دعوت......!!!!

دعوت......!!!!
By   میثم محمدی قراسویی   3526 Day ago

باعرض سلام خدمت همه دوستان استقلالی....

امیدوارم که هرجا هستین، خوب و خوش و خرم باشین...

مطمئنا دوستانی درتالار هستند که هم سطح سواد بالاتری از من دارند، وهم سطح فوتبالیشون بالاتره، که اگر بخوایم اسم ببریم، خودش یه تاپیک جدا میخواد، ولی فکر میکنم با شروع فصل جدید، یه سری قوانین رو باهم رعایت بکنیم خالی از لطف نباشه!!! البته من کوچیک همه دوستان و عزیزان استقلالی هستم....

لیگ سیزدهم با تمام فراز و نشیبش، البته بیشتر رو به نزولش، تموم شد و انصافا نتیجه ای بهتر از این نمیتونستیم بگیریم!؟ با وجود اونهمه مصدوم و محروم و اردوهای تیم ملی و هزار و یک جور مشکل!!! که بنظرمن برمیگشت به درایت مدیریت و کادرفنی والبته امیرخان....

بهرحال لیگ چهاردهم با خروجیها و ورودیهایی که شاید به مزاق بعضی از ما خوش نیومده باشه شروع شده و بیشتر از هرچیز به حمایت ما هوادارا  نیاز داره... حالا چه آقایونی که میتونن برن ورزشگاه، و چه خانمهایی که میتونن حداقل تو دنیاهای مجازی همه جوره به حمایت تیم محبوبشون بپردازن!!!!

حالا منظور من از این تاپیک، افزایش حضور گرم و فعال و بی حاشیه ی آبی دلان عزیز در تالاره.. خب بخاطر تعطیلی لیگ و جام جهانی، حضور خیلی از دوستان از جمله خودمن یه کم کمرنگتر شده بود و البته بودن دوستانی که انصافا خیلی پررنگ فعالیت میکردن و اینکار جای تقدیر و تشکر داره، حالامیخوایم مثل سال قبل که حدود ساعت 23 شب، وقتی به تالار میومدیم، بودند حداقل 4 یا 5 نفر از دوستان که این باعث افزایش رقابت و رفاقت بین دوستان میشد که امیدوارم امسال هم شاهدش باشیم.....

حالا بنظر نه تنها من ، بلکه خیلی از دوستان تالار، یه سری قوانین هست که اگر دوستان رعایت کنند، هم از ایجاد تاپیکهای اضافه جلوگیری میشه و هم نظم خوبی در تالار برقرار میشه که بیشتر طرف سخن من با دوستان تازه وارده که با قوانین سال گذشته آشنا بشن....(البته این بخاطر عدم حضور مدیر از طرف سایت توی تالاره متاسفانه)!!!!!

1-دوستان خواهشا قبل از ایجاد تاپیک، دقت کنین که کس دیگه ای اون تاپیک رو ایجاد نکرده باشه...

2-شاید زمانی باشه که دونفر باهم یه تاپیک مشابه رو ایجاد کرده باشن! دیگه قابل تصحیح نیست ولی دوستان دیگه سعی کنند فقط یک بار و فقط به یکی از تاپیکها جواب بدن تا بیشتر وقت عزیزان رو نگیرن!!!

3- قبل از گذاشتن تاپیک، حتما دقت کنین تا تاپیک رو درجای خودش بگذارین، مثلا مسابقات لیگ برتر، جای مخصوص داره، عملکرد مربیان، جای مخصوص داره و .......... که با مشاهده صفحات تالار خیلی راحت میتونین جای تاپیکهارو پیدا کنیم...

4-از بی احترامی کردن به همدیگر و ایجاد تشنج در تالار شدیدا خودداری کنین،!!! هرکسی حق داره نظرشخصی خودشو درمورد یک تاپیک یا پست بگه، پس خواهشا به نظر و عقیده دیگران احترام بگذاریم.... اگر هم مخالف نظر همدیگر هستیم، میتونیم خیلی محترمانه نظر همدیگرو نقد کنیم...

5- از اهانت کردن به تیمها ویا بازیکنان تیمهای دیگه، جدا خودداری کنیم!؟ متاسفانه سال گذشته تاپیکهایی بود که فقط بدنبال اهانت و کوچک شمردن اشخاص بود، دریغ از اینکه ما با این کارمون فقط خودمونو کوچیک میکنیم!!! و درضمن کاملا خلاف عرف و البته شرع ماست...

