رئال_بایرن

رئال_بایرن
By   fariba nikzad   3627 Day ago

برد رئال رو به همه ی رئالی های سایت تیریک میگم!!وقتی بایرنوبردیم پس میتونیم قهرمان شیم!!به امیدقهرمانی رئال توجام باشگاه های اروپا!!!

By   لیلا جوکار   3626 Day ago

تبریک میگم به تو فریبا جوون و همه طرفدارای رئال  هرچند من بارسایی هستم وتفکرات گواردیولا  رو هم می پسندم!!!

By   zahra*ss*7777 4444*777   3626 Day ago
Written by: لیلا جوکار

تبریک میگم به تو فریبا جوون و همه طرفدارای رئال  هرچند من بارسایی هستم وتفکرات گواردیولا  رو هم می پسندم!!!

By   امیر حسین اسلامی   3626 Day ago

من طرفدار چلسی هستم ولی از 3 تیم منچستر یونایتد ، بارسا و بایرن بدم میاد.البته 2 تای آخر به خاطر تفکرات گواردیولا و تیکی تاکا.شاید خیلی از مردم از این سبک بازی خوششون بیاد ولی من از این سبک بازی متنفرم و این نوع بازی رو کسل کننده میدونم.البته طرفداران بارسا و بایرن وقتی مقابل تیمهای مثل چلسی و رثال دیشب قرار میگیرند و میبینند کاملا از لحاظ تاکتیکی به بن بست میخورن از واژه پارک کردن اتوبوس در مقابل دروازه استقاده میکنن چرا که انتظار دارن این تیمها هم مثل مثلا وایادولید و لاکرونیا و ..... بیایم 4-5 تا گل دریافت کنیم.

این برد رو به همه هواداران رئال تبریک عرض میکنم.

By   میثم محمدی قراسویی   3626 Day ago

من طرفدار هیچکدوم نیستم. ولی با کمال احترام به طرفدارای رئال، فکر میکنم که بایرن به دور بعد صعود میکنه.....!!!

By   ساحره عصار   3626 Day ago

برد رئال رو به همه ی رئالی های سایت تیریک میگم!!وقتی بایرنوبردیم پس میتونیم قهرمان شیم!!به امیدقهرمانی رئال توجام باشگاه های اروپا!!!

By   سعید آقامحمدی   3626 Day ago

ای بابا . به نظرم بایرن صعود میکنه . اگه بازی و خوب دیده باشین درصد مالکیت 75 به 25 بود

By   حسن یارمحمدی   3626 Day ago

لیورپول یه چند سالی رفته مرخصی جام باشگاه ها نیست تیما چه جولانی میدن

یادش به خیر رئال 5 صفر برد

بارسا مدافع عنوان قهرمانیو حذف کرد

چلسی و میلان و یوونتوس که هیچی......

گفتم واسه بچه های اس اسی سایت یه کری بخونم

By   ف م   3625 Day ago

عشق است بارسا و گواردیولا انشالله بازی بعدی رئال و میزنیم و امسالم قهرمان میشه بایرن با مربی محبوب پپ گواردیولا

By   zahra*ss*7777 4444*777   3625 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

من طرفدار هیچکدوم نیستم. ولی با کمال احترام به طرفدارای رئال، فکر میکنم که بایرن به دور بعد صعود میکنه.....!!!

By   fariba nikzad   3625 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

ای بابا . به نظرم بایرن صعود میکنه . اگه بازی و خوب دیده باشین درصد مالکیت 75 به 25 بود

مهم اینه که همون چندتاضدحمله ای هم که رئال انجام دادخیلی خطرناک بودوهمشون ازموقعیتایی که بایرن تو کل بازی ایجادمیکردخطرناک تربود

By   لیلا جوکار   3625 Day ago
Written by: ف م

عشق است بارسا و گواردیولا انشالله بازی بعدی رئال و میزنیم و امسالم

قهرمان میشه بایرن با مربی محبوب پپ گواردیولا

آقا امیر حسین شما کلا دوست دارین مخالف همه نظر بدین و همه رو بکوبین اگه اشتباه نکرده باشم توی چند تا تایپیک اینو دیدم...البته نظر هر کس محترمه!!!!

By   fariba nikzad   3620 Day ago
هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!
By   zahra*ss*7777 4444*777   3620 Day ago
Written by: fariba nikzad

هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!

با اینکه رئالی نیستم ولی به خاطر تو فریبای عزیز و سایر رئالی های سایت بهتون تـــــــبـــــــــریک میگم....تا باشه از این شادی ها واستون

Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=3248465]هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!

با اینکه رئالی نیستم ولی به خاطر تو فریبای عزیز و سایر رئالی های سایت بهتون تـــــــبـــــــــریک میگم....تا باشه از این شادی ها واستون

aمرسی گلم!!!!!!
By   لیلا جوکار   3620 Day ago

تبریک میگم

By   میثم محمدی قراسویی   3620 Day ago

منم به هواداری ریال مادرید تبریک میگم... با اون بازی ای که مقابل بایرن کردن، مستحق صعود بودن....

