اخبار باشگاه

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۳۲ روز قبل
عبداللهی: جای مظلومی بودم از کرار استفاده نمی‌کردم/ استقلال بهتر از دو سال اخیر شده است.

پیشکسوت استقلال با تمجید از این تیم در فصل جاری گفت اگر به جای پرویز مظلومی بود، از جاسم کرار استفاده نمی‌کرد.
پایگاه خبری تحلیلی هدانا :

پیشکسوت استقلال با تمجید از این تیم در فصل جاری گفت اگر به جای پرویز مظلومی بود، از جاسم کرار استفاده نمی‌کرد.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با ایسنا،
در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال در فصل جاری چیست، گفت: استقلالی‌ها تبدیل به تیم خوبی شده‌اند و در مقابل ملوان بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتند. هفته قبلش هم در مشهد با ارائه یک بازی خوب پیروزی را جشن گرفتند. استقلال در این فصل خیلی جوان‌تر شده و توازن بین بازیکنان قدیمی و جدید به آنها کمک کرده است. آنها باید در هفته‌های آینده بهتر از این هم شوند؛ چرا که تیم‌های دیگر کم‌کم از استقلال شناخت پیدا می‌کنند و راه نفوذ این تیم را می‌بندند. در مجموع استقلال در دو بازی گذشته نسبت به یکی، دو سال اخیر بازی‌های بهتری را ارائه داده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد که خیلی نمی‌توان روی نتایج ابتدایی لیگ حساب باز کرد گفت: البته این حرف، حرف درستی است. تا 4-5 هفته اول نمی‌توان روی تیمی حساب باز کرد؛ چرا که تیم‌ها به دنبال پیدا کردن ترکیب اصلی‌شان هستند و کار دشوار است ولی در استقلال خط هافبک خوبی را دیده‌ام. انصاری، ابراهیمی و پست جدید خسرو حیدری به گونه‌ای است که برای هر تیمی می‌تواند دردسرساز باشد ولی این که در آینده چه اتفاقی می‌افتد، معلوم نیست.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: استقلال برای ادامه دادن روند رو به رشدش باید حواشی‌اش را کمتر کند و وضعیت مالی این تیم هم بهتر شود. به عبارت دیگر شرایط تعیین می‌کند که استقلال می‌تواند به روند خوبش ادامه دهد یا نه. به علاوه این که عملکرد سایر تیم‌ها هم می‌تواند روی روند استقلال اثرگذار باشد.

عبداللهی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره جاسم کرار گفت: کرار بازیکن بسیار خوبی است که می‌تواند خیلی از مشکلات استقلال را حل کند اما مشکلات شخصی او به تیم آسیب می‌زند. به نظرم بهتر است استقلال عطای این بازیکن را به لقایش ببخشد. در بحث فنی این بازیکن خیلی خوب است ولی حواشی‌اش به شکلی است که اگر من سرمربی استقلال بودم از او استفاده نمی‌کردم.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۳۲ روز قبل
علی کربلایی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازیکنان لیگ برتری، این فصل در رقم قراردادهایشان کاهش چشم گیری دیده می شود. گرانترین بازیکنها با مدیران باشگاه ها کنار آمده اند و کمی از دستمزد فصل قبل خود نیز کمتر می گیرند.

در این بین مربیان لیگ برتری اما رکوردهای خود را جا به جا می کنند. حسین فرکی با دو عنوان قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، دستمزدی نجومی دریافت می کند. برانکوی با سابقه رکورد دار دریافت دستمزد است و علی دایی مانند سال گذشته یکی از سنگین ترین قراردادهای لیگ را بسته است. امیر قلعه نویی نیز در صورت ثبت قرارداد با ملوان، یکی از گران ترین مربیان لیگ برتر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات کسب شده، قیمت تقریبی مربیان لیگ برتری، از همیشه سنگین تر است. در جدول زیر می توانید قیمت تقریبی مربیان نامدار لیگ برتر فوتبال ایران را مشاهده کنید.

نام مربی

قیمت تقریبی به تومان

قیمت تقریبی به دلار*

برانکو ایوانکویچ

2.475.000.000

750.000

علی دایی

2.100.000.000

636.000

حسین فرکی

1.800.000.000

545.000

امیر قلعه نویی

1.700.000.000

515.000

تونی اولیویرا

1.650.000.000

500.000

دراگان اسکوچیچ

1.650.000.000

500.000

یحیی گل محمدی

1.300.000.000

393.000

منصوریان

1.200.000.000

363.000

مجید جلالی

1.000.000.000

330.000

پرویز مظلومی

500.000.000

151.000

رسول خطیبی

500.000.000

151.000

*قیمتها با دلار 3.300 تومان (نرخ روز) حساب شده است.

با مشاهده جدول فوق، متوجه می شویم تعدادی از مربیان لیگ برتری، از مربی های شاغل در لالیگا هم بیشتر می گیرند. به این ترتیب در فصل جدید گران ترینها از بازیکنان نیستند و این مربیان هستند که این عنوان را به خود اختصاص داده انداد.

رقم قرارداد علی دایی با وجود عملکرد نه چندان مناسب در فصول گذشته، کمی عجیب و غریب به نظر می رسد. منصوریان هم به نظر می رسید مبلغ بیشتری را درخواست کند اما همچنان هشتمین مربی گران لیگ برتر است

با توجه به این آمار
​واقعا بعضی از مربی ها پول های زیادی میگیرند اما عملکردشان نصف آن پول ها هم ارزش ندارد.
و از همه جالب تر این است که مربیانی همچون دایی و برانکو که تیم هایشان در نیمه ی دوم جدول هست از همه بیشتر پول میگیرند.

امتیازات اول و پایان فصل به یک اندازه ارزشمند هستند

انصاری: امیدوارم‌ برای استقلال گلزنی کنم

جابر انصاری با سرعت و قدرت دریبل خود به بازیکنی خاص در فاز تهاجمی استقلالی ها تبدیل شده است.

به گزارش"ورزش سه"، بازیکن آذری زبان استقلالی ها اکنون یکی از مهره های تاثیرگذار این تیم نیز تبدیل شده و در اولین فصل حضورش و در دو بازی اخیر این تیم به هماهنگی خوبی با سایر بازیکنان دست یافته است.

جابر انصاری درباره تجربه جدیدش با پیراهن استقلال اینطور می گوید: فکر کنم ما مستحق این دو برد بودیم و در دو مسابقه حساس به دو پیروزی دست یافتیم. برد اول ما در مشهد و در مقابل تماشاگران تیم سیاه جامگان ارزش زیادی داشت. ما در مشهد و در هفته اول با کسب هر سه امتیاز استارت روحیه بخشی برای ورود به لیگ زدیم و این باعث شد تا در هفته دوم با روحیه بالاتری به مصاف ملوان برویم. در بازی جمعه هفته گذشته هم مقابل ملوان خیلی خوب ظاهر شدیم و فکر می‌کنم می‌توانستیم با بیشتر از دو گل این تیم را شکست دهیم.

مهاجم استقلالی ها امیدوارم به زودی پایش به گلزنی نیز باز شود: خیلی سعی کردم تا در این بازی گلزنی کنم اما متاسفانه موقعیت‌هایی که نصیبم شد از دست رفت. با این حال همین که استقلال برنده از زمین خارج شد برای من مثل این است که گل زده باشم.

