نفت مسجد سلیمان 0 - 2 استقلال

آواتار امیر حسین اسلامی
نفت مسجد سلیمان 0 - 2 استقلال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۱۵ روز قبل

این برد رو به همه ی دوستان تبریک میگم.در روز تساوی سپاهان و پدیده و نفت ، استقلال توانست با یک بازی حساب شده و منطقی با استقاده از حرفه ای بودن خودش یک برد دلچسب رو کسب کنه و فاصله خودشو با رقیبان افزایش بده.

مهمترین نکاتی که این بازی داشت میتونم به موارد زیر اشاره کنم.

1- چهارمین کلین شیت فروزان که با مهار های عالیش و خصوصا مهار ضربه پنالتی زنیدپور بدست اومد

2 - دفاعی منطقی با وجود غیبت چندین بازیکنمون

3 - گلزنی مهاجمان تیم ( نکته ای که فصل قبل خیلی از اون ناله میکردیم و حنیف جور تیم رو میکشید)

4 - مدیریت و کنترل جریان بازی با افزایش تعداد پاسهای صحیح بین خطوط و تنوع تاکتیکی

5 - در 3 بازی اخیر 8 گل به ثمر رسوندیم و گلی دریافت نکردیم.

انتخاب بهترین بازیکن زمین از ببین برهانی و فروزان خیلی سخته ولی من به فروزان رای میدم.

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۱۵ روز قبل

افرین درسته  .با این که نفت خیلی قشنگ بازی کرد ولی استقلال نیز خوب دفاع کرد و با تجربه بالا تونست بازی رو ببره

زنده باد استقلال.اس اس 2*************نفت سلیمان 0

لنگی خبر دار

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۱۵ روز قبل

فروزان

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۱۵ روز قبل

متاسفانه بازی رو نرسیدم ببینم

این فصل شروع طوفانی داشتیم که امیدوارم همچنان ادامه داشته باشه

تقریبا بازی آسونمون تموم شده و دو بازی سخت با نفت و فولاد داریم که خیلی مهمه

فروزان

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۱۵ روز قبل

با توجه به کار خوب فروزان ولی آرش دو تا پاس گل بی نقص داد و من به آرش رای میدم امروز واقعا دونده و تاثیر گذار بود

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۱۵ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
تبریک به همه واقعا برد دلچسبی بود....از همه ی بازیکنام ممنونم...فروزان هم با اون پنالتی که گرفت یه جورایی نجاتمون داد ولی به نظر منم ارش...هر چند فروزان هم خوب بود
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۱۵ روز قبل
هم ارش هم فروزان هر دو عالی بودن , سخته یکیشونه انتخاب کنم....
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۱۵ روز قبل

منم تبریک میگم برد خیلی خوبی بود و حالا حالاها لنگیها باید بالای سرشونو نگاه کنن تا سرورشون استقلال رو ببینن....

استقلال خیلی منطقی بازی کرد آرش عالی بود ومیشه گفت یک پاسور به تمام معنا. ولی فروزان واقعا تیم رو نجات داد و از مساوی شدن بازی جلوگیری کرد.دست همه بچه ها درد نکنه عالی بودن....

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۱۵ روز قبل
انصافا در نیمه دوم خوب بازی نکردیم چشم به ضذ حمله داشتیم مثل تیمهای حرفه ای که زهر خودمون رو با زیرکی و سرعت عالی ارش و پاس قشنگش گرفتیم. فروزانم خوب پنالتی گرفت به جل و به موقع و سومین کلین شیت پیاپی و پهارمین کلین شیت فصلش رو انجام داد. به نظرم ارش خوب بازی کرد این ارش گل پسره
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۱۵ روز قبل

من بازی رو کامل ندیدم ولی پاسهای آرش عاااالللییییییی بود.دم همشون گرم.خسته نباشن.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۱۴ روز قبل

من هم متاسفانه بازی رو ندیدم و نتیجه شو سعید عزیز بهم خبر داد... پس بالطبع نمیتونم بگم بهترین بازیکن کی بوده. ولی میتونم به دوستای آبی دلم تبریک بگم بخاطر نتیجه دلخواه.....

البته بقول حسن عزیز بازی های سخت مون در راهه که ان شاء الله اونا روهم میبریم....

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۱۳ روز قبل
با تاخیربردتیم محبوبموبه همه ی دوستان تبریک میگم!!متاسفانه نبودم ونتونستم بازیو ببینم واسه همین نتونستم تونظرسنجی شرکت کنم!!
آواتار امِِِیِِِر محمدی
توسط   امِِِیِِِر محمدی   ۳۴۳۴ روز قبل
فروزان