6- ازگذاشتن عکسهای زیاد که باعث کاهش سرعت اینترنت میشه، درصورت امکان خودداری کنیم...

7-از گذاشتن پست در تاپیکهایی که تاریخشون به سالهای قبل برمیگرده، خودداری کنیم..

8-اگر تاپیکی رو اشتباه گذاشتین، دیگه لازم نیست که درجای خودش یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم! همونجا به تاپیک پاسخ داده میشه!!!!

9-از گذاشتن تاپیکهای بی محتوا خودداری کنیم، و از گذاشتن پست در اون تاپیکها که جدا.....!!!!

وخیلی مسائل دیگه که با گذشت زمان بیشتر به اونا پی میبریم!!! و دوستان قدیمی و حتی جدید، اگر مسائلی  بنظرتون میرسه که میتونه به بهبود تالار کمک کنه، حتما بفرمایین تا همگی استفاده کنیم...

والبته بازهم از همه دوستان عذرخواهی میکنم که من نمیتونم مثل شما قشنگ بنویسم...

بامید موفقیت روزافزون تیم محبوبمون استقلال کبیر.....

دوست همیشگیه شما Meisam Taj025

By   علیرضا جوادیان   3526 Day ago
خیلی عالی و زیبا تمام مسائل را مطرح کردی امیدوارم با به کار بستن این موارد تالار گفتگویی در شان تیم استقلال داشته باشیم باز هم ممنون از نکته بینی شما
By   حسن یارمحمدی   3526 Day ago

ممنون از تاپیک خوبتون عالی و به موقع بود

امیدوارم با به کار بستن این نکات تالار با کیفیت و جذابی داشته باشیم

فقط یه توضیح در مورد نکته 8   به نظر من به تاپیکی که سر جای خودش نیست پاسخی داده نشه بهتره چون هم بی نظمی به وجود نمیاد که خیلی آزار دهنده هست هم دوستی که سهوا اشتباه کرده متوجه میشه البته این فقط نظر من بود اگه به نظر دوستان اشتباه بود همون کار آقا میثم رو انجام میدیم

By   لیلا جوکار   3526 Day ago

مثل همیشه کامل و پرمحتوا ..ممنون از آقا میثم .امیدوارم بعضی افراد که زیادی خودشونو صاحب فکر و کمال میدونن یه کم به بقیه هم احترام بزارن !!!هرچند که دیگه شاهد حضورشون توی تالار نیستیم!!!!!

By   امیر حسین اسلامی   3526 Day ago

فقط کاش میشد به فعالیت ، علاقه ، عشق ، شور و هیجانی که دوستان در این تاپیک دارن بها داده میشد و مسئولین یک فکری به حال وضع اینجا میکردن و یه سری به اینجا میزدن.

By   افسانه طرقیان   3526 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

خیلی عالی و زیبا تمام مسائل را مطرح کردی امیدوارم با به کار بستن این موارد تالار گفتگویی در شان تیم استقلال داشته باشیم باز هم ممنون از نکته بینی شما[/

By   zahra*ss*7777 4444*777   3525 Day ago
Written by: لیلا جوکار

مثل همیشه کامل و پرمحتوا ..ممنون از آقا میثم .امیدوارم بعضی افراد که زیادی خودشونو صاحب فکر و کمال میدونن یه کم به بقیه هم احترام بزارن !!!هرچند که دیگه شاهد حضورشون توی تالار نیستیم!!!!!

By   میثم محمدی قراسویی   3525 Day ago

ممنون ازهمه شما دوستان... نظر حسن عزیز هم خوبه ولی باید به اینکه تاپیک درجای اشتباه درج شده اشاره بشه تا دوست خوبمون که اشتباه گذاشته دیگه تکرار نکنه!!! پس شماره 8 رو اصلاح کنن دوستان... و به تاپیک پاسخ داده نشه!!!!

ضمنا دوستان، اگر نظری دارین بفرمایین تا همه استفاده کنن!!! بازم ممنون..

By   محمد همراه   3521 Day ago

قبل از ورود به بخش ویژه خبرهای سایت را بخوانیم و همان خبرها رو در تالارها  نگذاریم * به عضو جدید همه خوش امد بگوییم .