او ادامه داد: خوشبختانه خیلی زود با فضای تیم استقلال هماهنگ شدم و در این مدت شرایط خوبی را به لحاظ روحی سپری می‌کنم. با همه بازیکنان تیم ارتباط خوبی دارم و همین رابطه در زمین مسابقه و در حین بازی هم سبب می‌شود تا راحت‌تر با دیگر بازیکنان کار کنم.

و دیدار این هفته آبی پوشان برابر ذوب آهن که از دید انصاری می تواند دیداری سخت و نفس گیر برای آنها باشد: مطمئن هستم بازی سختی برابر این تیم پیش رو داریم. هر دو تیم اصفهانی فصل گذشته جام گرفتند و تیم ذوب آهن با سرمربی‌اش گل محمدی انگیزه‌های زیادی برای موفقیت در لیگ برتر دارد اما ما هم استقلال هستیم و در خانه خودمان بازی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به اعتقاد من امتیازهای ابتدای فصل به همان اندازه ارزشمند و حیاتی هستند که امتیازهای آخر فصل برای تیم‌ها ارزش دارند. به این دلیل فکر می‌کنم همانطور که در بازی اولمان توانستیم 6 امتیاز کسب کنیم با کسب امتیازات کامل خانگی هفته سوم می‌توانیم گام مطمئنی در شروع مسابقات لیگ برداریم.

آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۳۲ روز قبل
سرمربی ها چه خبره انقدر پول میگیرن؟؟؟؟ همشون هم یه نیم متر شکم دارن .لابد بخاطر اینه که زیاد فعال هستن .نشستن روی صندلی و عینک دودی زدن خیلی سخته 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۳۱ روز قبل
 برانکو حدود دو میلیار و پانصد میلیون تومان و اضافه کنید به این مبلغ مالیات پرداخت نشده اش به اداره مالیات که میشه مبلغی در حدود سه میلیارد تومان . دایی 1/700/000000 میلیون تومان و نفر آخر جلالی 1/000/000000 تومان و در آخر پرویز مظلومی با 500/000000 تومان ( کاری به خطیبی نداریم چون رزومه اش در مقایسه با مظلومی اصلا قابل گفتن نیست) بعد مینویسن سرمربیانی که قرار داد نجومی دارن یعنی قرارداد مظلومی که یک ششم قرارداد برانکوس هم قرار داد نجومی گفته میشه . نویسنده مطلب قراردادها یا سواد درست و حسابی نداشته یا فرق بین میلیون و میلیار را نمی دونسته . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۳۱ روز قبل
​سرانجام خسرو حیدری حرفی را زد که خیلی ها نزده بودند
خسرو حیدری می گوید به زودی ورزشگاه آزادی را پر از تماشاچی می کنند.
روز نو :
خسرو حیدری هافبک خوش نقش استقلال از این می گوید که او و هم تیمی هایش تمام سعی شان را برای شاد کردن هواداران انجام می دهند. خسرو حیدری در صحبت های خود می گوید : «مطمئئن باشید کاری می کنیم که ورزشگاه آزادی پر شود. هواداران دنبال فوتبال زیبا هستند. آنها برد می خواهند. ما هر دو کار را انجام دادیم. هم زیبا بازی کردیم و هم بردیم. بعد از بازی خوب در هفته اول، معلوم بود که برای برای دوم به ورزشگاه می آیند. دوست داشتند تیم جدید استقلال ومظلومی را از نزدیک ببیند.

خدا را شکر بازی زیبا شد. توانستیم آنها را خوشحال به خانه شان برگردانیم. می خواهیم اینقدر خوب بازی کنیم که هوادار فوتبال زده، دوباره به ورزشگاه بیایند.» حیدری در پاسخ به این سوال که نمی توانستید در فصل های قبل هم اینطور بازی کنید، توضیح می دهد: «امسال تمرینات خیلی خوبی داشتیم که اینطور آماده شده ایم. خوب تمرین کردن واقعا مهم است.

ما در تیم ملی همیشه تمرین های خوبی داشتیم. به خاطر همین می دیدید که در تیم ملی چقدر مثمر ثمر هستیم. نمونه اش همان آخرهای لیگ فصل قبل بود که دیدید نا آماده بودیم ولی به تمرین تیم ملی رفتیم و آماده شدیم. کروش می گوید باید خوب و منظم تمرین کنیم. من خودم در دو بازی تیم ملی مقابل شیلی و سوئد مثل همین بازی استقلال و ملوان بازی کردم. همین مسئله نشان می دهد تمرین کردن خیلی مهم است.» در واقع منظور او از این حرف ها آن بود که در دو فصل قبل استقلال خوب تمرین نمی کرد. خیلی از پیشکسوت های منتقد قلعه نویی هم معتقد بودند مشکل از تمرینات است ولی بازیکنان جرات نمی کنند چنین چیزی را بیان کنند.

او در پایان و درباره توقعات بالای هواداران از خودش می گوید: «فکر کنم در همه این سال هایی که در استقلال بودم جز سال آخر، در مابقی فصل ها تاثیر زیادی در حملات داشتم و به همین خاطر از من توقع زیادی داشتند. وضعیت جوری بود که من هم هر سال کلی پاس گل می دادم و جزو بهترین پاسورها می شدم. امسال هم هواداران دوست دارند بیشتر در حمله باشم و به تیم کمک کنم. خدا را شکر که در مقابل ملوان همینطور بود. مطمئنا در بازی های هم همینطوری کار می کن. دوست دارم پاس گل بدهم و حتی گل بزنم. اتفاقا در بازی ملوان هم دنبال گلزنی بودم.»
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۳۱ روز قبل
 چرا که نه . هوادار این استقلال و این بازیکنان و با بازی خوبشون دوست دارن . انشااله که همیشه موفق باشن . آمین 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۳۰ روز قبل

کری خوانی دو بازیکن خارجی استقلال

جام نیوز
Banker - علیرغم مخالفت های اولیه مدیربرنامه های ریوالدو برای نشان دادن عدد ۴ به هواداران، این بازیکن در کنار پروپجیچ با عدد ۴ عکسی به یادگار گرفتند.

به گزارش بنکر (Banker)،علیرغم مخالفت های اولیه مدیربرنامه های ریوالدو برای نشان دادن عدد 4 به هواداران، این بازیکن در کنار پروپجیچ با عدد 4 عکسی به یادگار گرفتند.

عکس: کری خوانی دو بازیکن خارجی استقلال

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۳۰ روز قبل
مهاجم استقلال می گوید هنوز چکی از این باشگاه دریافت نکرده است.
به گزارش شهدای ایران، خبرورزشی نوشت: یعقوب کریمی هافبک چپ‌پای تیم فوتبال استقلال نیز به کرار پیوست! او هم می‌گوید مسئولان این باشگاه باید به تعهدات‌شان در مورد حق و حقوق بازیکنان عمل کنند و جالب اینجاست که تازه‌واردهایی مثل او و کرار چنین نظری دارند و قدیمی‌ها که فیکس بازی می‌کنند، ساکت هستند!
فکر می‌کنی چه زمانی از لحاظ بدنی به شرایط ایده‌‌آل برسی؟
من هنوز با چیزی که مد ‌نظر خودم است فاصله دارم ولی تعطیلی 20روزه لیگ‌ برتر بهترین فرصت برایم است تا به آمادگی کامل برسم. انگیزه من امسال بیشتر از سال‌های گذشته است و می‌خواهم فصل خوبی را پشت ‌سر بگذارم.

