناکامی هایی که بدست میاره، یه کم از غرور بیجاش که خودشو از ما ایرانی ها سرتر میبینه بشکنه و فکر نکنه خیلی آره....!!!!؟؟؟ البته از هوادارای منچستر عذرخواهی میکنم...

باهات موافقم آقا میثم

By   fariba nikzad   3648 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

اگه به تنبیه کی روش باشه ایشالله تویه تیم دیگه بدترین نتیجه هاروبگیره وآبروش بره.ولی درموردمنچستر اصلا.من عاشق منچسترم وبه هیچ وجه دوس ندارم یکی مث کی روش بره واین تیموخراب کنه...

By   میثم محمدی قراسویی   3648 Day ago
Written by: fariba nikzad

[quote=meisam taj025]

اگه به تنبیه کی روش باشه ایشالله تویه تیم دیگه بدترین نتیجه هاروبگیره وآبروش بره.ولی درموردمنچستر اصلا.من عاشق منچسترم وبه هیچ وجه دوس ندارم یکی مث کی روش بره واین تیموخراب کنه...

ایشالا... اینم بخاطر هم تیمی م.... ولی باید سرمربی یه تیم مطرح بشه تا غرور کاذبش که خودشو خیلی برتر از ما ایرانیا میدونه، شکسته بشه اونم به طرز فجیع !!!!

By   سعید آقامحمدی   3648 Day ago

ولی گفته میشه که آنچلوتی وارد مذاکره شده

By   مرضیه غلامی   3645 Day ago

من اصلا تیم  منچستر رو دوست ندارم ولی حدسم ونگال بود که دیشب متوجه شدم که صحبتهای اولیه برای حضور در منجستر رو باهاش انجام دادن .

By   مرضیه غلامی   3645 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

من اصلا تیم  منچستر رو دوست ندارم ولی حدسم ونگال بود که دیشب متوجه شدم که صحبتهای اولیه برای حضور در منجستر رو باهاش انجام دادن .

اصلاح   میکنم منظورم فن خال  بود .

By   کاووس رشیدی   3642 Day ago

یا فان خال با کاپلو