کورس قهرمانی امسال چند ضلعی شکل میگیره

آواتار علیرضا جوادیان
کورس قهرمانی امسال چند ضلعی شکل میگیره
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۱۰ روز قبل
استقلال امسال بر خلاف سالهای گذشته حتی سالهایی که قهرمان شد لیگ را خیلی خوب شروع کرده و باید دید توانایی ادامه این جهش را دارد یا نه و در ادامه راه کدام تیمها توانایی حضور در میان مدعیان را دارند من فکر میکنم تراکتور فولاد با استقلال مثلث قهرمانی را تشکیل میدن و پشت سر این سه تیم سپاهان پدیده و پرسپولیس مثلث دوم را شکل میدن که از اواسط نیم فصل دوم یکی از این سه تیم که به احتمال زیاد سپاهان باشه خودشو جدا میکنه و به بالای جدول نزدیک میشه
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۹ روز قبل

به نظرم استقلال تراکتور و سپاهان مدعیان اصلین.بعدش فولاد پدیده و شااااااااید پرسپولیس.
فولاد به اندازه فصل قبل خوب نیس سپاهانم حالا که فرکی اومده فکر نکنم نتایج بدی بگیره.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۰۹ روز قبل
استقلال سپاهان تراکتور
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۹ روز قبل
سکوت در تایپیک شما 
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۰۹ روز قبل
استقلال - تراکتور - سپاهان
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۰۹ روز قبل
استقلال فولاد تراکتور
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۰۹ روز قبل
نمیشه از حالا قضاوت کرد ولی نظر منم همون استقلال تراکتور و فولاده
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۰۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

استقلال سپاهان پدیده

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۰۸ روز قبل
بنظر من شش ضلعی خواهد بود .

پدیده ................................................تراختر

استقلال ...........................................................................................فولاد

سه پاهان.........................................لنگ پولیس
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۰۶ روز قبل
استقلال ،تراکتور،سپاهان،فولاد 
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۵۰۶ روز قبل
پرسپولیس کجا بود
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۵۰۵ روز قبل

استقلال و سه پاهان و سوراختور

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۴ روز قبل
الان مثلا این مطلب شما ته محتوا و کمک شایانی به تالار کرده که به بقیه ایراد میگیری. ؟
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سید حسن طاهری
الان مثلا این مطلب شما ته محتوا و کمک شایانی به تالار کرده که به بقیه ایراد میگیری. ؟

ببین بچه جون پول خرد تو جیب خیلی صدا میده ولی تراول هیچ صدایی نداره تو شخصیتت مثل پول خرده منم اصلا نه وقتشو دارم نه حوصله سر به سر گذاشتن با تو رو تو همو نطوری تایپیکاتو بذار و تالارو بهم بزن بالاخره شاید کسی به تو هم توجه کرد جوابتو داد من راه درست ارتباط با دیگران را بهت گفتم دیگه خودت میدونی فقط حواست به کار خودت باشه و به کسی نپیچ 
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
[quote=esteghlal boy2014]الان مثلا این مطلب شما ته محتوا و کمک شایانی به تالار کرده که به بقیه ایراد میگیری. ؟