در مورد شروع خوب استقلال در لیگ‌ برتر چه نظری داری؟
امسال تیم خوبی داریم و استقلال جوان شده است. همین موضوع کمک زیادی به تیم ما می‌کند ولی نکته مهم این است که مدیریت باشگاه باید به فکر بازیکنان باشد و تعهدات خودش را عملی کند. به ‌هر ‌حال بازیکنان باید در این زمینه ذهن‌شان مشغول نشود.

فکر می‌کنی استقلال چقدر شانس قهرمانی دارد؟
از حالا نمی‌توان در این مورد نظر داد. پارسال دیدید که چقدر خوب لیگ را شروع کردیم، ولی در ادامه اتفاقاتی افتاد که از قهرمانی دور شدیم. به نظر من سپاهان، نفت و تراکتورسازی اصلی‌ترین رقیبان ما برای کسب عنوان قهرمانی هستند.

دوست داری امسال در کدام پست بازی کنی؟
من به ‌عنوان هافبک یا مهاجم راست راحت هستم، ولی به ‌هر ‌حال در این مورد کادر فنی تصمیم می‌گیرد. امسال خیلی انگیزه دارم و اگر از لحاظ بدنی آماده شوم، مطمئن باشید دوباره به تیم‌ ملی دعوت خواهم شد.

کار کردن با پرویز مظلومی چطور است؟
خیلی خوب است. من از او تشکر می‌کنم که قبل از شروع فصل شخصاً پیگیر کارم بود و همین موضوع به من انگیزه می‌دهد.

در مورد حاشیه‌های اخیر کرار جاسم چه نظری داری؟
شک نکنید که حق با کرار است، چون باشگاه باید پولش را بدهد. به ‌هر ‌حال کرار هم یک بازیکن است و چیزی بیشتر از حقش نمی‌خواهد. من چند روز پیش به باشگاه رفته بودم و قرار بود 30درصد از مبلغ قراردادم را بگیرم اما یک چک به من دادند که 15درصد از مبلغ قرارداد بود. این برخلاف وعده‌ای بود که به من داده بودند. من چک باشگاه را نگرفتم، حرکت باشگاه واقعاً زشت بود و همان بهتر که این چک را نگرفتم. پارسال هم 20درصد از پولم را گرفتم ولی هیچ حرفی نزدم. من امسال با کاری که در مورد رضایت‌نامه‌ام کردم، تعصبم را به استقلال نشان دادم ولی این دلیل نمی‌شود
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۳۰ روز قبل

خدا کنه این دو بازیکن از بهترین خارجی های لیگ ایران بشن .دمشون گرم 4444444444444444444444444444
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۹ روز قبل
بهتر اینه که آقای کریمی دستش رو کلاه خودش باشه و کاری به دیگران نداشته باشه . مخالفین قلم بدست استقلال منتظرن تا یک استقلالی خارج از حیطه خودش حرف بزنه تا خیلی راحت اونو ببرن تو حاشیه . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۹ روز قبل
پایان مصدومیت هواپیمای یک نفره آبی پوشان / شهباززاده: از هفته آینده برای استقلال به میدان می روم

مهاجم مصدوم استقلال تهران از بهبود مصدومیتش طی هفته پیش رو خبر داد و گفت: از هفته آینده می توانم برای استقلال به میدان بروم.

سجاد شهباززاده که پس از دیدار مقابل سیاه جامگان در هفته اول لیگ برتر با مصدومیت از ناحیه ران پای چپ مواجه شده بود، در گفت و گو با خبرنگار شفقنا ورزشی، اظهار کرد: از ناحیه ران پای چپ دچار کشیدگی عضله شدم و به همین دلیل دیدار هفته های دوم و سوم لیگ برتر را از دست دادم.

وی که هم اکنون در حال فیزیوتراپی به منظور رهایی از بند مصدومیت به سر می برد، بیان کرد: از هفته آینده مصدومیتم به اتمام می رسد و در تمرینات استقلال حضور خواهم یافت و برای دیدار هفته آینده استقلال مقابل استقلال اهواز مشکلی نخواهم داشت.

سجاد شهباززاده در هفته اول رقابت های پانزدهمین دوره لیگ برتر موفق به زدن دو گل برای استقلال شد و عامل اصلی موفقیت آبی پوشان در این دیدار بود تا با نتیجه دو بر یک از سد حریف مشهدی خود بگذرد.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۲۹ روز قبل
استقلال بدون تغییر برابر ذوب آهن

به احتمال فراوان استقلال تهران بدون تغییر نسبت به بازی قبل به دیدار برابر ذوب آهن خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال تهران امروز در حالی برابر ذوب آهن به میدان خواهد رفت ک به احتمال فراوان پرویز مظلومی برای بازی امروز تغییری به ترکیب تیمش برابر ملوان دست نخواهد زد.این در حالی است که جلسه ی پیش از بازی برای معرفی بازیکنان اصلی هنوز برگزار نشده است.

به احتمال قوی ترکیب استقلال به شرح زیر خواهد بود :
مهدی رحمتی، خسرو حیدری، محمد رضا خرسندنیا، مگویان، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، جابر انصاری، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، محسن کریمی و آرش برهانی
آواتار وهاب نظری نژاد
 کاش یکی تو استادیوم پیدا میشد و با زدن تو دهنی به مزدک لنگی دهنش و می بست تا گزارش کردن و یاد بگیره . 
آواتار وهاب نظری نژاد
 شایع شده که تعدادی از کارکنان ثبت کتاب گینس وارد تهران شدن و قرار است نام تیم لنگیها را بخاطر بدست آوردن رکورد جدید در لیگ پانزدهم در کناب گینس ثبت کنند . این رکورد شکنی بخاطر قرار گرفتن تیم لنگیها در جدول و اونهم بخاطر شانزدهم شدنشان است . مبارکشان باشه . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۸ روز قبل

رحمتی جلوی شکست سنگین استقلال را گرفت

شفقنا ورزشی: استقلالی ها شانس آوردند که دربازی با ذوب اهن یکی مثل مهدی رحمتی را در چارچوب داشتند.

به گزارش شفقنا ورزشی از خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال پس از بازی گفت روز خوب مهدی رحمتی بود. این یعنی او با مهار توپ های خطرناک مانع از شکست سنگین آبی ها مقابل ذوب آهن شد. مهدی در نیمه دوم بازی پرکارترین بازیکن استقلال بود و نزدیک به ۵ بار با مهار موقعیت های ذوب آهن، مانع از گلزنی مهاجم های این تیم شد. آبی ها با اینکه ۲ گل خوردند و باختند، با وجود مهدی رحمتی در پایان بازی نفس راحتی کشیدند چراکه اگر او در ترکیب استقلال نبود، اتفاق بسیار بدتری در زمین رخ می داد. آبی ها ابتدا در تلاش بودند تا فروزان را برای فصل جدید حفظ کنند اما با حضور رحمتی، این دروازه بان پراشتباه از جمع استقلالی ها جدا شد. بی شک اگر یکی مثل فروزان درون دروازه آبی ها بود، اتفاقی عجیب در زمین رخ می داد و نتیجه بازی برای همیشه در تاریخ باشگاه استقلال و ذوب آهن باقی می ماند.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۱ روز قبل
 کریمی : با کفش های فرهاد مجیدی گل زدم.

هافبک تیم استقلال گفت که در بازی مقابل استقلال اهواز،
کفش هایی را پوشید که فرهاد مجیدی به وی هدیه داده بود.
کریمی: با کفش های فرهاد مجیدی گل زدم

محسن کریمی که در نیمه دوم بازی استقلال با استقلال اهواز به زمین رفت موفق شد گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

وی ساعاتی پس از این مسابقه گفت که هدیه فرهاد مجیدی برایش خوش یمن بوده است.

