تاپیکهای کم محتوا

آواتار علیرضا جوادیان
تاپیکهای کم محتوا
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۴۵ روز قبل

سلام به همه دوستان با توجه به گرم شدن تنور لیگ تالار ما هم کمی شلوغتر از قبل شده ولی بیشتر هیاهو بیجهت در تالار است تا بخثهای فنی و نتیجه دار من پیشنهادی داشتم و دوست دارم نظر ما بقی دوستان را هم بدانم به نظر من از گذاشتن تاپیکهای بی ارزش خودداری کنیم و به جای گذاشتن چند تاپیک هر شب هر چند روزی یک تاپیک با محتوا و پر مغز بگذاریم که همه از آن لذت ببرند با تشکر از همه دوستان منتظر نظرات خوب شما هستم

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۴۴ روز قبل
سلام. به نظر من این سایت شخصی نیست که کسی بخواد راجه به اون به کسی ذستور بذه. یه نفر دوس داره در روز 100 تا تایپیک بزاره خوب بقیه شرکت نکنند علی جان با کلمات بازی نکن داداش. یکی استقلال و دوس داره و دوس داره دربارش نظر بده. البتته اگه پر محتوا باشه بهتره اما سلیقه ای و ازاد
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۴۴ روز قبل

جناب آقای esteghlal boy 2014  . لحن حرف زدنتون اصلا خوب نیس. اگه خوب دقت کرده باشی ب حرفای علی آقای عزیز میفهمی ک صحبت های ایشان درسته . شما اگه به بفکر ستاره جمع کردن هستی اون بحسش جداست . یا ن اگه می خوای با این کارت بگی من از همه بیشتر پست میذارم .کارت خیلی خیلی اشتباست . . . این جا همه آبی دلان جمع شدند باید احترام ها نگه داشته شن. امیدوارم ک به حرفام گوش بدی

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۴۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

جناب آقای esteghlal boy 2014  . لحن حرف زدنتون اصلا خوب نیس. اگه خوب دقت کرده باشی ب حرفای علی آقای عزیز میفهمی ک صحبت های ایشان درسته . شما اگه به بفکر ستاره جمع کردن هستی اون بحسش جداست . یا ن اگه می خوای با این کارت بگی من از همه بیشتر پست میذارم .کارت خیلی خیلی اشتباست . . . این جا همه آبی دلان جمع شدند باید احترام ها نگه داشته شن. امیدوارم ک به حرفام گوش بدی

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۴۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سید حسن طاهری
من موافقم.....
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۴۴ روز قبل

دوست من چرا اینقدر برای ارتباط با دیگران مشکل داری کمی مهارتهای ارتباطی خودتو قوی کن برقراری ارتباط سالم و دو سویه از واجبات زندگی اجتماعی است شما بارها در این مدت کم حضورت به دیگران بی حرمتی کردی ولی سایرین هیچگاه حرمت شکنی نکردند بار قبل هم نوشتارهای شما را در تالار عینن گذاشتم که سایر دوستان هم به نوعی دیگر از ضعف مهارت ارتباطی شما گله مند بودند بعد به خاطر اظهار پشیمانی از طرف شما همگی تصمیم به رفع بایکوت گرفتند الان هم از شما ناراحت نیستم فقط از اینکه یک هوادار مکتب حجازی کمترین بهره ای از این مکتب نبرده و همچون هواداران لمپنهای فوتبال عمل میکند ناراحتم در رفتار اجتماعی خودت تجدید نظر کن و خودت را بزای روابط سالم و دو سویه آماده کن در غیر اینصورت واقعا بیراهه میروی

