وایبر ( Viber )

آواتار امیر حسین اسلامی
وایبر ( Viber )
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۸ روز قبل

Viber

دوستان مایلید از طریق وایبر با هم  لحظه به لحظه در ارتباط باشیم؟مثلا گروه درست کنیم و اعضا بیان و عضو شن؟

اگر نظری دارید یا مایلید در این طرح شرکت کنید در همین تاپیک مطرح کنید.اگر فکر میکنید حریم خصوصی نداره و کلا هر بحث دیگری رو لطفا در همین تاپیک مطرح کنید.

فقط اینجا شماره نزارید.اگر خواستین شمارتونو برام تو خصوصی بزارید.البته صبر کنید ببینیم چند نفر مایل هستن و چند مشتاق پیدا میشه بعد.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۳۸ روز قبل

من موافقم ولی یک اشکالی داره . اولش . بعضی از عزیزان قابلیت نصب رو ندارن ( گوششیشون اندروید نیست) دوما . برخی از دوستان شاید مایل به انجام این کار نباشن .

ولی من ی پیشنهاد میدم... اینکه برنامه اینستاگرامو نصب کنید اینطوری بهتره چون شماره تلفن نمیخواد . . . اسمم تو اینستا گرام هست saeed4444

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۷ روز قبل

اینستاگرام یا فیسبوک خیلی خوبن ولی نیاز دارن به قند شکن و اینترنت پرسرعت.

ولی با وایبر خیلی راحت و آسون میشه با هم در ارتباط بود.ضمنا کار با اون هم خیلی راحته و کلی امکانات دیگه.

من میخوام این گروه رو تشکیل بدم.از دوستان هر کی تمایل داره عضو شه شمارشو در قالب پیام خصوصی برام بفرسته.

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

ولی با وایبر خیلی راحت و آسون میشه با هم در ارتباط بود.ضمنا کار با اون هم خیلی راحته و کلی امکانات دیگه.

من میخوام این گروه رو تشکیل بدم.از دوستان هر کی تمایل داره عضو شه شمارشو در قالب پیام خصوصی برام بفرسته.

نمیشه تو اینترنت   باشه

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

والا من ک اینستاگرام برا گوشی دارم نیازی به قند شکن شما نداره و با سرعت معمولی هم میره. باشه به هر حال هر جور راحتین

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

والا من ک اینستاگرام برا گوشی دارم نیازی به قند شکن شما نداره و با سرعت معمولی هم میره. باشه به هر حال هر جور راحتین

بله حرف شما کاملا درسته.منظور من بیشتر فیسبوک بود.چرا که من با اینستاگرام آشنایی زیادی ندارم و تاحالا استفاده نکردم.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۳۷ روز قبل

بد نیست استفاده کردنش چون تمام بازیکنان اس اسی مون و حتی تمام بازیکنان مطرح جهان هم هستن... ی چیزی هم هست اونم اینه که به نظر من نظر شخصیمو میگم . لاین بهتر از وایبر ه

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۳۶ روز قبل

دوست عزیز گو شی  قابلیتشو نداره

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۴ روز قبل
اگه همه بیان منم میام منظورم همه دوستان فعال هست .
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
اگه همه بیان منم میام منظورم همه دوستان فعال هست

منم موافقم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
[quote=MILAD.SEVEN7777]اگه همه بیان منم میام منظورم همه دوستان فعال هست

منم موافقم

ولی انگار قدیمی تر های سایت مثل علی و میثم و ساحره و مرضیه و ..... با من مشکلی دارن و نمیخوان بیان و نظری ندارن