کاپیتان اسبق آبی ها به پدیده جوان استقلال یک جفت کفش اصل نایک داد تا این بازیکن که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند،با روحیه بهتری به کارش ادامه بدهد.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۲۱ روز قبل
دم هر دوشون گرم.
آواتار سمانه علیزاده

بازیکن جنجالی استقلال به تیم ملی دعوت شد

بازیکن جنجالی استقلال به تیم ملی دعوت شد

«کرار جاسم» هافبک جنجالی استقلال بعد از دوری چند ماهه از تیم ملی عراق مجددا به این تیم دعوت شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، تیم ملی عراق که خود را برای بازی با تیمهای چین تایپه و تایلند در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و ۲۰۱۹ جام ملتهای آسیا آماده میکند، قرار است در یک بازی تدارکاتی در لبنان و برابر تیم ملی این کشور به میدان برود.

«یحیی علوان» سرمربی جدید عراق که در حال حاضر با تیم دوم عراق در اردوی قطر به سر میبرد، ۱۶ بازیکن دیگر را هم به تیم ملی دعوت کرد که اکثر این بازیکنان خارج از کشور عراق بازی میکنند.

«کرار جاسم» هافبک عراقی استقلال که برای جام ملتهای آسیا به تیم ملی عراق دعوت نشد و به صورت شفاهی از بازیهای ملی خداحافظی کرده بود، اینبار مورد توجه سرمربی جدید عراق قرار گرفته و در جمع بازیکنان دعوت شده حضور دارد.

طبق اعلام سرمربی عراق ضرغام اسماعیل، علی عدنان، جستن میرام، یاسر قاسم، همام طارق، سیف سلمان، سعد عبد الأمیر، مروان حسین، امجد راضی، سلام شاکر، احمد یاسین، شیرکو کریم ، أسامه رشید، کرار جاسم، احمد ابراهیم و علی حسن بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

بازیهای خانگی تیم ملی عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و ۲۰۱۹ جام ملتهای آسیا در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار خواهد شد.
آواتار سمانه علیزاده

2شکست تیم های پایه پرسپولیس مقابل استقلال!

2شکستتیمهای پایه پرسپولیسمقابل استقلال!

استقلال با پیروزی برابر رقیب سنتی خود ناکامی پرسپولیسی ها را در آخرین هفته از مردادماه 94 تکمیل کردند.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز و در ادامه رقابت های لیگ برتر استان تهران در رده نونهالان و نوجوانان ابتدا تیم نوجوانان استقلال در ورزشگاه پیر و قدیمی شیرودی پرسپولیس را با 4 گل مغلوب کردند.ارسلان دلاوری(2 گل)، مهرداد زارعی، و محمدرضا داوری گل های تیم آبی پوش را درون دروازه پرسپولیس جا دارند. پرسپولیسی ها تنها توانستند یک گل را پاسخگو باشند. نکته قابل اشاره در این دیدار اخراج 3 بازیکن نوجوان پرسپولیس در جریان بازی بود که دو تن از آنها به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست ظاهرا از زمین خارج شدند.

این دیدار در حالی که همزمان در ورزشگاه شهیدفکوری در غرب تهران تیم نونهالان استقلال هم با 3 گل پرسپولیس را در هم کوبید تا ناکامی های پرسپولیس طی هفته های جاری تکمیل شود. در دیدار نونهالان در نیمه اول استقلال 2 بار توسط عرفان شهریاری(10) و وحید قاسمی(20) در نیمه او ل دروازه پرسپولیس را باز کنند.فرامرز میرزایی سرمربی پرسپولیس وقتی دید بازیکنانش بازی ضعیفی ارائه دادند دست به تعویض زد تا نیمه اول 2 ـ صفر بازی تمام شود. در نیمه دوم پرسپولیس برای جبران گل های خورده و شکست نبض بازی را در دست گرفت ولی شاگردان حسین صدرمحمدی با اداره کردن بازی توانستند با استفاده ضدحملات و فضای خالی پشت دفاع پرسپولیس بار دیگر توسط مهران رجبی تبار به سومین گل برتری خود دست پیدا کنند.

این سومین برد متوالی نونهالان استقلال بود و سومین شکست پرسپولیس؛ پرسپولیس به همراه نونهالانشان قعرنشین گروه شدند.برخی خبرگزاری ها در گزارش بازی نوجوانان دو تیم از قضاوت بد داور به ضرر پرسپولیسی ها نوشته اند .
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۰ روز قبل
​دمشون گرم که رویه این لنگی ها رو کم می کنن
هم تیم  بزرگسالان لنگی ها نابود شد وهم تیم هایه پایشون.

مهاجم گلزن استقلال قید این تیم را زد

سجاد شهباززاده بابت بدقولی های مسوولان استقلال به شدت ناراحت است و به همین منظور امروز با حضور در ساختمان این باشگاه تقاضای جدایی از این تیم را اعلام کرد.

مهاجم گلزن استقلال قید این تیم را زد
مهاجم گلزن استقلالی ها که در سه هفته گذشته به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نبود، هنوز موفق نشده مبلغ قراردادش را از این تیم دریافت کند. رفت و آمدهای پیاپی این بازیکن به ساختمان باشگاه برای پیگیری مطالباتش باعث شده او به شدت از رفتار مسوولان تیمش عصبانی باشد.

گفته می شود مسوولان باشگاه هر روز به او وعده ای تازه می دهند و همین مساله باعث شده او امروز با ناراحتی باشگاه را ترک کند و در ادامه خواستار دریافت رضایتنامه اش برای خروج از این تیم باشد.

شهباززاده که در فصل گذشته با ۱۲ گل برترین گلزن استقلال بود، توانسته بود طلسم تساوی های صفر – صفر را در دربی بشکند و در این فصل نیز در بازی ابتدایی با دو گل آمادگی خود را به رخ کشید و البته در ادامه مصدوم شد. باید دید واکنش مسوولان استقلال در قبال این خواسته مهاجم شماره ۱۰ تیم شان چیست و آیا با پرداخت مطالباتش موافقت می کنند یا این مهاجم از جمع آبی ها جدا خواهد شد.

نوازندگی مهاجم استقلال برای یک کنسرت

نوازندگی مهاجم استقلال برای یک کنسرت
آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران قرار است در یک کنسرت موسیقی سنتی، نوازندگی کند.

آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران قرار است در یک کنسرت موسیقی سنتی، نوازندگی کند.

محمد معتمدی، خواننده در حاشیه رونمایی از آلبوم جدیدش گفت که فوتبالیست گلزن باشگاه استقلال قبل از اینکه فوتبالیست شود، یک نوازنده حرفه‌ای ساز «تنبک» بوده است. محمد معتمدی خواننده سنتی گفت: آرش برهانی، فوتبالیست باشگاه استقلال قبل از اینکه فوتبالیست شود، یک نوازنده حرفه‌ای ساز «تنبک» بوده و جالب تر اینکه با بنده کنسرت مشترک هم داشته است. وی ادامه داد: خانواده آرش برهانی یک خانواده هنرمند هستند و برادر بزرگ ایشان سال‌هاست که به عنوان یک هنرمند در کنار بنده حضور دارد.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۸ روز قبل

فصل پیش را هنوز از یاد نبرده‌ایم که یکی از دلایل جدایی آندو از استقلال در نیم‌فصل پرداخت نشدن حقوق مربوط به فصول قبل بود. تیموریان که پیش از شروع فصل از استقلال خواسته بود مشکلاتش را مرتفع کند نه تنها در بخش مالی به خواسته‌هایش نرسید و مسوولان این باشگاه بدقولی کردند، بلکه در نهایت کار به جایی رسید که در نیم‌فصل جدا شد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ البته جدایی تیموریان به مسائل دیگری هم مربوط می‌شد که رسانه‌ها در زمان خود به آن پرداختند. حال شاید امید ابراهیمی که از بی‌پولی استقلال به ستوه آمده را نیز در مسیر آندو ببینیم؛ یعنی جدایی در نیم‌فصل به دلیل مشکلات مالی و پرداخت نشدن بدهی‌ها.