آواتار سید حسن طاهری
عزیزان من قربونتون برم من منظوری ندارم فقط نوع حرف زدنم تند و به مزاق سازگار نیست چون حقیقته و تلخ. فقط گفتم اینجا ملک شخصی نیست که بخواهیم بگیم تایپیک ها محتوا دار باشه یا نه یکی نظرش فکرش به این تایپیک ها میرسه خوب ایراد داره؟ اینجا باید ازادانه تایپیک گداشت من واسه ستاره جمع کردن اینجا نیستم داداش گلم قربونت برم. تایپیکام کدومش محتوا نداشته ؟ منم موافقم باید محتوا داشته باشه اره درسته ولی وقتی یکی یه تایپیک گداشته دیگه گراشته به نظر و سوالش احترام بزاریم و میتونیم شرکت نکنیم همین علی اقا ما دوست داریم همه استقلالی ها رو . من روابز عمومی فوق العادست به 3 زبان انکلیسی المان و عربی مسلط و مدیر فروش یه شرکت بین المللی و مدیر شرکت خصوصی خودمم عزیزم.
آواتار علیرضا جوادیان

اینجا کسی به شغل و داشته های شما کاری نداره فقط ادب اجتماعی را همه لازم میدانند کاش به جای 3 زبان زبان مادریتان را کامل میکردید تا نوشتار هایتان پر از غلط نباشد چون سواد نگارش یکی از ملزومات مدیریت و کار در سطح بالست که شما در حال انجام آن هستید

آواتار سید حسن طاهری
یه نگاه به نوشتن خودت داشته باش ببین پند تا غلط املایی داره. من زبان مادری و پدریم هر دوش رو بلدم. شما توهین نکن. من حرف بدی نزدم حقیقت بود
آواتار علیرضا جوادیان

واقعا متاسفم ولی ما قبلا هم ورژنهای دیگری از شما داشتیم یکی محمد یکی بچه شهرک غرب و نمونه های دیگر ولی هیچ کدام توان مقابله با جو سالم و مودبانه سایت را نداشتند شما هم مطمئنن یا باید تعقیررویه بدی یا به مرور زمان مثل مشابهین خودت سایت را ترک کنی فقط یک سوال با این همه دغدغه شغلی چگونه تمام ساعات در تالاری و مرتب تاپیک میذاری باز هم امیدوارم رویه خودت را عوض کنی

آواتار سید حسن طاهری
اگه دقت کرده باشی ساعت تاپیک هامو همپی سوالایی نمیکنی . داداشم ما با هم دعوا نداریم من رویه تغییر نمیدم اخه ایراد نداره که. چشه
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۴۴ روز قبل

بابا بیخال بشید .علی اقا البته من یه کم با پسر استقلالی موافقم شاید همه نتونن از کلمات قشنگ استفاده کنن و جمله بندی خوبی داشته باشن و تاپیک های با محتوا و بقول شما مغزدارر بزارن مثل خود من .ولی باشما صدردرصد موافقم که نباید افراد باهمدیگه بی احترامی و توهین کنن.

به نظر من اگه تاپیکی بی ارزشه خوب هرکس دوست داره نظر بده هرکی هم دوست نداره نظر نده این بهترین روشه و دیگه این همه بحث و جدال نکنیم .این بحث ها فقط حاشیه هستند و مارو از هدف اصلی که حمایت از تیم محبوبمون استقلال دورمیکنه .من یکی فقط با تاپیکهایی که ضد استقلال و بوی لنگ بده برخورد میکنم و بحث میکنم .وسلام .

بین همه تیمهای ایران ،اروپا و افریقا ،امریکا .و..................همه دنیا فقط فقط  استقلال

آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۵۴۴ روز قبل

صلوات بفرستید .

استقلال 3-------------------------------------------------------پیکان0

4پیلیس چرا 5 امتیاز داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آواتار علیرضا جوادیان

میلاد عزیز اصلا بحث نوع نوشتار افراد نیست همین چند وقت پیش دوستی از کردستان داشتیم که اشتباهات زیادی در متنهایش بود که یکی از دوستان که الان حضور ندارد ایشان را کلی مسخره میکرد و من با او کلی بحث و جدل داشتم چون دوست خوبمون دردهای آن منطقه را داشت با معلومات خودش به زیبایی فریاد میزد و حرفهایش به دل مینشست من میگویم تاپیکهای تکراری و بی محتوا سطح تالار را پائین می آورد یک تاپیک خوب حتما نباید لغات زیبایی داشته باشد بلکه باید مفید برای تالار و دیگران باشد نکته دوم نوع گفتمان است که یا در تالار یا در خصوصی افراد باید همراه با ادب باشد و این کار سختی نیست همانطور که خود شما از بدو  ورود با احترام به دیگران برای خود احترام بوجود آوردی ولی این عزیز استقلالی چه در عمومی چه خصوصی افراد رعایت ادب را نمی کند باز هم از شما ممنونم

