پیش بینی نتیجه دیدار استقلال تهران و نفت تهران

آواتار سید حسن طاهری
پیش بینی نتیجه دیدار استقلال تهران و نفت تهران
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۳۴ روز قبل
آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۵۳۳ روز قبل

حالا چون داش علی منصوریان روبرویمون هست فقط با اختلاف یک گل *استقلال 2 ==================نفت داش علی 1

داش علی شرمنده دیگه ما قلبن دوست داریم .

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۳ روز قبل

منم به نظرم با اختلاف یک گل میبریم.اما باید بازی سختی باشه....

علیرضا منصوریان رو فوق العاده دوست دارم اما  استقلال در اولویته.....

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۳۳ روز قبل

استقلال 3 نفت 1-----ولی علی منصوریان از نظر من دوست داشتنی ترین بازیکن استقلاله من علاقه خاصی به علی منصور دارم و خدایش از همه نظر بازیکن کاملی بود امیدوارم در مربیگری هم موفق باشه و فقط به استقلال ببازه وجه تمایز علی از سایرین برای من بیشتر مرام و ادب علی منصوریان بود و خاکی بودنش طوری که مشخص میکنه علی از قلب جامعه به اوج رسیده و همیشه منتظر اضافه شدن علی به تیم مربیگری امیر هستم این شاید یکی از آرزوهای فوتبالی منه امیر در کنار علی منصور دوست داشتنی

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۳۳ روز قبل

پسر استقلالی دوست آبی این نوع نظرسنجی با ابتکار آقا امین تو تالار جا افتاده بود و ایشون هر هفته این کار را انجام میداد بهتر بود شما هم به احترام ایشون این تاپیک را نمیذاشتی البته من در مورد نظم اینجا بارها با شما صحبت کردم ولی شما کمی اصرار به کار خود دارید در این مدت که من عضو این سایت هستم تا به این مدت که شما عضو شدید هرگز تاپیکی را بدون پاسخ ندیده بودم ولی اکثرا تاپیکهای شما با عدد صفر در جواب مانده یک بازی این مقدار موضوع قابل طرح ندارد واکثر موضوعات شما در یک تاپیک خلاصه میشود و خیلی از آنها باید در اخبار باشگاه گفته شود تعدد تاپیکهای بدون پاسخ و بردن مطالب مفید به صفحات قبل سطح تالار را شدیدا پائین میاورد در ضمن اینکه از نظر بصری هم آزار دهنده دیگران است کمی به حقوق دیگران احترام بگذارید

آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

پسر استقلالی دوست آبی این نوع نظرسنجی با ابتکار آقا امین تو تالار جا افتاده بود و ایشون هر هفته این کار را انجام میداد بهتر بود شما هم به احترام ایشون این تاپیک را نمیذاشتی البته من در مورد نظم اینجا بارها با شما صحبت کردم ولی شما کمی اصرار به کار خود دارید در این مدت که من عضو این سایت هستم تا به این مدت که شما عضو شدید هرگز تاپیکی را بدون پاسخ ندیده بودم ولی اکثرا تاپیکهای شما با عدد صفر در جواب مانده یک بازی این مقدار موضوع قابل طرح ندارد واکثر موضوعات شما در یک تاپیک خلاصه میشود و خیلی از آنها باید در اخبار باشگاه گفته شود تعدد تاپیکهای بدون پاسخ و بردن مطالب مفید به صفحات قبل سطح تالار را شدیدا پائین میاورد در ضمن اینکه از نظر بصری هم آزار دهنده دیگران است کمی به حقوق دیگران احترام بگذارید

علی آقا واقعا از حمایت و توجه شما به این موضوع ممنونم

چی میشه گفت؟

البته هیچ مشکلی بنده با این موضوع ندارم و از این به بعد ایشون این تاپیک هفته ای رو بذارن

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۳۳ روز قبل

به امید خدا و تلاش کادر فنی و بازیکنا میبریم

از این هفته استقلال بازی های مهمتری رو پیش رو داره

من هم نگران سه کارته شدن بازیکن ها هستم.اگه اشتباه نکنم فخرالدینی سه کارته شد و امید و آندو و کرار دو کارته هستن که ما تو بازی های بعد خیلی بهشون احتیاج داریم

استقلال 2  نفت 1

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۳ روز قبل

استقلال 2 - نفت 1

یکی از گلا رو آرش میزنه.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۳۳ روز قبل

کاش امتیاز این بازی مهم نبود... بازی مساوی میشد. ولی خوب نظرم برد استقلال با حداقل اختلاف.    بیا بیا تک ستاره فوتبال ایران    بیا بیا داش علیرضای منصوریان       بیا بیا داش علیرضای منصوریان       دوست داریم داش علیرضای منصوریان      بیا بیا غیرت تیفوسی ها بیا بیا افتخار آبیا بیا بیا ......             (  یادش بخیر بازی خداحافظی داش علی)

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه

[quote=009898]

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=CHOOOBLE4444]

[quote=009898]

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۳ روز قبل

به نظر منم ای کاش میزاشتین این تاپیک رو مثل هفته های پیش امین آقا ایجاد کنن.هر چند همه ی ما با هم متحدیم و فرقی نمیکنه چه کسی پست بزاره.