خبرهای دال بر مشکلات مالی باشگاه استقلال و بروز برخی از ناهماهنگی‌ها که معاونان افشارزاده نیز در مصاحبه‌های خود آن را رسانه‌ای کرده‌اند هر روز وسعت بیشتری می‌گیرد. از اعتراض و بدقولی مسوولان باشگاه استقلال به سجاد شهباززاده بگذریم که این منجر به تهدید‌هایی هم از سوی مهاجم آبی‌ها شده است، به مشکلاتی مشابه که برای امید ابراهیمی رخ داده برمی‌خوریم. بازیکنی که پیش از فصل نیز برای تمدید قرارداد با استقلال تا حدودی مردد بود و به دلیل قول و قرارهایی که گذاشته شد در نهایت تصمیم به ماندن گرفت. حالا همان امید ابراهیمی که مسوولان باشگاه استقلال برایش سر و دست می‌شکستند و می‌خواستند هر طور شده در تیم حفظش کنند به شدت از خلف وعده‌های پی‌درپی ناراحت است. ابراهیمی دو روز پیش به باشگاه استقلال مراجعه کرد تا بخشی از مطالباتش را دریافت کند اما دست خالی باشگاه استقلال را ترک کرد. ابراهیمی از باشگاه استقلال طلب دارد اما مسوولان به او گفته‌اند که اسپانسر به ما پولی نداده و در نتیجه باید صبر کنی. ابراهیمی هم با تهدیدی نرم که اگر حقوقش پرداخت نشود ممکن است در نیم‌فصل تصمیم‌هایی بگیرد که مسوولان استقلال را شوکه کند، باشگاه را ترک کرده است. البته ابراهیمی بازیکن کم سر و صدایی است و چندان به دنبال حاشیه نیست اما اگر کاسه صبر این بازیکن هم لبریز شود که بعید نیست با این بی‌پولی‌ها چنین شود، او نیم‌فصل ممکن است همان کاری را انجام دهد که منجر به شوکه شدن مسوولان باشگاه استقلال شود. کاری نظیر آنچه تیموریان برخلاف میل باطنی‌اش انجام داد و به دلیل بدقولی‌ها و مشکلات حاشیه‌ای که وجود داشت استقلال را به سمت تراکتورسازی تبریز ترک کرد. استقلال اگر دست نجنباند ممکن است با امید ابراهیمی نیز وارد چالشی عمیق‌تر شود و این بازیکن خوب را نیم‌فصل از دست بدهد. استقلال با شهباززاده به بن بست خورده است و این بازیکن رسما خواستار جدایی شده و رضایتنامه خواسته است. بعد از سجاد احتمالا امید هم وارد فاز دعوای رسانه‌ای با باشگاه استقلال می‌شود.

افشارزاده به دنبال پول

بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال به شدت به دنبال این است تا راهی برای برطرف کردن مشکلات مالی بازیکنانش پیدا کند و تیمش به واسطه این مساله به حاشیه نرود و البته هنوز در این راه ناکام مانده است. امید ابراهیمی و ریوالدو آخرین بازیکنانی بودند که به باشگاه مراجعه کردند تا پیگیر مسائل مالی خود باشند. موعد چک‌های نوبت اول بازیکنان استقلال فرا رسیده و در عین حال هنوز شرایط مالی این باشگاه و اسپانسر مشخص نشده است. اتفاقی که می‌تواند این باشگاه را با حاشیه مواجه کند و البته افشارزاده با تجربه مدیریتی خود به دنبال برطرف کردن آن است.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۷ روز قبل

یک استقلالی دیگر ملی‌پوش می‌شود؟

لیست کی‌روش قرار بود ۲۴ نفره باشد. در مصاحبه‌هایی که مربیان تیم ملی پیش از اعلام اسامی انجام می‌دادند اعلام شده بود ۲۴ بازیکن به تیم ملی فراخوانده می‌شوند که ظاهرا یک جای خالی باقی مانده است.

لیست کی‌روش قرار بود 24 نفره باشد. در مصاحبه‌هایی که مربیان تیم ملی پیش از اعلام اسامی انجام می‌دادند اعلام شده بود 24 بازیکن به تیم ملی فراخوانده می‌شوند که ظاهرا یک جای خالی باقی مانده است.

گفته می‌شود احتمالا یک بازیکن دیگر به تیم ملی دعوت می‌شود و با توجه به اینکه مشکل فعلا در سمت چپ خط دفاعی است، شاید  میثم مجیدی، مدافع گلزن استقلال تهران به این لیست اضافه شود.

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۶ روز قبل
 سرمربی که دو ماه ایران نبوده و هیچ خبری از لیگ ایران ندارد و هنوز نرسیده و تنها با اتکا به گفته های دستیارانش اسامی تیم ملی را اعلان میکند  خدا آخر عاقبت این تیم ملی را بخیر کند . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۴ روز قبل
نوشته شده توسط: صابر سالاری توسه سرا

کرار: هر شماره ای بخواهم می پوشم / کسی حق دخالت ندارد

کرار-هر-شماره-ای-بخواهم-می-پوشم-کسی-حق-دخالت-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک عراقی استقلال در مورد پوشیدن شماره ۷ این تیم در فصل جدید مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش وب سایت نود، کرار جاسم بازیکن عراقی که درخواست وی برای پوشیدن شماره ۷ استقلال با حاشیه‌هایی روبرو شده است، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

وی در این مطلب گفته است: من بازیکن حرفه‌ای هستم و هر شماره ای که دوست داشته باشم تن میکنم. کسی حق دخالت نداره. آقای فرهاد مجیدی برای من خیلی قابل احترام هستن و قلباً دوستشون دارم، او یک اسطوره واقعی و فراموش نشدنی فوتبال ایران است. من با کسب اجازه از ایشون مفتخرم شماره ۷ رو تن کنم.

خود فرهاد گفته بود کسی از من اجازه نگرفته!!

آواتار maryam 7

دیدار دوستانه و خیریه ستارگان ایران و جهان که از ساعت 18:5 دیروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده در پایان با پیروزی 3 بر صفر تیم ستارگان جهان همراه شد. گل‌های این دیدار را روبرتو کارلوس، لوئیز فیگو و پائولتا در نیمه نخست وارد دروازه احمدرضا عابدزاده کردند.این دیدار خیریه به سود بیماران MS و کودکان زیر شش سال سوء تغذیه برگزار شد.