علی اقا حرفهای شما درسته و من هم کاملا موافقم .اما نمیشه دوست آبی .این بحثها فقط باعث حاشیه و دلخوری میشنن و اعصابتون بهم میریزه همین .انا که تازه وارد میشن کم کم خودشون با بقیه هماهنگ میشن اگه بخان .ببخشید اگه فضولی کردم.

آواتار سید حسن طاهری
میلاد داداش علی دست خودش نیس نفر ازش حمایت کردن جو گرفتتش. مهم نیس واسم دروغ که نگفتم هر کی هر تایپیک دوس داره میتونه بده خوب شما خوشت نمیاد شرکت نکن.من حرف بدی میزنم؟؟؟؟؟؟ داداش میلاد من دوست دارما مرسی تو تایپیکام نظر میدی

میلاد داداش علی دست خودش نیس نفر ازش حمایت کردن جو گرفتتش. مهم نیس واسم دروغ که نگفتم هر کی هر تایپیک دوس داره میتونه بده خوب شما خوشت نمیاد شرکت نکن.من حرف بدی میزنم؟؟؟؟؟؟ داداش میلاد من دوست دارما مرسی تو تایپیکام نظر میدی[

/quote]سلام پسر اس اسی .نه لاینطور نیست علی اقا از پیشکسوتهای سایت هستن و بیشتر بچه ها ایشون رو میشناسن و از جانبازان جنگ تحمیلی هستن و یه جورایی بزرگتر هستن

بخاطر این بهش احترام میزارن و ایشون هم به همه احترام میگذاره داداش

نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی

[quote=esteghlal boy2014]میلاد داداش علی دست خودش نیس نفر ازش حمایت کردن جو گرفتتش. مهم نیس واسم دروغ که نگفتم هر کی هر تایپیک دوس داره میتونه بده خوب شما خوشت نمیاد شرکت نکن.من حرف بدی میزنم؟؟؟؟؟؟ داداش میلاد من دوست دارما مرسی تو تایپیکام نظر میدی[

/quote]سلام پسر اس اسی .نه لاینطور نیست علی اقا از پیشکسوتهای سایت هستن و بیشتر بچه ها ایشون رو میشناسن و از جانبازان جنگ تحمیلی هستن و یه جورایی بزرگتر هستن

بخاطر این بهش احترام میزارن و ایشون هم به همه احترام میگذاره داداش

کجا رفتی بیا باهم صحبت کنیم .بچه کجایی ؟؟؟چکاره ای ؟؟؟ااسمت چیه ؟؟؟؟

آواتار سید حسن طاهری
چون قدیمیه باید زور بگه؟ اقا هرکی هرجی دوس داره میتون بزاره تو بدت میاد شرکت نکن.من ........ و ........ ساله از ......... شغل .........

چون قدیمیه باید زور بگه؟ اقا هرکی هرجی دوس داره میتون بزاره تو بدت میاد شرکت نکن.من ........ و ........ ساله از ......... شغل .........
کیگه  گفته زور میگه ؟؟؟؟من اگه تاپیک خوب باشه یعنی استقلالی باشه صددرصد نظر میدم .تو هر جور دوست داری تاپیک بزار .هیچ کس بهت زور نمیگه ؟؟؟مدیر چه شرکتی هستی ؟؟

کجا؟؟اسمت چیه ؟؟نقطه چین نزار.جواب بده باهم صحبت کنیم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۴۴ روز قبل

ببین پسرجان!!! esteghlala boy 2014

اولا علی آقا...