ببین بچه جون پول خرد تو جیب خیلی صدا میده ولی تراول هیچ صدایی نداره تو شخصیتت مثل پول خرده منم اصلا نه وقتشو دارم نه حوصله سر به سر گذاشتن با تو رو تو همو نطوری تایپیکاتو بذار و تالارو بهم بزن بالاخره شاید کسی به تو هم توجه کرد جوابتو داد من راه درست ارتباط با دیگران را بهت گفتم دیگه خودت میدونی فقط حواست به کار خودت باشه و به کسی نپیچ 
علی جان خودتو ناراحت نکن داداش... بعضی چیزا ارزش ناراحتی ندارن...
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۰۳ روز قبل
به نظرم 5 ضلعی
استقلال- سپاهان - تراکتور - پدیده - فولاد
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۳ روز قبل
حتما تو تراولی؟؟؟ وای به اون تراول که شما باشی. سکه الان 1 میلیونه تراول تهش 50 تا می ارزه. اینقد به خودت نناز علی و میثم 4 تا دور خودت جمع کردی فکر کردی قهرمان سایتی؟ منم وقت ندارم که به شما جواب بدم ولی بعضی وقت ها لازمه پیچتو گرفت. بای . تراول تقلبی حتما. من ارتباطم قویه فقط در حد خود طرفم باهاش میحرفم . برو دنبال ضلع قهرمان بگرد 
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۰۳ روز قبل
حتما تو تراولی؟؟؟ وای به اون تراول که شما باشی. سکه الان 1 میلیونه تراول تهش 50 تا می ارزه. اینقد به خودت نناز علی و میثم 4 تا دور خودت جمع کردی فکر کردی قهرمان سایتی؟ منم وقت ندارم که به شما جواب بدم ولی بعضی وقت ها لازمه پیچتو گرفت. بای . تراول تقلبی حتما. من ارتباطم قویه فقط در حد خود طرفم باهاش میحرفم . برو دنبال ضلع قهرمان بگرد 

هیس بچه ها شلوغ نمیکنن
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۲ روز قبل
خوب پس چرا شلوغی میکنی ؟ خوبه خودتم میدونی نباید سر و صدا کنی
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۰۲ روز قبل
ببین آقاپسر esteghlal boy  دیگه شورشو در آوردی خجالتم خوب چیزیه والا.این قضیه رو تمومش کن
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۱ روز قبل
خانم یا اقای 2800 من جواب دوستان رو دادم من که مشکل ندارم یک دفعه با کسی بحث کنم فقط با مظلوم نمایی میخوان حامی جمع کنن. من کاری باهاشون ندارم تا وقتی باهام کار نداشته باشند. در ضمن شما از چیزی خبر نداری اظهار نظر دربارش نکنید لطفا. متشکرم
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۵۰۱ روز قبل
ببخشید میون کلامتون ... چه خبره؟؟؟دعواس؟؟؟
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: noyan gh
ببخشید میون کلامتون ... چه خبره؟؟؟دعواس؟؟؟

سلام اول ورودت به سایت را تبریک میگم بعد بهت بگم دعوا نیست این کاربر کمی از نظر ادب دچار مشکله و تو مدتی که تو سایت اومده خیلی مشکل بوجود آورده البته الان داره کم کم درست میشه مثلا دیگه تاپیکهای الکی درست نمیکنه مزاحمتهاش برای دیگران کم شده فقط چون از روز اول من بهش اعتراض کردم و کج رفتاریهاشو بهش گوش زد کردم الان میخواد با من کل کل کنه اونم زیاد مهم نیست قوانین سایت و اجرا کنه اون برای همه مهمه ممنون از شما
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۱ روز قبل
سلام نویان تبریک بخاطر ورودت به تالار. این علی خودش و سرمیدونه 4 تا حامی پیدا کرده جو گیر شده گوش نده واس منم مهم نیس اصلا حزفاش چون سر و ته  و محتوا نداره مثل تایپیکاش. مثلا با ادب ماست که مشخصه واقعا. انحراف رابطه  و حرف زدن داره باز داره بمن میگه. 
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۰۰ روز قبل
خانم یا اقای 2800 من جواب دوستان رو دادم من که مشکل ندارم یک دفعه با کسی بحث کنم فقط با مظلوم نمایی میخوان حامی جمع کنن. من کاری باهاشون ندارم تا وقتی باهام کار نداشته باشند. در ضمن شما از چیزی خبر نداری اظهار نظر دربارش نکنید لطفا. متشکرم

اگر خبر دارم و ندارم .ازت میخوام بس کنی . دیگه این بحث نباید ادامه داشته باشه علی شما هم تموم کنید جواب ...........خاموشیست
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۵۰۰ روز قبل
سلام اقا علی و اقای esteghlal boy وممنون بابت خوش امد گویی تون . والا ما که نفهمیدیم چی شد . بی خیال زیاد مهم نیست ولی دو تا استقلالی که با هم دعوا نمی کنن . زشته .