آواتار maryam 7

آمادگی فرهاد، داغ دل استقلالی ها را تازه کرد

فرهاد مجیدی با نمایش یک نیمه ای خود در دیدار برابر ستارگان جهان بار دیگر حسرتی بزرگ برای استقلالی ها به جا گذاشت. شماره هفت سابق استقلال که با توجه به بی مهری های موجود در زمان حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت آبی ها چاره را در جدایی دید، امروز نمایشی قابل احترام در دیدار با ستارگان جهان داشت.
این اوج ستاره ای است که محبوبیتی ویژه بین هواداران استقلال دارد؛ حرکتی آکروباتیک برای ستاره ای که دو سالی است که کفش ها را آویخته و غزل خداحافظی اش از فوتبال گریه هزاران هوادار آبی را در پی داشت. 
مجیدی که پیش از این زمزمه حضور او در کادرفنی تیم ملی و البته در ابتدای این فصل روی نیمکت آبی ها شنیده می شد مطمئنا یکی از آماده ترین ستاره های استادیوم آزادی برای ستارگان ایران بود.

آواتار maryam 7

​مجیدی با انتشار متنی از مجیدنامجلو مطلق عذرخواهی کرد.

فرهاد مجیدی بازیکن سابق تیم ملی ایران و باشگاه استقلال روز گذشته یک نیمه برای تیم ستارگان ایران برابر منتخب ستارگان جهان به بازی رفت.وی که با شماره 7 در این دیدار بازی می کرد با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش ضمن عذرخواهی از مجیدنامجلو مطلق پیشکسوت این باشگاه از او به عنوان اسطوره یاد کر​د.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۱۴ روز قبل
واقعا داغ دلمون تازه شد.خدایی از خیلی از بازیکنای الان بهتره.حیففففففف.....
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۴ روز قبل
​کاش میشد یکبار دیگه فرهاد مجیدی رو با پیراهن استقلال تو ورزشگاه آزادی ببینیم.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۲ روز قبل
استقلال در آستانه ی اعتصاب بزرگ
معاونان باشگاه استقلال در حالی ادعا می‌کنند اسپانسر باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده که سبک‌دست معتقد است پرداخت نا‌متوازن پول بین بازیکنان، باعث چنین مساله‌ای شده است و حالا سوال اصلی اینجاست؛ بازیکنان استقلال تا چه زمانی مشکلات مالی را تحمل می‌کنند؟
به گزارش بلاغ، هرچند کسب ۹ امتیاز از ۴ بازی می‌تواند برای استقلال نتیجه قابل قبولی باشد اما این تیم شرایطی دارد که هر لحظه ممکن است وارد حاشیه‌ای شود که بیرون آمدن از آن چندان هم راحت نباشد.
استقلال این روزها با شرایط بد مالی دست و پنجه نرم می‌کند و این مساله را همه می‌دانند. هرچند مدیران استقلال تلاش می‌کنند اوضاع را آرام نگه دارند اما اعتراضات گاه و بیگاه نسبت به شرایط مالی، همچنان به گوش می‌رسد. از کرار جاسم گرفته که حدود دو ماه با اعتراضاتش نسبت به شرایط مالی حسابی جو استقلال را به هم ریخت تا سجاد شهباززاده که در اعتراض پاس نشدن چکش درخواست رضایتنامه کرد و اخیرا هم ریوالدو باربوسا حاضر نشده در تمرین این تیم شرکت کند. با این شرایط پرویز مظلومی بیش از هر زمان دیگری نگران وضعیت تیمش است اما به جز این، اختلاف‌های زیادی هم بین اسپانسر استقلال با معاونان باشگاه پیدا شده و به نوعی در این باشگاه جنگ قدرت به راه افتاده است.

چرا استقلال به این روز افتاده؟

استقلال از نظر شرایط مالی یکی از پرمشکل‌ترین تیم‌های لیگ بر‌تر است. این تیم تا اینجای کار بار‌ها به دلیل مشکلات مالی با اعتراض‌های بازیکنانش روبرو شده که دلیلش به دو موضوع بر می‌گردد. اول اینکه قرارداد استقلال با اسپانسر اصلی‌اش بعد از فصل نقل و انتقالات بسته شد و بنابراین شرکت توسعه صنایع نوین از باشگاه زمان خواست که بتواند از فعالیت‌های اقتصادی‌اش در استقلال به سود برسد و بعد کمک مالی کند. دلیل دوم هم این است که شرکت ریرا که اسپانسر روی پیراهن استقلال است، قرار بود تا ماه گذشته ۲ ملیلیارد تومان به حساب باشگاه پول واریز کند که این اتفاق نیفتاده و به زودی قرارداد این شرکت فسخ می‌شود.

شاهرخ سبک‌دست، اسپانسر باشگاه استقلال در این باره می‌گوید: شما خودتان قضاوت کنید. باشگاه استقلال بعد از فصل نقل وانتقالات با ما قرارداد امضا کرد اما حالا از ما پول می‌خواهد؛ در حالی که ما از برنامه‌های اقتصادی خود عقب هستیم و کمی زمان می‌برد به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

اختلاف معاونان باشگاه با اسپانسر سر چیست؟

معاونان باشگاه استقلال این روز‌ها اصلا رابطه خوبی با اسپانسر باشگاه ندارند و به همین دلیل در تلاش هستند هرطور شده قرارداد شرکت توسعه صنایع نوین را لغو کنند. بهرام امیری و علی نظری جویباری که نقش اصلی را در فصل نقل و انتقالات داشتند، حالا نتوانسته‌اند به قولی که در مورد پرداخت پول به بازیکنان داده بودند عمل کنند و به همین دلیل پیش بازیکنان بدقول شده‌اند.

سبک‌دست در مورد این مساله اینطور توضیح می‌دهد:«قول و قرار باشگاه با بازیکنان به ما ارتباطی ندارد. ما در نقل و انتقالات بازیکنان هیچ دخالتی نداشتیم چون در آن زمان قراردادی با استقلال امضا نکرده بودیم. پس در نتیجه اصلا در جریان قول و قرار بین باشگاه با بازیکنان هم نیسیتم. خودتان قضاوت کنید؛ وقتی آقایان ابتدای فصل دنبال اسپانسر بهتر از ما بودند، حالا ما باید جواب کارهای آن‌ها را بدهیم؟ باشگاه باید منتظر بماند تا فعالیت اقتصادی ما جواب بدهد.»

فرق بین استقلال و پرسپولیس چیست؟

شاید برای خیلی از هواداران استقلال این سوال پیش بیاید که فرق بین این تیم با پرسپولیس چیست که این‌قدر حاشیه در استقلال وجود دارد اما در پرسپولیس چنین اتفاقی نیفتاده؟ پرسپولیس هنوز اسپانسر پیدا نکرده و به همین دلیل کمی بعید است بازیکنان این تیم با مشکلات مالی روبرو نباشند اما تا به حال صدای بازیکنان این تیم به نشانه اعتراض در نیامده. اما در استقلال هرروز یک بازیکن به انتخاب خود شرکت در تمرین را تحریم می‌کند.

اسپانسر باشگاه استقلال در این باره حرف‌های جالبی می‌زند:«برای خود من هم جای سوال دارد که چرا در پرسپولیس اینقدر فضا آرام است. از اول فصل تا حالا ۵ میلیارد پول به باشگاه استقلال آمده و من به شما قول می‌دهم که ۲ میلیارد هم به پرسپولیس پول تزریق نشده. فکر می‌کنم دلیل این موضوع پرداخت‌های نا‌متوازن پول بین بازیکنان استقلال است. اینکه معاونان باشگاه تصمیم گرفته‌اند به یک بازیکن بیشتر پول بدهند و به یکی کمتر مقصرش من نیستم.»