دوما علی آقا بزرگترین کاربر این تالاره که بسیار قابل احترامه چون ایشون به همه احترام میذاره.... و البته همه ایشون رو بخاطر اخلاق و فرهنگ بالاشون دوست دارن.. مطمئنا اینو تو تاپیکهای دیگه فهمیدی!!!!! واگرم کسی توی بحث شما دخالت نمیکرد فقط بخاطر حضور علی آقا بود... ولی هرچیزی حدی داره و مطمئن باش اگر کاسه صبر دوستان نسبت به بی احترامی به علی آقا لبریز بشه، این شمایی که بازنده 100% بازی هستی..... اگرم باور نداری، میتونی یه تاپیک ایجاد کنی و نظر دوستان رو بپرسی... چه با جایزه و چه بی جایزه!!!!

واین تاپیکی که علی آقا ایجاد کرده، حرف تنها ایشون نیست، حرفه همه بچه های تالاره که برای خودشون ونظم وحفظ آرامش تالار قوانینی وضع کردن که باید به اون پایبند بود وکسی که پایبند نیست و دوست داره طبق علایق وخواسته خودش رفتار کنه، با برخورد جدی دوستان مواجه میشه!!!! قوانین رو میتونی تو تاپیک دعوت ، قسمت گفتگوی آزاد بخونی.....

[quote=esteghlal boy2014]چون قدیمیه باید زور بگه؟ اقا هرکی هرجی دوس داره میتون بزاره تو بدت میاد شرکت نکن.من ........ و ........ ساله از ......... شغل .........

کیگه  گفته زور میگه ؟؟؟؟من اگه تاپیک خوب باشه یعنی استقلالی باشه صددرصد نظر میدم .تو هر جور دوست داری تاپیک بزار .هیچ کس بهت زور نمیگه ؟؟؟مدیر چه شرکتی هستی ؟؟

اصلن حرفات باهم هم خونی ندارنا ؟؟؟؟یه جا میایی جایزه میزاری ؟؟؟یه جا خاهش میکنی ؟؟؟یه جا قسم میدی ؟؟؟یه جا تهدید میکنی ؟؟؟........

گل پسر واقعا استقلالی هستی ؟؟؟؟به نظرم هدفت حمایت از اس اس نیست.مگر نه یه اس اسی نمیاد با بقیه دوستاش اینجوری صحبت کنه .

میگم اسمت چیه ؟؟؟نقطه چین میذاری؟؟؟

اگه اس اسی هستی بیا این بازی رو باهم بریم استادیوم ؟؟؟؟؟؟

آواتار سید حسن طاهری
اقای میلاد 1 طرفه به قاضی نرومثل بقیه اینا دارن جو منفی میدن و علیه من حجمه الکی میدن. من جایزه رو همینجور ی واسه انگیزه گزاشتم خوب درباش نظر بدبد و بگید جایزه خوب نیست نه که متهم به استقلالی نبودن نکنند. من از بچگی عاشق استقلال بودم و هستم. داداش میلاد شما هم داری با من با لحن خشن و دسته بالا میحرفیا حواسم هست. من فقط جواب اونا رو دادم که با من بد حرف زدن و تو تایپیکام دست کاری کردن و واسه بقیه فرستادن از طرف من که دید بقیه عوض شه. اینجا همه رو ذوس دارم و دختر ها خواهر ئاشته من و پسرا هم داداشای منن. با کسی دعوا ندارم ولی وقتی با ادم ور میرن و تیکه میندازن ساکت شم>>؟؟؟ خوب تایپیکی که دوس ندارن نظر ندن دیگه چیکار دارن محتوا داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟/
آواتار علیرضا جوادیان

