بازی ایران - نیجریه

بازی ایران - نیجریه
By   سعید آقامحمدی   3594 Day ago

به نظر من بازی بدی نبود ایران به خواسته ش رسید به هر حال تین نیجریه یکی از قدرتمند ترین تیم های افریقا به شمار می امد. من از تک تک بچه ها متشکرم

By   امیر حسین اسلامی   3594 Day ago

به نظرم ایران کاملا خوب در دفاع ظاهر شد و به جز 2-3 صحنه موقعیتی به نیجریه نداد.در خط حمله هم 1-2 موقعیت خوب داشتیم و اگر شوت آندو مثل شوت های قبلیش به پاش مینشست یا هد قوچان نژاد رو دروازه بان نیجریه مهار نمیکرد الان باید جشن پیروزی برپا میکردیم.

فقط به نظرم کی روش میتونست نیمه دوم انصاری فرد رو به جای قوچان نژاد به بازی بیاره.چون مهاجم هدف هست و قد بلند هست در ارسالهایی که خسرو انجام می داد یا توپهای بلندی که مدافعین برای مهاجم ما ارسال می کردند میتونست یا ضربه مناسبی به توپ بزنه و یا توپ رو نگه داره تا بقیه بازیکنا به حمله اضافه شن.

ولی در کل از عملکرد کی روش ، بازیکنان و نتیجه بدست اومده راضی هستم ولی میتونست با برد ما بهتر بشه.چون اعتقاد دارم نیمه دوم اگه یک پلن B داشتیم میتونستیم  به گل برسیم و پیروز بازی باشیم ولی همین که بازی رو با باخت شروع نکردیم خودش خیلی مهم و خوبه.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3594 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

به نظرم ایران کاملا خوب در دفاع ظاهر شد و به جز 2-3 صحنه موقعیتی به نیجریه نداد.در خط حمله هم 1-2 موقعیت خوب داشتیم و اگر شوت آندو مثل شوت های قبلیش به پاش مینشست یا هد قوچان نژاد رو دروازه بان نیجریه مهار نمیکرد الان باید جشن پیروزی برپا میکردیم.

فقط به نظرم کی روش میتونست نیمه دوم انصاری فرد رو به جای قوچان نژاد به بازی بیاره.چون مهاجم هدف هست و قد بلند هست در ارسالهایی که خسرو انجام می داد یا توپهای بلندی که مدافعین برای مهاجم ما ارسال می کردند میتونست یا ضربه مناسبی به توپ بزنه و یا توپ رو نگه داره تا بقیه بازیکنا به حمله اضافه شن.

ولی در کل از عملکرد کی روش ، بازیکنان و نتیجه بدست اومده راضی هستم ولی میتونست با برد ما بهتر بشه.چون اعتقاد دارم نیمه دوم اگه یک پلن B داشتیم میتونستیم  به گل برسیم و پیروز بازی باشیم ولی همین که بازی رو با باخت شروع نکردیم خودش خیلی مهم و خوبه.

By   مرضیه غلامی   3593 Day ago

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سایت فرانسوی lagrinta به تحلیل بازی ایران و نیجریه پرداخته و سبک این مسابقه را به سبک دیدار آتلتیکومادرید با بارسلونا در دیدار پایانی رقابتهای لالیگا مشابه دانسته است.

به گزارش بیست چهارده، تیم فوتبال ایران در نخستین بازی خود در چارچوب رقابتهای جام جهانی در گروه F برابر نیجریه به تساوی یک بر یک رسید.

سایت فرانسوی lagrinta به تحلیل این مسابقه و سبک اتخاذ شده از سوی ایران در بازی با نیجریه پرداخته و با انتشار نمودار بازی، این مسابقه را با دیدار آتلتیکومادرید - بارسلونا مشابه دانسته است.

طبق اعلام این سایت، در بازی با کره جنوبی که یک سال قبل برگزار شد، ایران با تمرکز در خط دفاعی، موفق شد تیم حریف را از روی یک ضدحمله خطرناک شکست دهد.

lagrinta گزارش داده که ایران در این بازی با سیستم ۱-۴-۱-۴ بازی کرد. بدین ترتیب که نکونام را به عنوان نگهبان بازی به کار گرفت و تیموریان و حاج صفی حرکت‌های طولی انجام می‌دادند برای اینکه بتوانند مانع شکل گیری سازمان تیم نیجریه شوند.

دژآگه و حیدری هم موقعی که نیجریه در زمین ایران حضور پیدا می کرد، همین کار را انجام می‎دادند. این چهار بازیکن پشت سر رضا قوچان نژاد قرار داشتند که در هوا و میانه زمین تیم حریف را تحت فشار قرار می‌داد.

http://2014.ir/assets/31f89847dd8d9f4c99e99058fdf21310_1076_.jpg

By   مرضیه غلامی   3593 Day ago

بازی خوبی بود ولی  اگه  واسه زمانایی  که توپ و  در اختیار داشتیم بهتر برنامه ریزی می کردیم حتماً  می تونستیم  دروازه ی نیجریه رو بازکنیم  .ولی در کل این نتیجه روحیه ی خوبی به تیم تزریق کرد تا با انگیزه ی  بیشتری  مقابل آرژانتین بازی  کنن .

By   ساحره عصار   3593 Day ago
بازی خوبی بود و من هم از نتیجه خیلی راضی بودم ولی باید به این نکنه هم توجه کرد که تیم نیجریه هم چنگی به دل نمیزد .....اصلا برای حمله هاشون تاکتیک خاصی نداشتن دقیقا مثل ما!!!!ولی در کل بد نبود و با بچه ها هم موافقم که باید یه مهاجم سر زن مثل انصاری فرد میومد تو زمین بد نبود بگذریم که خودم به نحوه بازی گوچی علاقه زیادی دارم ولی تو این بازی اصلا جواب نداد!!!!!!!
By   شبنم علی قنبری   3591 Day ago

من واقعا فکرشو نمی کردم ایران انقد خوب ظاهر بشه واقعا کارشون عالی بود از انتخابای کروشم خیلی خوشم اومد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.