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۳۳ روز قبل
امیرحسین عزیز من که شخصا به شما علاقه دارم و هیچ مشکلی هم ندارم ولی من نمیتونم فونتهای ریزو ببینم برای همین اصلا از موبایل فقط برای تماس تلفنی استفاده میکنم چون نمیتونستم تو گروهتون شرکت کنم تو این تاپیک نظری ندادم ولی شما هم کمی بی انصافی کردی چون تو همه تاپیکات همه دوستان شرکت میکنن ولی برای وایبرشاید هر کسی امکانشو نداشته باشه
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۳ روز قبل
نه آقا امیر حسین مشکل چیه؟ این حرف رو نزنین.فقط شاید دوستان امکانشو نداشته باشن. من مشکلی ندارم فقط از نظر وقت یه خورده گرفتارم مخصوصا با شروع مهر. اما اگه تصمیم دارید یه کاریش میکنیم.بزارید بقیه هم به دلخواه تصمیم بگیرن...ممنون
آواتار امیر حسین اسلامی
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
امیرحسین عزیز من که شخصا به شما علاقه دارم و هیچ مشکلی هم ندارم ولی من نمیتونم فونتهای ریزو ببینم برای همین اصلا از موبایل فقط برای تماس تلفنی استفاده میکنم چون نمیتونستم تو گروهتون شرکت کنم تو این تاپیک نظری ندادم ولی شما هم کمی بی انصافی کردی چون تو همه تاپیکات همه دوستان شرکت میکنن ولی برای وایبرشاید هر کسی امکانشو نداشته باشه

شما لطف دارین.منم نگفتم همه امکانشو دارن فقط انتظار نداشتم اینقدر با بی استقبالی رو به رو شم.
آواتار امیر حسین اسلامی
نوشته شده توسط: لیلا جوکار
نه آقا امیر حسین مشکل چیه؟ این حرف رو نزنین.فقط شاید دوستان امکانشو نداشته باشن. من مشکلی ندارم فقط از نظر وقت یه خورده گرفتارم مخصوصا با شروع مهر. اما اگه تصمیم دارید یه کاریش میکنیم.بزارید بقیه هم به دلخواه تصمیم بگیرن...ممنون

من که شما رو نگفتم.شما لطف داشتین همیشه به من.ضمنا من کی کسی رو مجبور کردم؟
آواتار امیر حسین اسلامی
دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست .....
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۱ روز قبل
منظورم مجبور کردن نبود گفتم یعنی صبر کنیم بقیه هم تصمیم گیری کنن شاید بتونن بیان.
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۰ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار
منظورم مجبور کردن نبود گفتم یعنی صبر کنیم بقیه هم تصمیم گیری کنن شاید بتونن بیان.

چشم.هر چی شما بگید
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۳۰ روز قبل
من یه بار پست این تاپیک و نوشتم که با قطعی نت مواجه شدم!!!!!! مطمئنا متوجه شدی که خیلی م نمیام سایت!!! ولی الان پست شو میذارم هرچند شاید دلجویی نشه!!!
حقیقتش این پیشنهاد و حدود 2 ماه پیش به سعید دادم که یه گروه داشته باشیم، ولی درحال بررسی برنامه ش بودم که هم سرعت خوبی داشته باشه وهم امنیت خوبی! متاسفانه با وایبر آشنایی ندارم ولی وات ساپ و میپسندم که هم سبکه و هم سریع... بقیه برنامه ها مثل لاین که کلا مزخرفه، هایک و تلگرام هم خیلی مثل وات ساپ دلچسب نیستن!!!! ولی درکل بنظر خودم یه ایراد بزرگ به این کار دیدم که اصلا مطرحش نکردم!!!؟
فعالیت دوستان توی تالار بخودی خود کم هست! حالا اگر بخوایم یه گروه توی برنامه اجتماعی بسازیم، من فکر میکنم کلا باید فاتحه تالار رو خوند و تعطیلش کرد.... چون خیلی راحت وقابل دسترسیه... دیگه کسی پشت سیستم نمیاد چون از همون جا پیگیر اخباره و مطالبشم میذاره... واقعیتش همون دردی که من الان دچارشم.... بهرحال بازم اگر استقبال بشه من حرفی ندارم و برنامه وایبرم نصب میکنم.... درخدمتم.... از دیر پاسخ دادنم عذرمیخوام....
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۰ روز قبل
دیگه کسی نمیاد تالارو هستم .
آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۵۲۵ روز قبل
منم کاملا با وایبر موافقم