پسر استقلالی دوست من هیچ وقت حتی تو فکرتم نباشه که من بخوام به کسی زور بگم من شما را هم دوست دارم فقط از شما چند خواهش کردم اول قوانین سایت که مورد قبول همگان بوده را رعایت کن بعد به دیگران احترام بگذار تا خودت در خور احترام شوی بعد کجا من نوشته های شما را تغیر دادم عین نوشتار خودت بود ولی ضمیر خود آگاه شما آنها را نمیپسندید و انکار میکنی من آنقدر ناتوان هستم که توانایی زور گفتن به کسی را ندارم و تا به امروز خدا را شاهد میگیرم تمام سعی من در زندگی برقراری انصاف بوده پس مطمئن باش هیچ وقت چنین تفکری در من نیست ولی اگر چنین احساسی در شما بوجود آمده از شما عذر میخواهم کوتاهی حتما از من بوده مورد بعد ارتباط سالم با تمامی اعضا چون اینجا جوی بسیار سالم و دور از هر گونه  افکار نادرست دارد مطمئن هستم شما هم میتوانی چنین ارتباطاتی را در تالارها داشته باشی از نوع نوشتارهایت پیداست خواهان روابط با دیگرانی ولی فکر میکنم کمی عجولانه رفتار میکنی به هر حال من خواسته هایم را به شما گفتم شاید حرف خیلی دیگر از دوستان هم همین باشه امشب برای زیارت دارم میرم قم امیدوارم از فردا یک پسر استقلالی واقعی را در تالار ببینم که همه از مصاحبت با او لذت ببرن به امید فردا

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۴۳ روز قبل
ببینید همه این ها سو تفاهم بوده و یس استقلالی ها با هم نه دعوا دارن نه بحث. فقط اختلاف سلیقه و عقیده است که تو همه خونواده ها هم هست. من اینجا الان تو این لحظه از همه کسانی که با لحن تند صحبت کردم پوزش میخوام. من منظوری نداشتم فقط حرف ها و عقاید خودم رو بازگو کردم. من اگه جایزه گذاشتم خداییش همینجوری بود و بی منظور میدونم اینجا سایت فرهنگیه شما به دل نگیر و شرکت کنید تو تایپیک و نظرام متشکرم. من استقلالی ها رو دوس دارم. اگه به یکی میگم عزیزم اینا بی منظور خداییش. من پسر خوبیم فقط طاقت ندارم که کسی بهم زور بگه. بازم متشکرم از شما دوستان و امیدوارم همه مث گرشت تو تایپیک هام بلا استثنا شرکت کننئ و بقول معروف تحریم رو بشکنند از 5+1 که پیچیده تر نیست. مرسی دوستان عزیز استقلالی
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۴۳ روز قبل

ببینید دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم. حالا که کسی از باشگاه استقلال به اینجا سر نمیزنه  بیاین همه اعضای فعال این سایت یک نفر رو به عنوان مدیر این سایت یا مدیر این تالار در نظر بگیریم و انتخاب کنیم اینجوری دیگه کسی خودشو بزرگتر یا کوچکتر این سایت نمیدونه(البته جسارت نشه محضر بزرگان این سایت)اونوقت مدیری که با رای اعضای این سایت انتخاب شد این تالار رو مدیریت میکنه کامنت هارو میخونه تاپیک هارو بررسی میکنه هر کامنتی هم که بد بود یا بی احترامی بود ابتدا خودش به او شخص پی ام میده بعد اگه طرف ادامه داد به صورت عموم تو این تالار بیان میکنه تا همه اون طرف رو بایکوت کنند.نحوه کاندیدا شدن اینطوری باشه که یه نفر یه تاپیک با عنوان انتخاب مدیر سایت بذاره چند نفر که قدیمی هستند وواجد شرایط و از همه مهمتر وقتشو دارند خودشونو به اون نفر معرفی می کنن اون هم اسامی کاندیدا رو تو لیست (تاپیک) قرار میده ( نه دیگه همه کاندید شن ).اونوقت بقیه اعضا رای میدن حدود یه ماه صبر میکنیم تا همه این تاپیک رو بخونن و رای بدن اون هایی هم که قدیمی بودن ولی الان حضور فعال ندارن  دوستانی که تو این تالار هستن باخبرشون کنن تا نظرشون اعلام کنن.رای هم به صورت کامنت باشه معتبر تره تا رای گیری با یه کلیک.ممکن هستش که کسی که انتخاب میشه مورد قبول بعضی اعضا نباشه ولی بهرحال رای آورده و همه باید بهش احترام بذارن پس رایزنی کنید با دوستانتون تا شخص مورد نظرتون انتخاب شه. باور کنید اینجوری بهتره دیگه هیچ عضوی به عضو دیگه بی احترامی نمیکنه یا شخصا اقدام نمیکنه من خودمو مثال میزنم اگه به شخصی یا بازیکنی اینجا بی احترامی کردم دیگه کسی با من کل کل نمیکنه و بحث نمیکنه مدیر سایت یه بار یا دو بار به صورت خصوصی تذکر میده به من اگه نشد به صورت عمومی مطرح میکنه.(در ضمن من خودمو کاندید نمیکنم چون نه قدیمی این سایتم نه شایستگی این کارو دارم). امیدوارم همه این پیشنهاد رو بخونن و نظرشونو بدن. مرسی از همه

