عملکرد قابل قبول والیبالیست ها مقابل برزیل

عملکرد قابل قبول والیبالیست ها مقابل برزیل
By   سعید آقامحمدی   3583 Day ago

امروز طی دیدار های لیگ جهانی والیبال بلند قامتان ایران مقابل برزیل قدرتمند صف آرایی کردند . که نتیجه آن 3-2 به نفع برزیل  تمام شد. تیم ایران در ست اول نتیجه را(25-23) راواگذار کرد. در ست دوم ایران از تمام قدرت خود استفاده کرد و  نتیجه  را با به حساب آوردن (30-28) به کار خود در این ست پایان داد. اما این پایان کار نبود تیم ایران در ست سوم با قدرت مثل ست قبلی ظاهر شد و نتیجه را با امتیاز (28-26) به خود رقم زد. تانتیجه 2-1 به سود ایران شود. اما برزیلی ها که از میزبانی سود می بردند دست بسته نبودند وهرچه در چنگه داشتند رو کردند در این ست ایران خوب ظاهر شد اما نتیجه به نفع برزیل رقم خورد که در این ست  گیم را(25-23) واگذار کرد که بازی به ست پنجم کشیده شد. در ست پنجم ایران عملکرد بسیار عالی داشت اما این ست را هم بانتیجه (15-13) واگذار کرد تا در آخر درمجموع باحساب 3-2 نتیجه را به تیم سرزمین قهوه واگذار کند.

درسته سایت ما در باره ی فوتبال هست ولی به خاطر روحیه ی ملی که داشتم و  این که رشته اصلی من والیبال هستش خواستم عملکرد عالی  والیبالیست هادر مقابل برزیلی که 9 بار قهرمان این تورنمنت شده وبار 25 هست که در این مسابقات شرکت میکنه پنهان نباشه این تاپیک رو درج کردم.

اگر بیجا درجش کردم ببخشد...

By   میثم محمدی قراسویی   3583 Day ago

واقعا از جون مایه گذاشتند، ولی بازهم مثل بازی چندسال پیش ایران مقابل ایتالیا که در لحظات آخر بازی برده رو واگذار کردن، امروز هم همون حادثه تکرار شد منتها اینبار مقابل برزیل... ولی دمشون گرم که نهایت تلاششونو کردند....

از تاپیک زیباتم ممنون سعید عزیز.... تواین کسادی سایت ئ استقبال کم هم تیمی های عزیز، بجا بود...

By   سعید آقامحمدی   3582 Day ago

اگه دوستان اجازه بدن به نمایندگی از شما اخبار تیم ایران در لیگ جهانی رو در اختیارتون قرار بدم.

By   افسانه طرقیان   3582 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

واقعا از جون مایه گذاشتند، ولی بازهم مثل بازی چندسال پیش ایران مقابل ایتالیا که در لحظات آخر بازی برده رو واگذار کردن، امروز هم همون حادثه تکرار شد منتها اینبار مقابل برزیل... ولی دمشون گرم که نهایت تلاششونو کردند....

از تاپیک زیباتم ممنون سعید عزیز.... تواین کسادی سایت ئ استقبال کم هم تیمی های عزیز، بجا بود...

By   zahra*ss*7777 4444*777   3582 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

انصافا بازی قشنگی بود....از تک تک ملی پوشان هم ممنونم که با غیرت و تعصب بازی کردن....من یکی که خیــــــــــــــــــــلی لذت بردم

By   ساحره عصار   3582 Day ago

امروز واقعا قشنگ بازی کردن و پیروزیشون نشون داد که اعتماد به نقس و روحیه بالا در کنار نکات فنی چقدر کارسازه حالا هر تیمی با هر مقامی که داشته باشه و هر جایگاهی که تو دنیا داره

دست همشون درد نکنه خصوصا تشکری و محمودی که بینظیر بودن.....خدا کنه برزیل واسه فوتبالیستامون هم خوش یمن باشه حداقل با آبرو بازی کنند

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.