نظرتون راجع به ارش برهانی؟

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۱۵ روز قبل
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۱۴ روز قبل
بازیکن فووووق العاده ایه....تعصبشم مث اخلاقش فووووووووووق العاده س....واقعا باعث افتخارمونه....آرش آقای گل رو همه ی طرفداران اس اس دوست دارن
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۱۴ روز قبل

از لحاظ فنی بازیش بگیر نگیر داره ولی از نظر اخلاق و تعصب حرف نداره

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۱۴ روز قبل

خیلی خوبه.هم بازیش هم اخلاقش.خیلیم متعصبه.

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۱۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
بازیکن فووووق العاده ایه....تعصبشم مث اخلاقش فووووووووووق العاده س....واقعا باعث افتخارمونه....آرش آقای گل رو همه ی طرفداران اس اس دوست دارن

بازیکن بسیار عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه خوش رفتار و خوش اخلاق البته خوش صحبت             

عششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششققققققققققققققققققههههههههههههههههههه اررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررش جووووووووووووووووووووووووووووون
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۰۹ روز قبل
آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۵۰۶ روز قبل
بازیکن متعصب و با اخلاقیه.خدا رو شکر که امسال داره خوب بازی میکنه
لنگیا اگه شانس بیارن 100 سال دیگه همچین بازیکنی گیرشون میاد.تازه اگه شانس بیارن

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۰۶ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

از لحاظ فنی بازیش بگیر نگیر داره ولی از نظر اخلاق و تعصب حرف نداره

موافقم

آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۶۷ روز قبل
از همه لحاظ خوب و با تعصب هست و استقلال از این دست بازیکنا زیاد داشته
آواتار mahdi mohaddes
توسط   mahdi mohaddes   ۳۴۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مهلا صالحی
به نظر من آرش بازیکن باهوشی است و صدرصد در دربی 79 یک گل میزنه بازی استقلال2-1 میبره
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۲۹ روز قبل
آرش بیسته
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۴۲۹ روز قبل
بازیکن بسیار فوق العاده هش با تعصبه اخلاقش بیستهههههههههههههههههههههههه    ودر اخر عشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققه

آواتار lمیترا بحرینی
توسط   lمیترا بحرینی   ۳۴۲۷ روز قبل
سلام. بازیکن بیستیه ولی یه کم بدشانسه .برد تیم محبوبمون برابر راه اهن رو تبریک میگم
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۲۷ روز قبل
منم تبریک میگم . آرش خیلی خوبه فقط اگه خودش بخواد و تلاش کنه .
آواتار حسین بخشی
توسط   حسین بخشی   ۳۴۲۷ روز قبل
باتعصب ودوست داشتنی است کمی بدشانس است وگرنه گل زن خوبی است.باتمام وجود مقابل راه آهن بازی کرد
آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۴۲۶ روز قبل
​خیلی سختی کشید نیمکت نشین شد ولی حرفیاز رفتن نزد ارش دوست داشتنی
آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۴۲۶ روز قبل
​خیلی سختی کشید نیمکت نشین شد ولی حرفیاز رفتن نزد ارش دوست داشتنی
آواتار امیرحسین صادقی
توسط   امیرحسین صادقی   ۳۳۹۸ روز قبل
خیلی بازیکن گلیه
اخلاقشم فوق العادس
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۹۸ روز قبل
اگه بهش بازی بدن خیلی عالیه .
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۸ روز قبل
به نظر من آرش مهاجم شش دنگی نیست کلاً،اون فصلی که آرش آقای گل شد به خاطر حضور یه ستاره بازیساز به نام مجتبی جباری بود که تو هر بازی 10 تا پاس گل 100% میداد آرش 2 تاشو گل میکرد.آرش مهمجمی نیست که بتونه واسه خودش موقعیت سازی کنه.من آرش رو دوست دارم چون بازیکن متعصب و با اخلاقی هستش ولی خوب همیشه که تعصب و اخلاق کافی نیست.آرش بعضی بازیها یه توپ هایی رو گل میکنه که حتی کریس رونالدو هم نمیتونه گلش کنه ولی بعضی وقت ها یه موقعیت هایی رو از دست میده که دیگه... ولی نظر شخصی من اینه که کلاً آرش تو 3-4 سال اخیر خیلی زرنگی کرد که از استقلال نرفت چون اگه میرفت دیگه فوتبالش تموم بود.خودشم میدونست،پس واسه همین با هر شرایطی و با هر قراردادی تو استقلال می موند.خیلی ها شرایط آرش رو داشتن ولی زرنگی اونو نه و نموندن و فوتبالشون تموم شد. امثال پیروز قربانی، مهدی امیر آبادی، کیا رحمتی، هادی شکوری،امید روانخواه و.....   
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۲۶ روز قبل
آرش بازیکن خوبیست ولی قدر خود را نمیداند . توپ را زیاد نگه مداره . مانورهای اضافی انجام میده . و از هر ده استارت  نه تای آن در آفساید است . آرش برای استقلال زحمات زیادی کشیده که از صمیم قلب دوستش داریم . آرش اگر با توپ زیاد  ور نره . و موقع استارت برای ضد حمله هر کجا که ایستاده است یک قدم عقب بکشد تا از آفساید خارج شود  با توجه به دوندگی و سرعت بالایش میتواند آن یک قدم را جبران کند . تا ضد حمله اش کارساز بشه . برای آرش آقای گل از خداوند بزرگ  آرزوی سلامت و موفقیت میکنم 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۰۵ روز قبل