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۴۳ روز قبل

[quote=esteghlal boy2014]چون قدیمیه باید زور بگه؟ اقا هرکی هرجی دوس داره میتون بزاره تو بدت میاد شرکت نکن.من ........ و ........ ساله از ......... شغل .........

اصلن حرفات باهم هم خونی ندارنا ؟؟؟؟یه جا میایی جایزه میزاری ؟؟؟یه جا خاهش میکنی ؟؟؟یه جا قسم میدی ؟؟؟یه جا تهدید میکنی ؟؟؟........

گل پسر واقعا استقلالی هستی ؟؟؟؟به نظرم هدفت حمایت از اس اس نیست.مگر نه یه اس اسی نمیاد با بقیه دوستاش اینجوری صحبت کنه .

میگم اسمت چیه ؟؟؟نقطه چین میذاری؟؟؟

اگه اس اسی هستی بیا این بازی رو باهم بریم استادیوم ؟؟؟؟؟؟

اقا میلاد شما نمیدونی چرااسمشونو نمیگن ولی من میدونم . فکر کنم همه ی دختر های سایت منظورمو بدونن والبته خودشون...
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۴۳ روز قبل

دوست عزیز استقلالی همه دوستان به علی آقا احترام میذارن نه به خاطر سن ایشون نه به خاطر مدت عضو  بودنشون  به خاطر فهیم بودن و سنجیده نظر دادنشونه

شما مطمئن باش اینجا هیچ یک از کاربرا زور نمیگه

فقط موضوع اینه که یه سری از هوادارای تیم اینجا جمع شدیم تو یه مسیر مشخص هستیم و یه هدف دنبال میکنیم

حالا شما تاپیک های تکراری ایجاد میکنید مثل پیش بینی بازی با گسترش که سایر دوستان قبلا نظرشونو دادن و تو موضوع شما شرکت نمیکنن

هیچ کاربری به شما قصد بی احترامی نداره و در مورد ارزش تاپیکتون قضاوت نمیکنه

اگه مایلید تاپیک دعوت در قسمت گفتگو آزاد مطالعه کنید

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

دوست عزیز استقلالی همه دوستان به علی آقا احترام میذارن نه به خاطر سن ایشون نه به خاطر مدت عضو  بودنشون  به خاطر فهیم بودن و سنجیده نظر دادنشونه

فقط موضوع اینه که یه سری از هوادارای تیم اینجا جمع شدیم تو یه مسیر مشخص هستیم و یه هدف دنبال میکنیم

حالا شما تاپیک های تکراری ایجاد میکنید مثل پیش بینی بازی با گسترش که سایر دوستان قبلا نظرشونو دادن و تو موضوع شما شرکت نمیکنن

