دوستان یه سئوال

آواتار سید محسن رئیس السادات
دوستان یه سئوال
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۳۵ روز قبل

دوستان من 23بهمن 1392ثبت نام کردم و تا تیرماه 93تقریبا 270تا پیام داده بودم ولی الان پیامهام 13تا شده .کسی میدونه چرا اینطوری شده ؟؟

آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۵۳۵ روز قبل

فکرکنم قدیمی های ساایت مث  .5858   .0098.  zahrassss  ,diferent  بدونن

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۵ روز قبل

احتماالا پروفایل ات غات زده دوست گلم

آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن همراه

فکرکنم قدیمی های ساایت مث  .5858   .0098.  zahrassss  ,diferent  بدونن

دوستانی که .5یا 6 ستاره دارن میدونن

توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۳۴ روز قبل
بچه ها درست شد .چون هم باگوشی و هم با لپ تاپ میام مشکل پیدا کرده بود .
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۴ روز قبل
اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.
نوشته شده توسط: لیلا جوکار
اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.
لیلا خان مگه میشه دوتا پروفایل داشته باشی ؟عکس پروفایلم رو عوض کردم این مشکل پیش اومده .
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

دقیقا همینه.شما 2 تا پروفایل داری.با یکی بیش از 200 پست دادی و با اون یکی حدود 15 تا.اسم های کاربری شما هم با هم فرق داره.یکی فاصله داره و اون یکی نداره.
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
[quote=009898]اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.

دقیقا همینه.شما 2 تا پروفایل داری.با یکی بیش از 200 پست دادی و با اون یکی حدود 15 تا.اسم های کاربری شما هم با هم فرق داره.یکی فاصله داره و اون یکی نداره.
بابا بخدا من یک پروفایل دارم بنام divoone abi و یک یوزر نیم یهنی چی دوتا پروفایل دارم اقای محمد حسن ؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایم کن .
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۴ روز قبل
دیونه آبی یعنی اینکه شما دو تا پروفایل دارید یعنی یه پروفایل شما divoone  abi  با فاصله دارید و یک پروفایل divooneabi  بدون فاصله دارید .متوجه شدید ؟؟؟؟بایکی 17تا پست یا پیام دادید بایکی هم 270تا متوجه شدید دوستم  دیونه آبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
دیونه آبی یعنی اینکه شما دو تا پروفایل دارید یعنی یه پروفایل شما divoone  abi  با فاصله دارید و یک پروفایل divooneabi  بدون فاصله دارید .متوجه شدید ؟؟؟؟بایکی 17تا پست یا پیام دادید بایکی هم 270تا متوجه شدید دوستم  دیونه آبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میلاد seven777  بله متوجه شدم .بی سواد که نیستم .خب  من هم  همین سئوال رو دارم میگم چرا اینطوری شده .؟؟من که دوبار ثبت نام نکردم  که بخام دوتا پروفایل داشته باشم . من با یک پسورد وارد میشم ،وقتی شما دوتا پروفایل داشته باشی باید دوتا پسورد هم داشته باشی متوجه شدید دوست آبی ؟ 
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
[quote=009898]اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.

جلل خالق!!به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: سید محسن رئیس السادات
[quote=MILAD.SEVEN7777]دیونه آبی یعنی اینکه شما دو تا پروفایل دارید یعنی یه پروفایل شما divoone  abi  با فاصله دارید و یک پروفایل divooneabi  بدون فاصله دارید .متوجه شدید ؟؟؟؟بایکی 17تا پست یا پیام دادید بایکی هم 270تا متوجه شدید دوستم  دیونه آبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میلاد seven777  بله متوجه شدم .بی سواد که نیستم .خب  من هم  همین سئوال رو دارم میگم چرا اینطوری شده .؟؟من که دوبار ثبت نام نکردم  که بخام دوتا پروفایل داشته باشم . من با یک پسورد وارد میشم ،وقتی شما دوتا پروفایل داشته باشی باید دوتا پسورد هم داشته باشی متوجه شدید دوست آبی ؟ [
/quote] داداش چرا ناراحت میشی دیونه آبی ؟؟؟؟ منظوری نداشتم ؟؟؟؟
ببینم وارد سایت میشی  در هردو پروفایل مشخصاتت یکی ه ؟؟؟؟؟ایمیلت هم  در هردو یکی ه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
[quote=Different][quote=009898]اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.

دوست عزیز اگه میتونی راهنمایی کن .مشکلشو حل کن .جل الخالق داره ؟؟؟؟
 اگه ندیدی؟؟؟؟ میتونی ببینی تو همین پست .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
[quote=blue.girl][quote=Different][quote=009898]اصلا شما دوتا پروفایل داری.اگه نگاه کنی با دوتا عکس هستی توی این صفحه!!!! شاید دلیلش این بوده.

دوست عزیز اگه میتونی راهنمایی کن .مشکلشو حل کن .جل الخالق داره ؟؟؟؟
 اگه ندیدی؟؟؟؟ میتونی ببینی تو همین پست .

ok.حالا شما نزن ما رو.!!والا.....