مصاحبه ی جنجالی اولادی

مصاحبه ی جنجالی اولادی
By   zahra*ss*7777 4444*777   3592 Day ago

درباره اینکه چرا نتوانسته در استقلال به آنچه حقش بوده برسد، گفت: متأسفانه در این مدت کوتاهی که در استقلال بودم برخی بازیکنان با داشتن یکسری ارتباطات می توانستند در ترکیب ثابت تیم باشند اما من از این شرایط برخوردار نشدم چون این نوع ارتباطات را نداشتم.

بازیکن پیشین پرسپولیس در این باره توضیح داد: من در طول این مدت فقط چند بار با آقای قلعه نویی تلفنی تماس داشتم اما بازیکنانی در تیم بودند که روزی 6 یا 7 بار با ایشان تماس می گرفتند.

وی ادامه داد: پس از 6 فصل بازی برای تیم پرسپولیس به خاطر جام جهانی پیشینه ام را خراب کردم و روی همه چیز پا گذاشتم و به استقلال آمدم تا بلکه در این تیم بیشتر دیده می شوم و همراه تیم ملی به جام جهانی بروم اما هرگز این فرصت در اختیارم قرار نگرفت تا بتوانم خودم را اثبات کنم.باور کنید این روزها وقتی تمرین تیم ملی را می بینم اشک می ریزم.

اولادی که عصبانی و ناراحت به نظر می رسید، اضافه کرد: اینکه سه سال در اردوی تیم ملی باشی و دم جام جهانی به این تیم دعوت نشوی خیلی سخت است و این اتفاق را فقط به واسطه نداشتن یکسری ارتباطات خودم با افراد نزدیک به کادر فنی تیم استقلال می دانم وگرنه من خودم با فروختن ماشین زیر پایم 150 میلیون پول رضایتنامه ام از نفت را پرداخت کردم تا برخلاف تمایل مسوولان نفت به استقلال بیایم و برای این تیم گلزنی کنم ولی فقط در بازی با الشباب 90 دقیقه فیکس شدم و در همان بازی هم خودم را نشان دادم اما این موضوع، هم دیر اتفاق افتاد هم تداوم نداشت.

او درباره اتفاقات نیم فصل دوم لیگ برتر در استقلال حرف های زیادی داشت که آنها را رسانه ای نکرد، اما گفت: اگر به من هم به اندازه نصف قاضی و نظری فرصت می دادند برایم کافی بود، اما من بازیکن 5 دقیقه ای و 10 دقیقه ای نیستم. من در ملوان در 22 بازی 17 گل برای این تیم زدم. در جام حذفی در 9 بازی 8 گل به ثمر رساندم و هرگز با من اینگونه رفتار نشد. متأسفانه چون یکسری مسایل در چینش ترکیب استقلال دخیل بود حتی آن روزی که تیم 12 بازیکن بیشتر نداشت نیز باز از من در ترکیب اصلی استفاده نشد.

اولادی درباره تصمیمش برای فصل بعد هم صحبت کرد: من تا یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم اما با توجه به حضور چند ساله ام در لیگ امارات، در بازی با الشباب تعدادی از دست اندرکاران تیم های قطری و اماراتی بازی مرا در آن بازی دیدند و الان از دو سه تیم حوزه خلیج فارس پیشنهاد دارم. البته یک پیشنهاد هم از لیگ چین به دستم رسیده که در حال بررسی آن هستم.

این بازیکن مازندرانی در مورد طلبش از استقلال هم با جام جم ورزشی حرف زد و گفت: 350 میلیون مبلغ قراردادم است که یک ریال از آن را نگرفته ام و چون از کل پول رضایتنامه ام که 150 میلیون تومان بود فقط 120 میلیونش را پرداخت کرده اند الان 30 میلیون هم از آن بابت طلب دارم که در کل می شود 380 میلیون تومان . از مسوولان وزارت ورزش می خواهم که در این باره کمک کنند تا به پولم برسم. البته این تنها بخشی از طلب من از تیم های وزارت ورزش است و از دوران مدیر عاملی حبیب کاشانی در پرسپولیس هم 450 میلیون طلب دارم که الان ارزش آن پول به یک سوم تقلیل یافته و دیگر هم قابل بازگشت نیست.

بچه ها نظرتون در مورد این حرف های اولادی چیه؟

چند دقیقه پیشم این صحبتهارو با خبرگزاری فارس انجام داده

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت:اگر صحبتی کرده‌ام حرف‌های دلم بوده و آن‌ها را تکذیب نخواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهرداد اولادی امروز در گفت ‌و گو با یکی از روزنامه های ورزشی به انتقاد از قلعه‌نویی پرداخته و مدعی شده« سرمربی استقلال خام حرف‌های اطرافیانش شد و تیم ملی را از من گرفت».