وای اتلتیکوهم که چلسی روبرده و اومده فینال!!!چه فینالی بشه این فینال تمام اسپانیایی!!!!!
By   سعید آقامحمدی   3620 Day ago
تبریک میگم بعد از 12 سال رفتین فینال
By   لیلا جوکار   3619 Day ago

By   ساحره عصار   3619 Day ago
من از صعود رئال بینهایت خوشحالم مخصوصا دو تا گلی که کریس زد در ضمن جدا از بحث تعصب به رئال و کریس واقعا فوتبال تمییز و بی نقصی دیدیم واقعا هر 90 دقیقه پر از هیجان و آموزش بود ومن که خیلی استفاده کردم بازی دیشب هم که بینظیرتر بود و خیلی خوشحالم که دو تا تیم اسپانیایی به فینال اومدن کلا به خاطر دیدن دو تا فوتبال تمیز و پر از تکنیک به همه طرفدارای فوتبال تبریک میگم.....
By   fariba nikzad   3619 Day ago
نیس که بارسا هرسال یه پای فینال وقهرمانه؟!!!
By   سعید آقامحمدی   3619 Day ago
Written by: fariba nikzad

[quote=1375@2800]تبریک میگم بعد از 12 سال رفتین فینال

اگه یادتون باشه که صد در صد هست ما تو 1 سال 6 تا جام گرفتیم . حواستون هست 6 تا ها 6 تا

By   امیر حسین اسلامی   3619 Day ago
Written by: ساحره عصار

من از صعود رئال بینهایت خوشحالم مخصوصا دو تا گلی که کریس زد در ضمن جدا از بحث تعصب به رئال و کریس واقعا فوتبال تمییز و بی نقصی دیدیم واقعا هر 90 دقیقه پر از هیجان و آموزش بود ومن که خیلی استفاده کردم بازی دیشب هم که بینظیرتر بود و خیلی خوشحالم که دو تا تیم اسپانیایی به فینال اومدن کلا به خاطر دیدن دو تا فوتبال تمیز و پر از تکنیک به همه طرفدارای فوتبال تبریک میگم.....

یعنی چلسی کثیف بازی میکنه؟هه

By   fariba nikzad   3619 Day ago

[quote=3248465]

اگه یادتون باشه که صد در صد هست ما تو 1 سال 6 تا جام گرفتیم . حواستون هست 6 تا ها 6 تا

ببینین الان کجای این جامین وتولیگ کجایین!اگه به گذشته هاباشه که رئال هم قهرمانی های فراوون داره وهم بیشترین حضورتونیمه نهایی اروپا.

By   سعید آقامحمدی   3619 Day ago

چیزی نمیگم فقط نگاه کن

By   fariba nikzad   3618 Day ago

مسی ازینا امسال گرفته آیا؟؟؟؟ببین امسالی که کریس اکثررکورداروشکست مسی کجابوده؟؟اگه به گذشته هاباشه که اون موقعی که رونالدوداشت توجام جهانی بازی میکرد مسی داشت بابچه های محلش گل کوچیک بازی میکرد!!

By   fariba nikzad   3618 Day ago

اینم افتخارات کریس.اونایی که شمانشون دادی فقط مربوط به حضورش تورئاله.

By   سعید آقامحمدی   3618 Day ago
شما ک میگین رونالدو تو جام جهانی بوده و جزو بازیکنای قدیمیه پس چر افتخاراتش کمه؟ اگه به مسی نگاه کنی که شما میگین تازه وارده . تو۶_۷ سال ببینین چقدر افتخار داره!
By   fariba nikzad   3617 Day ago

شما ک میگین رونالدو تو جام جهانی بوده و جزو بازیکنای قدیمیه پس چر افتخاراتش کمه؟ اگه به مسی نگاه کنی که شما میگین تازه وارده . تو۶_۷ سال ببینین چقدر افتخار داره!
اگه به تعدادافتخارات باشه که پس زیدان ورونالدینیهو ورونالدوی برزیلی وپله وخیلی های دیگه هیچ وفقط مسی خوب آره؟اون موقع که رونالدوتازه شروع به درخشش کرده  بوداین سوسول بازیاوجام مام مدنبود والانم که مدشده ماشالله زیاد داره!!مسی هم که بااینکه سنش یه خورده ازکریس کمتره ولی داره کم کم بعداون مصدومیت افت میکنه ولی رونالدو ماشالله هرچی بیشترمیگذره داره بهترمیشه و تازشم مث مسی نیس که فقط توبارساخوب باشه بلکه توهرتیمی بوده چه منچستر وچه الان رئال وچه تیم ملیش عالی بوده!

By   مرضیه غلامی   3615 Day ago

واقعا رئال خوب بازی کرد و خوشحالم که ی پای فینال شد ولی از اینکه چلسی حذف شد خوشحال نشدم چون  سیمئونه  رو دوست ندارم 

ولی ایشالا رئال قهرمان بشه 

By   fariba nikzad   3615 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

واقعا رئال خوب بازی کرد و خوشحالم که ی پای فینال شد ولی از اینکه چلسی حذف شد خوشحال نشدم چون  سیمئونه  رو دوست ندارم 

ولی ایشالا رئال قهرمان بشه 

By   افسانه طرقیان   3595 Day ago

چیزی نمیگم فقط نگاه کن