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۴۳ روز قبل
ببینید دوستان عزیز سر یه رشته ای رو گرفتید و بدون نگاه کردن به پشت سرتون همینجور میکشیدش و میبریدش. عزیزانه من به علی (اقای) شما نه به کسی دیگه بی احترامی نکردم. سو تفاهمامون با علی اقای شما حل شده طبق اون پی ام هایی که به همدیگه دادیم در جریان نیستید دیگه حداقل دربارش نظر ندید لطفا. حجمه علیه من راه نندازید. بده ادم کینه ای و لجباز باشه. از خواهران تو تالار هم میخوام انقذ تیکه نندازن به جایی نمیرسن و دست از کدورت بردارند.من اگه حرفی زدم قصئ و قرضی نداشتم. ببخشید اگه به کسی بر خورده. بشید مثل سابق. من تو مدیریت این تالار به علی اگه کاندید شه رای میدم چون سرم شلوغه تو شرکتم. یه تایپیکم بود که قرار بود مثل برنامه 90 تو حدس نتایج لیگ شرکت کنیذ و امتیاز ها رو اخر سر جمع کنیم برید شرکت کنید تویه تایپیکیه که zahrassخانوم گزاشتن. با تشکر و پوزش مجدد از دوستان خواهران برادران این تالار. نا استقلالی هستیم دوستان یک استقلالی تویه دلش کینه و کدورت نباید داشته باشه.
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

[quote=HHH777]

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۴۱ روز قبل

ببینید دوستان عزیز سر یه رشته ای رو گرفتید و بدون نگاه کردن به پشت سرتون همینجور میکشیدش و میبریدش. عزیزانه من به علی (اقای) شما نه به کسی دیگه بی احترامی نکردم. سو تفاهمامون با علی اقای شما حل شده طبق اون پی ام هایی که به همدیگه دادیم در جریان نیستید دیگه حداقل دربارش نظر ندید لطفا. حجمه علیه من راه نندازید. بده ادم کینه ای و لجباز باشه. از خواهران تو تالار هم میخوام انقذ تیکه نندازن به جایی نمیرسن و دست از کدورت بردارند.من اگه حرفی زدم قصئ و قرضی نداشتم. ببخشید اگه به کسی بر خورده. بشید مثل سابق. من تو مدیریت این تالار به علی اگه کاندید شه رای میدم چون سرم شلوغه تو شرکتم. یه تایپیکم بود که قرار بود مثل برنامه 90 تو حدس نتایج لیگ شرکت کنیذ و امتیاز ها رو اخر سر جمع کنیم برید شرکت کنید تویه تایپیکیه که zahrassخانوم گزاشتن. با تشکر و پوزش مجدد از دوستان خواهران برادران این تالار. نا استقلالی هستیم دوستان یک استقلالی تویه دلش کینه و کدورت نباید داشته باشه.

پسر استفلالی من  به شما هیچ پی امی ندادمو مشکلی هم با شما ندارم چرا همش فکر میکنی دلیل بی پاسخ ماندن تاپیکهات منم البته از شما چند پی ام داشتم ولی من برای شما هیچ پاسخی ندادم در ضمن از اینکه منو انتخاب کردی برای مدیر سایت ازت ممنونم ولی اینجا نه مدیر به اینصورت داره نه پیش بینی چنین چیزی شده اینجا یک جمع دوستانست که همگی مدیر رفتار خود هستند هر کسی اگر رفتار خود را مدیریت کند کافیست من هم همینطور اگر توان مدیریت بر رفتار خود را داشته باشم هنر بزرگی کردم درضمن دلیل بی پاسخ ماندن پی ام های شما را هم خودت حتما بهتر میدانی چون من از آن نوع ادبیات نمیتوانم استفاده کنم اگر قرار شد سایت مدیر داشته باشد حتما از شما به خاطر سوابق مدیریتی استفاده خواهد شد