اولادی در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: از صبح امروز خبرنگاران متعددی با من تماس گرفتند که آیا صحبت‌های منتشر شده واقعیت دارد یا خبر اما محض اطلاع باید بگویم که آن حرف‌های دلم بود که زدم و هرگز آن‌ها را تکذیب نخواهم کرد.

وی افزود: از مدت‌ها قبل می خواستم حرف‌هایم را بگویم و حالا هم دیگر این صحبت‌ها را انجام دادم و نمی‌خواهم دوباره همان حرف‌ها را تکرار کنم. مطمئنا برای فصل جدید برنامه‌های خوبی دارم و می‌خواهم ثابت کنم به حقم در استقلال نرسیدم.

By   امیر حسین اسلامی   3592 Day ago

عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

مگه فرانک لمپارد نبود.در ابتدای فوتبالش چون تو وستهام بود و سرمربی این تیم هم هری ردنپ بود که دایی لمپارد بود میگفتن چون داییت سرمربی بهت بازی میرسه و اگه داییت سرمربی نبود بهت بازی نمیرسید.تا حدی این متلک گفتن ها زیاد بود که بعضی وقتها حتی لمپارد اشک میریخت.ولی لمپارد نشون داد اصلا اینطور نیست و تبدیل شد به پادشاه فوتبال انگلستان.به چلسی اومد و با چلسی قهرمانی هایی رو در لیگ برتر انگلستان ، جام حذفی ، جام اتحادیه ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا رو تجربه کرد و حتی بعد از رونالدینیو به عنوان دومین بازیکن جهان در سال 2006 انتخاب شد ( که اگر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان داور گل ارواح لیورپول رو که به ناحق قبول کرد و منجر به صعود لیورپول به فینال شد رو قبول نمیکرد لمپارد میتونست بهترین بازیکن جهان بشه و توپ طلا رو به نام خودش ثبت کنه).ضمنا لمپارد الان عنوان بهترین گلزن باشگاه چلسی رو به نام خودش ثبت کرده که با توجه به اینکه هافبک هست آماری فوق العاده هست.

اینارو گفتم که بگم اگه کسی بخواد پیشرفت کنه میتونه پیشرفت کنه.لمپارد با وجود انتقاد هایی که تو وستهام  بهش وارد بود باز هم به حرکتش که شبیه راه رفتن بر خلاف جریان آب بود ادامه داد.

اولادی هم اگه میخواست میتونست حقشو بگیره و وقتی این شرایط پیش اومده مطمئن باشید استحقاقشو نداشته.

من یه سوال از اولادی دارم :

فرض میکنیم حرفای تو درست.قلعه نویی مگه بدش میاد بازیکنای بهتری رو به میدان بفرسته و نتایج بهتری رو کسب کنه و مثلا به جای اینکه پنجم بشه جز 3 تیم و سهمیه بگیره؟

خب مسلم هست که قلعه نویی حتی برای تقویت کارنامه مربیگریش از بهترین بازیکنای تیمش بازی میگیره تا بهترین نتایج رو بگیره.

ببین استقلال چقدر بد بخت شده که یه لنگی میاد اینجوری حرف میزنه.باز اگه علی کریمی بیاد یه چیزی بگه آد اینقدر نمی سوزه.

آخه اولادی!!!؟؟؟

Written by: امیر حسین اسلامی

نقطه جالبش اینه که حتی وقتی فصل تموم شد هم میگفت پشیمون نیستم اومدم استقلال....همش از قلعه نوعی تعریف میکرد حتی وقتی بهش بازی نمی رسید....
همین که فهمید تو لیست مازاده افشا گر شد.!!!واقعا براش متـــــــــــــــــاسفم

By   کاووس رشیدی   3590 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

نقطه جالبش اینه که حتی وقتی فصل تموم شد هم میگفت پشیمون نیستم اومدم استقلال....همش از قلعه نوعی تعریف میکرد حتی وقتی بهش بازی نمی رسید....

به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردی

By   کاووس رشیدی   3590 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

مگه فرانک لمپارد نبود.در ابتدای فوتبالش چون تو وستهام بود و سرمربی این تیم هم هری ردنپ بود که دایی لمپارد بود میگفتن چون داییت سرمربی بهت بازی میرسه و اگه داییت سرمربی نبود بهت بازی نمیرسید.تا حدی این متلک گفتن ها زیاد بود که بعضی وقتها حتی لمپارد اشک میریخت.ولی لمپارد نشون داد اصلا اینطور نیست و تبدیل شد به پادشاه فوتبال انگلستان.به چلسی اومد و با چلسی قهرمانی هایی رو در لیگ برتر انگلستان ، جام حذفی ، جام اتحادیه ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا رو تجربه کرد و حتی بعد از رونالدینیو به عنوان دومین بازیکن جهان در سال 2006 انتخاب شد ( که اگر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان داور گل ارواح لیورپول رو که به ناحق قبول کرد و منجر به صعود لیورپول به فینال شد رو قبول نمیکرد لمپارد میتونست بهترین بازیکن جهان بشه و توپ طلا رو به نام خودش ثبت کنه).ضمنا لمپارد الان عنوان بهترین گلزن باشگاه چلسی رو به نام خودش ثبت کرده که با توجه به اینکه هافبک هست آماری فوق العاده هست.

