بحث کارشناسی دیدار ایران و بحرین

بحث کارشناسی دیدار ایران و بحرین
By   بردیا امینی   5322 Day ago

به نظر شما ایران مقابل بحرین چگونه بازی کرد؟

بهترین پست و بد ترین پست کدامند؟

بهترین بازیکنان از دید شما چه کسیانی  بودند؟

By   بردیا امینی   5322 Day ago

به نظر من ایران تو 90دقیقه 900 بار غافلگیر شد و اصلأ چیزی به اسم انسجام تیمی وجود نداشت و هرکس برای خودش بازی میکرد .ولی نیم بحرین باهدف بازی میکرد و بسیار هوشیارانه بازی میکردندوکاملأ سوار بازی بودن.

بهترین پست مهاجمین بودن و بدترین مدافعان که آقای کعبی گل سرسبدشون بود.

بهترین بازیکنم آقای خلعتبری که متأسفانه مصدوم شد و بعد آقایان برهانی و حیدری

By   محمد عسگری   5322 Day ago

خوشبختانه این بازی رو من ندیدم ولی از نتیجه اش معلومه بازم به کلکسیون افتخاراتمون در آسیا اضافه شد 

چهار تا گل خوردن از بحرین قدرت فوتبال ما رو تو آسیا نشان داد ،دیگه ما حتی این عربها رو نمیتونیم شکست بدیم وضع از این بدتر نمیشه .بهترین و بدترین پست هم چون من بازی رو ندیم اظهار نظر نمیکنم ولی در بازی  که4 تا گل بخوری اونم از بحرین دیگه باید گفت فوتبالیست بردیم از ایران یا توپ جمع کن.

By   هومن کیانی   5322 Day ago

از وقتی که ایران نتونست بره جام جهانی من از تیم ملی زباد خوشم نمیاد و بازیش رو هم ندیدم چون معلوم بود میبازه دیگه .  تیم ملی کنونی دیگه اون تیم ملی ای که میشناختیم نیست .

خیلی خنده داره که به بحرین باختیم . قطبی ها که قبل از بازی همش میگفت ما می بریم .

By   احمد قدس   5321 Day ago

بازی مسخره ای بود

تیم ملی ایران از بحرین شکست بخوره خیلی خنده داره .

By   سولماز برهانی   5320 Day ago
از نظر من هم بازی مزخرفی بود تنها کاری که بازیکنای ما یاد گرفتن توجیه بیجای خودشون و خرده گرفتن به داوره (اشاره به اون مصاحبه ی برهانی که گفته بود داور روی قهرمانی رو سفید کرد ، که من فکر می کنم ارش هنوز اون شاهکار محسن قهرمانی مربوط به بازی چند فصل پیش بین پاس و استقلال ؛که خطای پیروز قربانی  منجر به اخراجش از زمین شد رو فراموش نکرده ) به نظر من علاوه بر مدافعین  طالب لو هم مقصربود و مثل همیشه ارش مجبود بود خودش جور ضعف هافبکها و عدم ایجاد موقعیت مناسب از طرف اونها رو بکشه اون تو خط حمله همیشه تنهاست...
By   اسماعیل شریفی   5319 Day ago
بدترین نفر افشین قطبی بود که آبرو ایران رو بااین بازی افتضاح برد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.