استقلال در آستانه بحران

با شریطی که استقلال این روز‌ها سپری می‌کند، به نظر می‌رسد باید منتظر یک اعتصاب بزرگ در این باشگاه باشیم. ریوالدو مدت‌ها است که در تمرینات شرکت نمی‌کند و این موضوع می‌تواند به سایر بازیکنان هم سرایت کنند. بازیکنانی مثل یعقوب کریمی، حنیف عمران‌زاده و هرایر مگویان تا این لحظه پولی از پیش قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند و احتمال اعتراض‌ آنها هم زیاد است.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۱ روز قبل

جریمه ۷ میلیون تومانی باشگاه استقلال

ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلف تماشاگران تیم استقلال تهران را اعلام کرد.

به گزارش بنکر (Banker)،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلف تماشاگران تیم استقلال تهران را اعلام کرد.

دیدار دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران از رقابت‌های لیگ برتر، 30 مرداد در اهواز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور مسابقه و پرتاب ترقه صورت گرفت.

بر همین اساس کمیته انضباطی طبق ماده 79 آیین‌نامه باشگاه استقلال را به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۴ روز قبل

اعتراض باشگاه استقلال به حکم کرار

اعتراض باشگاه استقلال به حکم کرار

باشگاه استقلال با ارسال نامه ای نسبت به رای کرار انتقاد کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز، علی نظری جویباری با ارسال نامه ای نسبت به حکم صادر شده برای کرار جاسم اعتراض کرد. معاون ورزشی باشگاه استقلال در این خصوص بگفت: مجموعه باشگاه استقلال نسبت به این موضوع اعتراض دارد و امیدواریم مسئولین محترم رای خود را با دقت صادر کنند. محرومیت کرار برای فصل آتی بوده است و اگر قرار است محرومیت وی تخفیف پیدا کند و یا به شکل دیگری انجام شود باید در همان زمان باشد.

وی افزود: ما با خود کرار نیز صحبت کردیم و او نیز به صورت جداگانه به این موضوع اعتراض خواهد کرد تا از تیم استقلال و هواداران آن حقی ضایع نشود.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۴ روز قبل
استقلال متن استعلام از فیفا را منتشر کند

پیچش ماجرای پروپئیچ و استقلال که ظاهرا قرار است تا آخر فصل همراه استقلال باشد گره ای است که با دست باز می شود و برای باز کردن آن نیازی به دندان نیست.

در برنامه نود دوشنبه شب هم یکی از ماجراهای مورد بحث مجددا ماجرای عقد قرارداد پروپئیچ با استقلال بود که با توجه به قوانین فیفا ظاهرا غیر قانونی بوده است و این موضوع در تمامی دیدار هایی که استقلال در آنها به پیروزی می‌رسد می‌تواند منجر به شکایت حریف و نهایتا گره خوردن این داستان شود.

با این وجود راه حل ساده‌ای برای حل این ماجرا وجود دارد که باشگاه استقلال می‌تواند آن را به سادگی اجرا و نهایتا حل کند و آن راه حل از سایت رسمی باشگاه استقلال می‌گذرد.

سایت باشگاه استقلال می تواند استعلام رسمی را که از فیفا گرفته است را منتشر کند تا همه رقبا و رسانه‌ها بدانند که این استعلام وجود دارد و معنای آن این است که پروپئیچ مشکلی برای عقد قرارداد با استقلال نداشته است.

هم افشارزاده و هم معاونان این باشگاه بارها در مصاحبه های خود از وجود استعلام رسمی از فیفا پرده برداری کرده اند اما هرگز متن رسمی آن استعلام را منتشر نکرده اند. برخی در این زمینه می گویند فیفا در پاسخ به استعلام باشگاه استقلال تنها قوانین مربوط به پنجره نقل و انتقالات را برای این باشگاه ارسال کرده تا استقلالی ها آن را بررسی کنند.

آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۲۰۲ روز قبل
سلام عزیزان اگه میشه از تیم  اخبار جدید بذارید چون تمام  اخبار قدیمیه هیچ چیز به روز نیست
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۰۰ روز قبل
 خدایی فرهاد اسطوره کجا . کرار بد اخلاق کجا . من قبلا هم گفتم که اگر هفت مقدس اس اس در بازی  با ستارگان جهان نبود ایا تیم مثلا ستارگان ایران بدون فرهاد حرفی برا گفتن داشت . فرهاد واقعا با اون حرکاتش هوادار و تماشاچی را به وجه آورد و نشان داد که هنوز از خیلی از بازیکنان پر مدعا یه سر و گردن بالاتره . فرهاد دوست داشتنی . ایول . دمت گرم . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۰ روز قبل

بدهی ۴ میلیاردی شرکت تبلیغات پیراهن به باشگاه استقلال

بدهی ۴ میلیاردی شرکت تبلیغات پیراهن به باشگاه استقلال
شرکت تبلیغاتی که نامش روی پیراهن استقلال قرار گرفته بود باید ۴ میلیارد تومان به این باشگاه بدهد.

روز گذشته بازیکنان تیم استقلال وقتی وارد زمین شدند روی پیراهنشان نام هیچ شرکت تبلیغاتی حک نشده بود تا مشخص شود اسپانسری که قرار بوده امسال وظیفه حمایت از پیراهن تیم را بر عهده داشته باشد به وعده های خود عمل نکرده است.

در این زمینه شاهرخ سبک دست که مسئولیت اسپانسری استقلال را بر عهده دارد به خبرنگار فارس اظهار داشت: شرکت تبلیغاتی ریرا و سامسونگ قرار بوده تا تاریخ 21 شهریور مبلغ دو میلیارد تومان به استقلال بدهند که این چک پاش نشده است و برای تاریخ 23 شهریور هم چک دوم آنها که آن هم مبلغش دو میلیارد تومان است باید پاس شود. برای بازی روز گذشته هم خود آنها تبلیغ را نرساندند.

وی افزود: در هر صورت این شرکت از تاریخ 23 تیر با باشگاه قرارداد بسته و باید مبلغ خود را به باشگاه بدهد و اگر بتوانند این هزینه ها را پرداخت کنند قطعا نام شرکتشان روی پیراهن استقلال حک می شود. آنها اول باید وجه خود را پرداخت کنند. اگر این اتفاق نیفتد وارد مسائل دیگری می شویم.

به گزارش فارس، به نظر می رسد اگر شرکت مذکور به وعده خود عمل نکند آبی پوشان مقابل گسترش فولاد در هفته ششم لیگ برتر هم بدون حامی مالی روی پیراهن خواهند بود.

اظهارات مدافع استقلال پس از بازی با نماینده سمنان خشم مدیرعامل باشگاه را برانگیخت.
به گزارش نامه نیوز،‌ حنیف عمران زاده پس از بازی تیمش برابر شهرداری سمنان در جام حذفی نسبت به انتشار لیست قرارداد اعضای تیم های لیگ برتری واکنشی تند نشان داد.

وی با انتقاد از انتشار لیست قراردادها ابراز امیدواری کرد لیست قراردادهای مسئولان سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش هم منتشر شود!

این اظهارات خیلی زود با انتشار خبر مربوط به عذرخواهی عمران زاده از وزیر ورزش در سایت باشگاه استقلال همراه بود.

از باشگاه استقلال خبر می رسد افشارزاده مدیرعامل استقلال که در وزارت ورزش مشغول کار است، به شدت از اظهارات عمران زاده عصبانی شده و خواستار عذرخواهی این بازیکن شد.

موقت‌ترین شرایط ممکن برای یک استقلالی

به احتمال فراوان مهدی رحمتی خیلی کم چنین شرایطی را تجربه خواهد کرد. او در بازی با شهرداری سمنان، کلین‌شیت طالب‌لو را از روی نیمکت ذخیره‌ها تماشا کرد.

