برزیل در دومین بازی حرفی برای گفتن نداشت

برزیل در دومین بازی حرفی برای گفتن نداشت
By   سعید آقامحمدی   3601 Day ago

ایران در دومین بازی خود از سری بازی های لیگ جهانی والیبال توانست مقابل برزیل نام دار در خاک این کشور 3-0 به پیروزی برسد.

ست اول (28-18) - ست دوم(25-21) وست سوم (25-22). تیم کشورمان توانست برزیلی  را که 9 بار فهرمان این مسابقات شده را شکست دهد.

دمشون واقعا گرم گل کاشتن به خدا هیچ تیمی در مقابل ایران بازی آسانی نخواهد داشت. به امید برد مقابل دیگر تیم ها

By   zahra*ss*7777 4444*777   3601 Day ago

انصافا عااااااااااااااااااااااااااااااااالی بودن.....ماشالله به تعصبشون.....دست تک تک شون درد نکنه....ایشالله همیشه پیروز باشن

By   fariba nikzad   3600 Day ago

واقعابازی قشنگی بود!!!دستشون دردنکنه!!!ببینین ایران به کجارسیده که برزیل با اون همه افتخاروتحقیرکرد!!!

By   میثم محمدی قراسویی   3600 Day ago

من کلا آدمی هستم که بازیهای حساس رو با استرس بالا نگاه میکنم! طوری که بخاطر رفتارهای عجیب و غریبم، اگر ازم فیلم بگیرن، یه موضوع طنزمیتونن برای پخش درست کنن!!! امروز که یه توفیق اجباری نصیبم شد که بازیه تیم ملی والیبال رو نگاه کردم و اونقدر دوستام بهم خندیدن که ......!!! ولی درکل بسیار لذت بردم و به همه ی عزیزان تبریک میگم.... ان شاء الله که مستدام باشه...

By   ساحره عصار   3600 Day ago

امروز واقعا قشنگ بازی کردن و پیروزیشون نشون داد که اعتماد به نقس و روحیه بالا در کنار نکات فنی چقدر کارسازه حالا هر تیمی با هر مقامی که داشته باشه و هر جایگاهی که تو دنیا داره

دست همشون درد نکنه خصوصا تشکری و محمودی که بینظیر بودن.....خدا کنه برزیل واسه فوتبالیستامون هم خوش یمن باشه حداقل با آبرو بازی کنند

By   علیرضا جوادیان   3600 Day ago
Written by: ساحره عصار

امروز واقعا قشنگ بازی کردن و پیروزیشون نشون داد که اعتماد به نقس و روحیه بالا در کنار نکات فنی چقدر کارسازه حالا هر تیمی با هر مقامی که داشته باشه و هر جایگاهی که تو دنیا داره

دست همشون درد نکنه خصوصا تشکری و محمودی که بینظیر بودن.....خدا کنه برزیل واسه فوتبالیستامون هم خوش یمن باشه حداقل با آبرو بازی کنند

By   حسن یارمحمدی   3600 Day ago

والیبالیست ها عالین نشاط و شادی به مردم هدیه کردن

دیگه هر چقدر تعریف و تمجید کنیم کمه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.