تاپیکی که گذاشته میشود را با دقت بخوانیم و بعد نظر بدهیم .-احتمالا در سایت چند تا لنگی بی وجود حضور دارند./

یه اس اسی باید تاپیک و نظر یه لنگی رو بشناسه و فورا متوجه بشه مشترک و عضو مورد نظر لنگی ه 

این چند مورد رو با اجازه دوستان آبی بخصوص میثم تاجی عزیز به موارد فوق  اضافه کردم ./

By   میثم محمدی قراسویی   3520 Day ago
Written by: محمد همراه

قبل از ورود به بخش ویژه خبرهای سایت را بخوانیم و همان خبرها رو در تالارها  نگذاریم * به عضو جدید همه خوش امد بگوییم .

تاپیکی که گذاشته میشود را با دقت بخوانیم و بعد نظر بدهیم .-احتمالا در سایت چند تا لنگی بی وجود حضور دارند./

یه اس اسی باید تاپیک و نظر یه لنگی رو بشناسه و فورا متوجه بشه مشترک و عضو مورد نظر لنگی ه 

این چند مورد رو با اجازه دوستان آبی بخصوص میثم تاجی عزیز به موارد فوق  اضافه کردم ./

خواهش میکنم... خوشحال میشیم که از نظرات خوب همدیگه استفاده کنیم...

البته لنگی تو تالار نداریم!!!؟ شاید اختلاف سلیقه باشه، ولی اختلاف تیم ،،، نه!!!! این دوستان مدتهاست که باهم در نظرسنجیها و پست گذاشتنها مشارکت دارن.....

By   ساحره عصار   3518 Day ago
خیلی خوب و کامل بود .....دستتون درد نکنه همه این مطالب و جمع آوری کردن سخته ولی عمل به اون مهمتره که اگه دوستان زحمت بکشن و رعایت کنند.....
By   علیرضا جوادیان   3517 Day ago
یک نکته هم که میشود از آن استفاده کرد این است که هر کس موجب بهم خوردن نظم و قانون مورد تائید اکثر اعضا شد و به دیگران بی احترامی و حرمت شکنی کرد دیگر اعضا پاسخی به نوشتارهای او ندهند اگر همه قبول کنند وسیله ای برای پالایش ادبی تالار میشود ممنون از همه
By   لیلا جوکار   3517 Day ago

یک نکته هم که میشود از آن استفاده کرد این است که هر کس موجب بهم خوردن نظم و قانون مورد تائید اکثر اعضا شد و به دیگران بی احترامی و حرمت شکنی کرد دیگر اعضا پاسخی به نوشتارهای او ندهند اگر همه قبول کنند وسیله ای برای پالایش ادبی تالار میشود ممنون از همه
کاملا صحیحه و موافقم

By   میثم محمدی قراسویی   3517 Day ago

عالیه... منم موافقم....

By   shide HR   3517 Day ago

ایده ی خوبیه ؛ منم موافقم ...

By   محمد میلاد خراسانی   3516 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

ممنون از تاپیک خوبتون عالی و به موقع بود

امیدوارم با به کار بستن این نکات تالار با کیفیت و جذابی داشته باشیم

فقط یه توضیح در مورد نکته 8   به نظر من به تاپیکی که سر جای خودش نیست پاسخی داده نشه بهتره چون هم بی نظمی به وجود نمیاد که خیلی آزار دهنده هست هم دوستی که سهوا اشتباه کرده متوجه میشه البته این فقط نظر من بود اگه به نظر دوستان اشتباه بود همون کار آقا میثم رو انجام میدیم

ok
By   سمانه علیزاده   3507 Day ago

سلااااااااااااااام بر همگی.من جدیدا عضو شدم.مرسی بابت توضیحات کامل همگیتون.

By   میثم محمدی قراسویی   3506 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

خانم blue.girl به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران استقلال کبیر خوش آمدین... امیدواریم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم...

By   سمانه علیزاده   3505 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=blue.girl]

خانم blue.girl به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران استقلال کبیر خوش آمدین... امیدواریم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم...

متشکرم اقا میثم.منم همینطور.

By   حسن یارمحمدی   3464 Day ago
این موضوع خیلی به درد تازه وارد های سایت میخوره
By   حسین امیری   3464 Day ago
موافقم.
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
By   ایناز4 فرجاد   3464 Day ago
سلام به همگی منم تازه عضو سایت شدم بابت راهنمایی ها ممنونم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.