بیشتر از همه شیفته اخلاق و تعصبش شدم..متاسفانه تو بازی از فرصتاش ب خوبی استفاده نمیکنه..در کل خیـــلی خوبه..

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۴ روز قبل
به نظر من آرش یه مهاجم فوق العاده هست.
آواتار محمد نظری
توسط   محمد نظری   ۳۲۰۲ روز قبل
به نظر من ارش یه بازیکن عالی .با فکر .متعصب و خوش اخلاقه
یکی از بهترین ویژگی های ارش جان برهانی اینه که هیچ وقت برای استقلال حاشیه سازی نکرده...
اگر همه ی بازیکنای استقلال و البته کادر فنی از همچین اخلاق متعصبانه ای برخوردار بودن بدون شک استقلال میتونست اولین تیم اسیا باشه و بیشتر بازکنای خوب کشورمون اولویت خودشون رو استقلال قرار بدن
×××ممنون×××

آواتار farhad ghadiri
توسط   farhad ghadiri   ۳۱۹۵ روز قبل
وقتی بحث رقابت بوجو بیاد آرش مهاجم خوبی میشه
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۳۹ روز قبل
آرش  عالیه
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۲۶ روز قبل
به نظر من یک بازیکن تمام شده هست که باید جای خودشو به بازیکن های جوانتر بده
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۰۹۶ روز قبل
​خیلی بازیکن دوست داشتنی و با تعصبیه

فقط بعضی وقت ها یکم حرس آدمو در میاره.
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۰۳۹ روز قبل
گاره بازیکن فوق العاده با تعصبیه دمش گرمالبته اگه بش بلزیم بدن

آواتار امیر البا
توسط   امیر البا   ۳۰۱۱ روز قبل
آرش بازیکنی عالی ولی در پست مناسبی به کار گرفته  اگر نوک حمله باشه عالی 
آواتار Fatemeh Bagheri
توسط   Fatemeh Bagheri   ۳۰۰۷ روز قبل
ارش بازیکنیه که هرتیمی آرزوی داشتنش رو داره ولی اگه بهش اعتمادبشه وهوادارها ایشون رو به باد انتقادنگیرن وایشون آرامش داشته باشن....
آواتار علیرضا(کورش) پرافکنده حقیقی
توسط   علیرضا(کورش) پرافکنده حقیقی   ۲۹۶۶ روز قبل
وجودآرش حداقل تاثیرش این است که همیشه یکی دو نفررا به دنبال خودش میکشونه وفضا برای بازیکنائی که قدرت نفوذ وحرکت عمقی پابه توپ دارند را مهیا میکنه.اگر به اواعتماد بشه کارکردش شبیه نیمار در بارسااست.چنانچه رهایش کنند گل میزنه واگر قصدمهارش را داشته باشند موقعیت سازی میکنه.
با تمام اینکه درترکیب نیست حاشیه سازی نکرده واین قابل احترام است.
آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۱۱ روز قبل
منکه بیشترعاشق خودارشم تا بازیش بازیشم دوست دارما اماخودش یه چیزدیگست یه پسرباحال ملوس خوشگل وجذاب عاشق استقلال متعصب بازم بگم.................ازش توهمچی تمومی عاشقتم