نظر من تساوی 1 - 1 هست

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۳۲ روز قبل
سلام . آی من بدم میاد از آدم های غر غرو. سندش رو که امین نزده به نامش . زده؟؟؟؟؟ تایپیک ایجاد کردم یا شرکت کن یا نکن. ای بابا. بی نظمی و کجا بود؟ جز قوانین یاشگاه هست که یه تایپیک و 1 نفر بنام بزنه؟
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۳۲ روز قبل

میدونی شما شلختگی در رفتار داری و توانایی ارتباط سالم با دیگران را نداری بارها بی احترامی کردی چیزی بهت نگفتم فکر کردم درست میشی تو خصوصی حرفهایی که لیاقت تربیت خودت بود زدی هیچ جوابی بهت ندادم ولی بچه جون من تا امروز رعایتتو کردم ولی از امروز کوچکترین توهینی بکنی پیگیری میکنم و از امروز به هیچ تاپیکت جواب نمیدم واز دوستانی هم که نوع ادبیات شما و رفتارتان را بر نمیتابند میخواهم جوابی به تاپیکهای شما ندهند واز امین عزیز خواهش میکنم دوباره تاپیکهای خودش را شروع کند ممنوناز همه دوستان

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

میدونی شما شلختگی در رفتار داری و توانایی ارتباط سالم با دیگران را نداری بارها بی احترامی کردی چیزی بهت نگفتم فکر کردم درست میشی تو خصوصی حرفهایی که لیاقت تربیت خودت بود زدی هیچ جوابی بهت ندادم ولی بچه جون من تا امروز رعایتتو کردم ولی از امروز کوچکترین توهینی بکنی پیگیری میکنم و از امروز به هیچ تاپیکت جواب نمیدم واز دوستانی هم که نوع ادبیات شما و رفتارتان را بر نمیتابند میخواهم جوابی به تاپیکهای شما ندهند واز امین عزیز خواهش میکنم دوباره تاپیکهای خودش را شروع کند ممنوناز همه دوستان

ماکه از اولش جواب ندادیم والبته به احترام شما چیزی نگفتیم تا آرامش تالار حفظ بشه... به منم پیام خصوصی داد و اهانت کرد!؟ نه اینکه دست و پا چلفتی باشم و ندونم جوابشو بدم،،، اینکه جواب ابلهان خاموشیست!!!!

آواتار مرضیه باب غاری
توسط   مرضیه باب غاری   ۳۵۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

استقلال 2 - نفت 1

یکی از گلا رو آرش میزنه.

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۳۱ روز قبل
من که قبلشم جواب نمیدادم الانم جواب نمیدم چون تاپیکاشون یا تکراریه یا از کس دیگه ایه یا کلا بی ربطه...
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: احسانه رئیس السادات

حالا چون داش علی منصوریان روبرویمون هست فقط با اختلاف یک گل *استقلال 2 ==================نفت داش علی 1

داش علی شرمنده دیگه ما قلبن دوست داریم .

1
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۳۰ روز قبل
هرجور راحتی که شرکت کنید یا نه. جو الکی هم نده. من بی احترامی هم نکردم. تالار که واسه شما نیست میتونی نظر ندی نه اینکه به کسی بگی چی سوال بزاره یا کی چه تایپیکی رو ایجاد کنه. شما نظرتو نده و واس خودت تایپیک ایجاد کن
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۵۲۹ روز قبل
استقلال 3

نفت تهران 1
آواتار عبداله بلوچ
توسط   عبداله بلوچ   ۳۵۲۸ روز قبل

1

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: سید حسن طاهری
هرجور راحتی که شرکت کنید یا نه. جو الکی هم نده. من بی احترامی هم نکردم. تالار که واسه شما نیست میتونی نظر ندی نه اینکه به کسی بگی چی سوال بزاره یا کی چه تایپیکی رو ایجاد کنه. شما نظرتو نده و واس خودت تایپیک ایجاد کن

دوست عزیز شما از این دست تایپیک ها که مفیده و همه استقبال میکنن ایجاد کن ما همه شرکت میکنیم
فقط تایپیک تکراری و بی ارتباط ایجاد نکن
 اینجا همه استقلالین و  باهم دیگه رفیقیم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۵۲۵ روز قبل
تا دلتون بخاد تکراری میزنن