دربی

دربی
By   سید حسن طاهری   3541 Day ago
سلام. به نظر شما حالا که دربی هفته اخرخ حساسیتش چطوری میشه یا یه بازیه تشریفاتی میشه
By   zahra*ss*7777 4444*777   3541 Day ago

به نظر من بازی جذابی میشه{حداقل از دربی های دوسال گذشته بهتر میشه}

By   fariba nikzad   3541 Day ago

وخوبیش اینه که ایشالله آخرفصل جام قهرمانی رو جلوی چشم لنگیا میبریم بالای سرمون!

By   علیرضا موسوی   3540 Day ago

ولی به نظر من قهرمانی استقلال تا قبل از دربی آخر فصل قطعی میشه. چون دربی آخر حساس میشه و رو  نتیجه و بازی تاثیر گذاره  وفکر نمیکنم امیر خان چنین ریسکی بکنه

By   علیرضا موسوی   3540 Day ago

ولی برعکس علی لابی خیالش راحته شماره کالت داور میگیره کالت به کالت میکنه مشکلی واسه دربی نداره

By   میثم محمدی قراسویی   3540 Day ago

دربی، همینجوریشم کسل کننده بود حالا که دیگه افتاده هفته آخر که کلا.....!!!!! ولی بازم بستگی به امتیازهای گرفته دوتیم یا جایگاه تیم در جدول داره! ولی درهرحال هوادارا بیشتر برد دربی و میپسندن تا عنوان حاصله در لیگ!!!

By   امین حسینی   3540 Day ago

به نظر من بازی آخر نیم فصل جذاب میشه ولی فکر میکنم تا قبل بازی آخر فصل دو تیم جایگاهشون معلوم بشه و بازی آخر فصل کمتر جذابیت داشته باشه

By   shide HR   3538 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

ولی برعکس علی لابی خیالش راحته شماره کالت داور میگیره کالت به کالت میکنه مشکلی واسه دربی نداره

By   امیر حسین اسلامی   3538 Day ago

همیشه از تنها بازی ای که بدم میومده دربی بوده.واقعا مسخرست.

By   افسانه طرقیان   3538 Day ago
بستگی به نتایجی داره که در طول فصل میگیرن امیدوارم استقلال نیازی به امتیاز گیری نداشته باشه تا بازی هم قشنگتره پیش بره وگرنه بازم باید شاهد یه بازی کسل کننده و تدافعی از هر دو تیم باشیم
By   لیلا جوکار   3537 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

بستگی به نتایجی داره که در طول فصل میگیرن امیدوارم استقلال نیازی به امتیاز گیری نداشته باشه تا بازی هم قشنگتره پیش بره وگرنه بازم باید شاهد یه بازی کسل کننده و تدافعی از هر دو تیم باشیم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.