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۲۸ روز قبل
دوستان استقلالی عزیز به عنوان یه برادر کوچکتر ازتون یه خواهش دارم،خواهش میکنم تو ایجاد تاپیک تامل و دقت بیشتری کنید.البته قصد جسارت ندارم ولی بعضی از موضوعات واعا بی محتوا، بی معنی،بی ربط هستش مثلا اینکه آیا استقلال به امیر قلعه نوعی نیاز داره؟خوب این یعنی چی؟اونم وسط فصل.یا مثلا بهترین بازیکن دربی قبل چه ربطی به الان داره این نظر سنجی دیگه قدیمی شده وقتش گذشته.یا مثلا چند تا تاپیک ایجاد شده واسه پیش بینی نتیجه بازی استقلال و فولاد.اگه لطف کنید یه خورده مراعات کنید تالار مون شکیل تر میشه.مرسی از همه
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
دوستان استقلالی عزیز به عنوان یه برادر کوچکتر ازتون یه خواهش دارم،خواهش میکنم تو ایجاد تاپیک تامل و دقت بیشتری کنید.البته قصد جسارت ندارم ولی بعضی از موضوعات واعا بی محتوا، بی معنی،بی ربط هستش مثلا اینکه آیا استقلال به امیر قلعه نوعی نیاز داره؟خوب این یعنی چی؟اونم وسط فصل.یا مثلا بهترین بازیکن دربی قبل چه ربطی به الان داره این نظر سنجی دیگه قدیمی شده وقتش گذشته.یا مثلا چند تا تاپیک ایجاد شده واسه پیش بینی نتیجه بازی استقلال و فولاد.اگه لطف کنید یه خورده مراعات کنید تالار مون شکیل تر میشه.مرسی از همه
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۲۸ روز قبل
شدیدا موافقم با این تایپیک های تکراری سایت کسل کننده  میشه. ده تا تایپیک ایجاد میکنید اونم با یک موضوع .دوستان اگر لطف کنن قبل از ایجاد تایپیک  یه مروری بر موضوعات داخل سایت داشته باشند تایپیک های تکراری ایجاد نمیشه . سپاسگزار 
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۲۸ روز قبل

​حرفت درسته....کاااااااملا موافقم
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۲۸ روز قبل
واقعا متاسفم پارسال همین موقعها سایت شور وهیجان داشت پر بود از تایپیکهای زیبا و پر مغز....ولی الان با تمام احترامی که واسه همه بچه های عضو سایت قائلم خیلی کسل کننده شده اعضا محترم  میان تاپیک میذارن واسه یه مطلبی عضو دیگه میاد هر روز واسه هر بازی همون تاپیک و جدا جدا میذاره خوب این باعث میشه که یکی مثل خود من یا همه بچه ها میان یه سر میزنندو فرار میکنند بله این سایت مال هیچکدوم ما نیست ولی برای همه ماست چرا چند نفر با تاپیکاشون باید رو اعصاب ما بدوند پس اگر مطلب خاصی به ذهنتون نمیرسه تاپیک ایجاد نکنید که اگه دو تا تاپیک با ارزش هست بره پایین صفحه

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۲۸ روز قبل

تقریبا اکثر بچه های سایت رعایت میکنند جز چند نفر
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه
یه سری از مشکلاتو تونستیم با کمک هم حل کنیم ولی این یکی..........
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۲۸ روز قبل
با تشکر از همه من امروز از مسافرت اومدم تو سایت ببینم چه خبر بوده چندین تاپیک الکی فقط میدیدم مثلا آقای گل یا برد ممد جلوی اصغر یا موضوعاتی در حد چند کلمه نمیدونم چرا بعضیها اصرار بر اشتباه دارن خدائیش تالارها خیلی کسل کننده بی محتوا ونا امید کننده شده من هم بارها گفتم و تاپیک زدم ولی اثر نداره اینجا تبدیل به مهد کودک داره میشه فقط بچه بازی خودم فکر کردم یک مدتی تو تالار نیام شاید این کودکان لجوج یا بزرگ بشن یا اسباب بازی جدیدی بهشون بدن و دیگه نیان تو تالارنمیدونم چه کار کنم فقط تالاری مثل گذشته ام آرزوست
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۲۸ روز قبل
علی اقا خودتو ناراحت نکن بعضی ها که تازه وارد هستن نمیشه بهشون خرده گرفت ولی در مورد اون عده ای که لج بازی میکنن من فکر میکنم یا لنگی هستن و میخان جو تالارو به هم بریزن یا اینکه بچه بازی میخان درارن که با جواب ندان به تاپیکشون بلکه درست بشن و به بقیه دوستان استقلالی بپیوندن.شما اون تاپیک هایی که با محتوا هستن رو جواب بده و به اونهایی هم که تازه وارد هستند فقط خوش امد بگویید .با تشکر .دوستدار شما میلادسون