عملکرد بازیکنان

عملکرد بازیکنان
By   سیدحسین طباطبایی   5307 Day ago

بنظر من اگه جناب آقای مرفاوی بجای کیانوش رحمتی درپست هافک دفاعی ازحسین کاظمی استفاده کنه بهتر

دراینکه آقای رحمتی یکی از بهترین هافبک دفاعی های ایران است شکی نیست اما ایشان تمایل زیادی به بازی باعقب وآرام کردنبازی دارند امااگه بازی های کاظمی رو بادقت نگاه

کنید علاوه براینکه تمام خصوصیات یک هافبک دفاعی کامل رو دارند یک بازی سازویک پاسور قوی برای ارسال توپ پشت دفاع هستند کاری  که به گفته خیلی از کارشناسان فوتبال  

-ازجمله آقای عزیزی دربرنامه ورزش از نگاه دو-( امروزه در فوتبال حرفه ای  پاسهای پشت دفاع وغافلگیری دفاع حریف دروازبانهای  بزرگ انجام می دهند .) بازی مستقیم از عقب در این خطوط دفاعی بهم تنیده تیمهای حریف مقابل استقلال کار سازتر ومثمر ثمرتر خواهد بود وقتی استقلال چنین پتانسیلی دارد چرا از آن استفاده نکند . 

من قصدم حمایت از کاظمی

نیست بلکه ترقی استقلال وموفقیت تیم محبوبم استقلال است .اگر آقای رحمتی هم بتوانند پاسهایی ارسال کنندکه مهاجمان تیم رادر موقعیت خطرناک قرار دهند ما به تیم خود می بالیم که

دو هافک دفاعی 6دانگ وحرفه ای داریم

درپایان خواهشمند است نظر بدید

By   محمد عسگری   5307 Day ago
از اینکه از کاظمی  در ترکیب خوب استفاده نمیشه رو، منم قبول دارم .
By   اسماعیل شریفی   5306 Day ago
حسین کاظمی وامیر آبادی باید در ترکیب اصلی باشند
By   بهنام فرهنگیان   5304 Day ago
اینکه حسین کاظمی باید فیکس بازی کنه خوبه ولی فکر کنم در مورد امیر آبادی میشه تجدید نظر کرد.
By   کاربر ناشناس   5293 Day ago
حسین کاظمی باید فیکس باشه .بیک زاده ضعیف عمل می کنه.
By   اسماعیل شریفی   5290 Day ago
حسین کاظمی در بازی در دربی خوب عمل کرد وامیرآبادی باتعصب هم جاش خالی بود

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.