جام شهدا

جام شهدا
By   سید حسن طاهری   3538 Day ago
نظرتون راجع به عملکرد استقلال مقابل ملوان چی؟ بازیکنان جوان>
By   امیر حسین اسلامی   3538 Day ago

اینکه جوانان تیم بیشتر بازی کردن برای من جای خوشحالی داره.خصوصا بازی رمضانی خیلی به چشم من اومد.

ضمنا از اینکه اولادی که تا دیروز داشت خودکشی میکرد که واسه اس اس بازی کنه و امروز این حرکت رو انجام داد متاسفم.متاسفم که همچین بازیکنی یه روز واسه اس اس بازی کرده.خیلی سعی کردم بهش فحش ندم ولی نتونستم.

By   افسانه طرقیان   3537 Day ago
اولادی بع بازی از هوادار عذر خواهی کرده هرچند که هوادارا قبول نکردن .آدم دیگه گاهی اوقات دچار بحران میشه شما به دل نگیر
By   fariba nikzad   3537 Day ago

به نظر من بازیکنای جوونمون خوب بازی کردن وبا انگیزه بودن.ولی واقعا واسه اولادی متاسفم.اون اگه غیرت داشت که ازپرسپولیس نمیومداستقلال.حالا اینجا واسه ما شیش نشون میده؟؟واقعاکه

By   shide HR   3537 Day ago

یعنی عجب جو گیریه این اولادی .... اخه بچه سوسول تورو چه به این حرفا ... انگار نه انگار قبلا تو استقلال بوده .... حال بهم زن.اصاب خورد کن.....

By   امین حسینی   3537 Day ago

بعضی افراد ارزش نقد ندارن.در مورد بازی باید بگم هماهنگی بین بازیکنا وجود نداشت و به نظر من امید ابراهیمی بهترین عملکرد رو داشت.هر چند باید به بازیکنای جوون فرصت بیشتری بدیم.در کل با میدون دادن به بازیکنای جوون و با استعداد خیلی خیلی موافقم

By   علیرضا موسوی   3537 Day ago

دوستان جواب این حرکت اولادی میدونین چیه؟ یه شعر معروف بود ما استقلالی ها راجب نیکبخت میخوندیم. حالا باید بگیم اولادی خوشکله مثل ...............  ...................ما تاجیا...................     جواب این بازیکن هایی که بی غیرتند رو باید اینجوری داد

By   شبنم علی قنبری   3537 Day ago

به نظر من عملکرد تیمی استقلال تو اولین بازی رسمیش بد نبود

By   لیلا جوکار   3537 Day ago

تیم از نظر سرعت و بازی روی زمین خیلی خوب بود هر چند زمین زیاد مساعد نبود.اما هنوز نیاز به همامنگی داریم و تا قبل اومدن قاضی و آرش حرکتها تا پشت 18 خوب بود اما تموم کننده نداشتیم.ولی در کل به تیم امسال امیدوارم.در ضمن از اولادی خیلی خیلی برا این حرکتش متنفرم بی غیرت سوسول....

By   zahra*ss*7777 4444*777   3536 Day ago
Written by: لیلا جوکار

تیم از نظر سرعت و بازی روی زمین خیلی خوب بود هر چند زمین زیاد مساعد نبود.اما هنوز نیاز به همامنگی داریم و تا قبل اومدن قاضی و آرش حرکتها تا پشت 18 خوب بود اما تموم کننده نداشتیم.ولی در کل به تیم امسال امیدوارم.در ضمن از اولادی خیلی خیلی برا این حرکتش متنفرم بی غیرت سوسول....

By   مهلا صالحی   3499 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری

به نظر من عملکرد تیمی استقلال تو اولین بازی رسمیش بد نبود

درسته و میتونه بهترم بشه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.