اینارو گفتم که بگم اگه کسی بخواد پیشرفت کنه میتونه پیشرفت کنه.لمپارد با وجود انتقاد هایی که تو وستهام  بهش وارد بود باز هم به حرکتش که شبیه راه رفتن بر خلاف جریان آب بود ادامه داد.

اولادی هم اگه میخواست میتونست حقشو بگیره و وقتی این شرایط پیش اومده مطمئن باشید استحقاقشو نداشته.

من یه سوال از اولادی دارم :

فرض میکنیم حرفای تو درست.قلعه نویی مگه بدش میاد بازیکنای بهتری رو به میدان بفرسته و نتایج بهتری رو کسب کنه و مثلا به جای اینکه پنجم بشه جز 3 تیم و سهمیه بگیره؟

خب مسلم هست که قلعه نویی حتی برای تقویت کارنامه مربیگریش از بهترین بازیکنای تیمش بازی میگیره تا بهترین نتایج رو بگیره.

ببین استقلال چقدر بد بخت شده که یه لنگی میاد اینجوری حرف میزنه.باز اگه علی کریمی بیاد یه چیزی بگه آد اینقدر نمی سوزه.

آخه اولادی!!!؟؟؟

By   علیرضا طاقتی   3541 Day ago
من شنیده بودم گفته بزرگ ترین اشتباهم آمدن به استقلالبود! دیگه نمی دونه بزرگترین اشتباه استقلال گرفتن اون بود.
By   علیرضا موسوی   3540 Day ago

غلط کرده مهرداد اولادی. بازیکنی که لبهاشو پروتز میکنه معلومه باید بیرون باشه. نیکمت استقلال از سر تو و امثال تو هم زیاده چه برسه که فیکس تیم باشه. 

By   علیرضا موسوی   3540 Day ago

از دوستان استقلالی خواهش میکنم اسم  بازیکن هایی مثل این رو اینجا نیارن چون الکی بزرگ میشن  . باشگاه استقلال به جای لباس باید یه النگو ویه کفش پاشنه بلند بهش میداد که سر تمرین برقصه بازیکن هارو سرگرم کنه .(آخه اولادی خر کیه که بخواد این حرفها رو بزنه )

By   افسانه طرقیان   3539 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

از دوستان استقلالی خواهش میکنم اسم  بازیکن هایی مثل این رو اینجا نیارن چون الکی بزرگ میشن  . باشگاه استقلال به جای لباس باید یه النگو ویه کفش پاشنه بلند بهش میداد که سر تمرین برقصه بازیکن هارو سرگرم کنه .(آخه اولادی خر کیه که بخواد این حرفها رو بزنه) .لطفا به دیگران احترام بگذارید اونم تمام تلاششو کرد.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3539 Day ago
Written by: علیرضا طاقتی

من شنیده بودم گفته بزرگ ترین اشتباهم آمدن به استقلالبود! دیگه نمی دونه بزرگترین اشتباه استقلال گرفتن اون بود.

By   علیرضا موسوی   3539 Day ago

ببین دوست عزیز چند تا هوادار( که اگه اسمتونو هوادار بگذاریم)  مثل شما از این بازیکن ها حمایت میکنن که اینا زبونشون دراز میشه دیگه.علی لابی سید صالحی و حاتمی رو با لگد میندازه بیرون هیچکدومشون لام تا کام حرف نمیزنن.اونوقت یکی مثل اولادی بچه سوسول میاد پشت سربهترین مربی ایران و استقلال حرف میزنه بعد شما حمایتش میکنید.واقعا متاسفم

By   shide HR   3539 Day ago

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده . اگه هنوز تو استقلال بازی میکرد این حرفو میزد یا بازی تو استقلال رویای کودکیش بود؟؟؟ یکی نیست بگه بد بخت تو لیاقت استقلالو نداری... حالم از این ادم های دو رو به هم میخوره....

