بهترین خاطرتون از دربی های که داداش فرهاد بود چیه؟

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۱۴ روز قبل
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۱۴ روز قبل

تونل حقیقی

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۱۲ روز قبل

شیث رضایی دنبال فرهاد بدو    آی بدو آی بدو آی بدو آی بدو
خیلیییییییییییییییییییی خوب بود...

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۵۰۸ روز قبل
من به شخصه فرهاد رودوست د ارم اما فرهاد بارها خاسته یا ناخاسته کمر استقلال را شکست.بلاخره امیدوارم موفق باشه.سیدودود
آواتار کیمیا قبادی
توسط   کیمیا قبادی   ۳۴۹۹ روز قبل
توی یکی از دربی های گذشته چندروزی بود که عموم اینا مبلمانشونو عوض کرده بودن ماهم خونه عموم اینا جمع شدیم از اونجایی که ما تو کل فامیل و اقواممون 5پرسپولیسی داریم و اکثریت استقلالیم برا هربازی خونه یه خانواده جمع میشیم دقایق آخر نیمه دوم بود همه یه صدا میگفتیم فرهادماگل میخوایم که گل زد میپریدیم هوا و جیغ میزدیم. پسرعموم پرچم استقلالو رودوشش انداخته بود و میدویید ک دستش به من خورد منم محکم افتادم رو مبل و مبل عموم ایناشکست بعد بازی هزارو یدونه بهونه آوردیم که زنعموم بره خونه ما که مبل رو ببرن و تعمیرش کنن.خداروشکر درست شد و کسی بویی نبرد.این پرهیجان ترین و شایدم بهترین خاطره از دربی بود که فرهاد خان گل زد.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: کیمیا قبادی
توی یکی از دربی های گذشته چندروزی بود که عموم اینا مبلمانشونو عوض کرده بودن ماهم خونه عموم اینا جمع شدیم از اونجایی که ما تو کل فامیل و اقواممون 5پرسپولیسی داریم و اکثریت استقلالیم برا هربازی خونه یه خانواده جمع میشیم دقایق آخر نیمه دوم بود همه یه صدا میگفتیم فرهادماگل میخوایم که گل زد میپریدیم هوا و جیغ میزدیم. پسرعموم پرچم استقلالو رودوشش انداخته بود و میدویید ک دستش به من خورد منم محکم افتادم رو مبل و مبل عموم ایناشکست بعد بازی هزارو یدونه بهونه آوردیم که زنعموم بره خونه ما که مبل رو ببرن و تعمیرش کنن.خداروشکر درست شد و کسی بویی نبرد.این پرهیجان ترین و شایدم بهترین خاطره از دربی بود که فرهاد خان گل زد.

​​جاااااالب بود....
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۵۶ روز قبل
نشون دادن عدد 4 به لنگیا البته نه تو دربی
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۳۶ روز قبل
بهترین خاطرات من به زمانی برمیگردد که تو اوج پیشرفت بسوی قهرمانی فرهاد  تیم را رها میکرد و میرفت که متاسفانه این بهترین خاطرات من تبدیل شد به بدترین خاطرات  من . 
آواتار سارا طالبی
توسط   سارا طالبی   ۳۲۶۷ روز قبل

دربی هایی که فرهادبوده همش خاطره است،زمانی که فرهاد نزدیک

دروازه که می شد نا خود اگاه حس میکردم که این توپ گله،وقتی گل

میشد خونه رو میترکوندیم
. 

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۵۷ روز قبل

هعیییییی..آخ ک چقد دلم واسه حضورش تو زمین تنگ شده..وقتی تو زمین بود دیگ از هیچی ترس نداشتیم،ی تنه کل تیمو حریف بود

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۲ روز قبل

محو و نابود کردن شیث بی تربیت .
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۷ روز قبل
​گل دقیقه ی 92 داش فرهاد مجیدی که رو پاس مجتبی جباری بود و باعث برد 1 به صفر استقلال بزرگ تو دربی شد.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۸۹ روز قبل
 تمام بازیهایی که فرهاد شرکت داشت  خدایی همیشه یه حس درون به من میگفت که با بودن فرهاد تیم ما برنده است . عشق است فرهاد  7 مقدس .