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۹۹ روز قبل
 مطمئن باشین با این شرایط و این بی پولی و گاه و بیگاه قهر کردن برخی بازیکنان و شکایت بازیکنان خارجی بخاطر دریافت نکردن طلبشان استقلال با بحران بزرگی روبرو خواهد شد و اگر تو این وانفسا به کسر 6 امتیاز هم محکوم بشه آنوقت است که باید خر بیارن و باقالی بار کنن چونکه ما هم برای مدتی قعر نشین جدول لیگ میشیم . خدا بخیر کنه . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۹۷ روز قبل

عکس/ جشن تولد مشترک خسرو حیدری و آرش برهانی

به گزارش شفقنا ورزشی، خسرو حیدری و آرش برهانی دو بازیکن با سابقه استقلال هستند که شب گذشته برای آنها جشن تولد گرفته شد.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۹۷ روز قبل
بوشهرنیوز: یکی از کابوس‌های استقلال و فرهاد مجیدی، بازی‌هایی بود که قضاوت آن‌ها بر عهده علیرضا فغانی بود.
به گزارش "بوشهرنیوز" یکی از کابوس‌های استقلال و فرهاد مجیدی، بازی‌هایی بود که قضاوت آن‌ها بر عهده علیرضا فغانی بود.داوری که به نظر می‌رسید، رابطه چندان خوبی با فرهاد مجیدی نداشت و کارت‌هایش را با دست و دلبازی زیادی برای او استفاده می‌کرد. در یکی از این دیدارها فرهاد مجیدی،  از تصمیمات فغانی حسابی عصبانی شد و کار به جایی رسید که در حین بازی به سر و صورت خود می‌زد. نکته جالب، مصاحبه فرهاد بعد از این بازی بود. جایی که عنوان کرد: آنقدر عصبانی بودم که یا باید داور را می‌زدم و یا خودم را!

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۹۷ روز قبل
رکورد فوق العاده شهباززاده در استقلال

سجاد شهباززاده هر سال، عملکردی بسیار بهتر از گذشته داشته است و طی 6 سال از حضورش در تیم های فوتبال سایپا و استقلال هر سال عملکردش بهتر بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، او کارش را در تیم سایپا از سال 89 شروع کرده است. (آمار گل هایش در همه بازی های رسمی شامل لیگ و جامحذفی قید شده است)

89: یک گل در 9 بازی (سایپا) میانگین 0.11 گل
90: 4 گل در 22 بازی (سایپا) میانگین 0.18 گل
91: 6 گل در 31 بازی (سایپا) میانگین 0.19 گل
92: 9 گل در 30 بازی (سایپا) میانگین 0.3 گل
93: 13 گل در 32 بازی (استقلال) میانگین 0.4 گل
94: 5 گل در 3 بازی (استقلال) میانگین 1.66 گل

* سجاد شهباززاده امسال تنها در 3 بازی برای استقلال به میدان رفته است. او 2 گل به سیاه جامگان و 2 گل به شهرداری سمنان و یک گل به تیم گسترش فولاد زده است.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۹۷ روز قبل

فاصله استقلال و پرسپولیس از صد گذشت

با پیروزی استقلال برابر گسترش فولاد امتیاز این تیم در تاریخ لیگبرتر به 779 امتیاز رسید. امتیازی که برتری 102 امتیازی را به نسبت به پرسپولیس نشان می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس حالا 677 امتیاز دارد و استقلال صاحب 779 امتیاز است. در ابتدای لیگ امسال تیم استقلال 767 امتیاز و تیم پرسپولیس 673 امتیاز داشته اند اما در 5 بازی مشترک دو تیم استقلال 12 و پرسپولیس 4 امتیاز گرفتند و وضعیت در جدول به این شکل تغییر یافت.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۹۲ روز قبل
​دمشون گرم غیر از اینم نباید باشه
 به هر حال استقلال خیلی از لنگپولیس بزرگتره
 هم از نظر قدمت
و هم از نظر افتخارات
و همم داشتن طرفدارای باشخصیت تر .

فرهاد مجیدی برای دربی به اردوی استقلال می رود

فرهاد مجیدی برای دربی به اردوی استقلال می رود
از ابتدای فصل جاری عنوان می‌شد که به زودی فرهاد مجیدی سر تمرینات استقلال حاضر شده و به بازیکنان روحیه می‌دهد.برخی پا را فراتر نهاده از ستاره محبوب آبی‌ها به عنوان دستیار پرویز مظلومی و حتی سرمربی آینده این تیم اسم بردند. 
جالب آنکه خود پرویز مظلومی هم به استقبال این زمزمه‌ها رفت و عنوان کرد از سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال تهران خوشحال می‌شود و حاضر است به عنوان دستیار کنار شاگرد قدیمی خود بنشیند!
در گیر و دار همین حرف و حدیث‌ها بود که شنیده شد فرهاد مجیدی تصمیم گرفته قبل از بازی حساس استقلال و نفت تهران، سر تمرین آبی‌ها حاضر شود و به مظلومی و شاگردانش روحیه بدهد.

این وعده از سوی فرزاد برادر کوچکتر فرهاد و دستیار پرویز مظلومی به اطلاع کادر فنی و بازیکنان استقلال رسید. 
از آنجایی که بازی استقلال و نفت تهران به دلیل بازی شاگردان علیرضا منصوریان در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی امارات به تعویق افتاد، حضور فرهاد مجیدی در تمرین پیش از این بازی آبی‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

هم‌اکنون شنیده می‌شود با توجه به شرایط جدول و قرار گرفتن نفت تهران (با دو بازی کمتر) در رده پانزدهم لیگ برتر، بازی با تیم منصوریان آن حساسیت سابق را برای استقلالی‌ها ندارد. 
گرچه پرویز مظلومی بدش نمی‌آید دوشنبه 30 شهریورماه به علیرضا منصوریان آلترناتیو خود (!) خیلی چیزها را ثابت کند اما نمی‌خواهد برای این بازی بلیتش را نزد فرهاد مجیدی بسوزاند!

برابر با شنیده‌ها سرمربی کنونی استقلال تهران، فرهاد مجیدی ستاره محبوب استقلالی‌ها را برای بازی 8 آبان‌ماه می‌خواهد. پرویز مظلومی که به خوبی از سختی دربی هفته یازدهم برابر پرسپولیس آگاه است، تصمیم گرفته از فرهاد مجیدی بخواهد تا در تمرین قبل از شهرآورد هشتاد و یکم حضور پیدا کند و به شاگردان او روحیه بدهد. البته فرهاد مجیدی طبق روال همیشه سکوت کرده و معلوم نیست چه تصمیمی بگیرد اما هنوز برای حضور در تمرین استقلال پیش از بازی دوشنبه هفته آینده برابر نفت تهران اعلام آمادگی نکرده است.

لیست 18 نفره استقلال اعلام شد/ خط قرمز مظلومی روی نام برهانی

لیست 18 نفره استقلال اعلام شد/ خط قرمز مظلومی روی نام برهانی
سرمربی استقلال برای بازی فردای تیمش نام مهاجم این تیم را خط زد.پرویز مظلومی پس از تمرین امروز لیست 18 نفره استقلال را برای بازی فردا مقابل نفت تهران اعلام کرد. 

بدین ترتیب علاوه بر کرار جاسم، ریوالدو و یعقوب کریمی این بار آرش برهانی نیز از لیست استقلال خط خورد. 

سایر بازیکنان اردوی شبانه روزی خود را در هتل هما آغاز کردند.

۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