By   افسانه طرقیان   3538 Day ago
دوست عزیزی که هواداری ما رو زیر سوال میبری برات متاسفم که احترام گذاشتن به دیگران ناراحتت میکنمه .من از اقای اولادی به عنوان یک پرسپولیسی طرفداری نمی کنم من به این اقا به خاطره یه سال حضورش تو استقلال احترام میذارم توقعی از ایشون نیست که هر حرفی رو بزنن وقتی بازیکنای متعصب خودمون به محض رفتن از اس اس شروع به افشاگری میکنن
By   علیرضا موسوی   3538 Day ago

اونا اگه افشا گری میکنن از خانواده خودمونن.مشکلی نیس.ولی یه لنگی سوسول میاد در مورد امیر قلعه نوعی حرف میزنه.نمک میخوره نمکدون میشکنه باید از ....... دارش زد.این آقا اومد تو استقلال تیتر یک روزنامه ها بشه پروتز لب هاشو نشون بده.تا یه بازیکن از این حرفها میزنه 4 نفر احساساتی میشن ازش تقدیر تشکر میکنن

By   افسانه طرقیان   3537 Day ago
به قول شاعر هرکس به طریقی دل ما میشکند بیگانه جدا دوست جدا میشکند بیگانه اگر میشکند حرفی نیست از دوست بپرسید که چرا میشکند.....از اولادی به عنوان یه پرسپولیسی و غریبه توقعی نیست باید از دوست توقع مدارا داشت.
By   علیرضا موسوی   3537 Day ago

دوستانی که از اولادی حمایت میکردن نمیخوام اینجا از کسی اسم ببرم.جواب حمایت از اولادی همون حرکتیه که دیشب حین بازی نشون داد.حالا بیاین اینجا کامنت بگذارید به من بگید آقا احترام نگه دار.

By   لیلا جوکار   3537 Day ago

ازش متنفرم نون به نرخ روز خور.....

By   افسانه طرقیان   3535 Day ago

درسته که کارش زشت بوده ولی بعد بازی معذرت خواهی کرده بود هرچند که هوادارا قبول نکردن

By   محمد میلاد خراسانی   3521 Day ago

اونا اگه افشا گری میکنن از خانواده خودمونن.مشکلی نیس.ولی یه لنگی سوسول میاد در مورد امیر قلعه نوعی حرف میزنه.نمک میخوره نمکدون میشکنه باید از ....... دارش زد.این آقا اومد تو استقلال تیتر یک روزنامه ها بشه پروتز لب هاشو نشون بده.تا یه بازیکن از این حرفها میزنه 4 نفر احساساتی میشن ازش تقدیر تشکر میکنن

دقیقا باهات موافقم

ازش تقدیر کنن ؟؟؟؟؟ اگه یه گاو دیگه مثل اولاغی داشتم  صد در صد یه گاوداری میزدم .

پولی هم که بهش دادن حرمش باشه

By   مهلا صالحی   3499 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

الان فیکس نیس بخاطر اینه

By   علیرضا موسوی   3465 Day ago
واقعا خوشحالم که امروز هوادارها با شعار هاشون جواب خوبی به مهرداد اولادی دادن.منتظر چنین روزی بودم....
By   ایناز4 فرجاد   3465 Day ago
اوردن اسمش روی زبون ما استقلالی هم زیادیش
By   zahra*ss*7777 4444*777   3465 Day ago
واقعا خوشحالم که امروز هوادارها با شعار هاشون جواب خوبی به مهرداد اولادی دادن.منتظر چنین روزی بودم....
By   حسین امیری   3464 Day ago
عاغا مگه نوری تو استقلال نیست؟چرا اون هیچی نمیگه؟
این فکر کرده مثل لنگ پولیس هروقت دلش خواست میره تو زمین.هیچ آدم عاقلی بازیکن خوبو نیمکت نشین نمیکنه.خوب نبودی جناب

By   سمانه علیزاده   3464 Day ago

واقعا دلم خنک شد.دم همه اونایی که دیروز حالشو گرفتن گرررررررم.
Written by: سمانه علیزاده

واقعا دلم خنک شد.دم همه اونایی که دیروز حالشو گرفتن گرررررررم.
By   علی دوستی   3464 Day ago
بابا این داره با این حرفاش غیر مستقیم معذرت خواهی میکنه روش نمیشه فقط حیف روئسای ما دلسوزن هر در پیت واموندی مثل اینو نکبت واحدی رو به تیم راه میدن تا شخصیت تیمو زیر سوال ببرن از اول با اومدن این دوتا موافق نبودم نیستم با کار تماشگرا موافقم تا هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ کس دیگه ای جرات نکنه بی احترامی بکنه
By   امیر آقاجانی   3441 Day ago
تو رو خدا این بچه رو اینقدر جدی نگیرید. اولادی کجا تیم ملی کجا. اصلا اشتباه امیر خان بود که بهش میخواست میدون بده شاید احیا شه. به نظر من اصلا بهش نپرداختن بهتره

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.