تحلیل کارشناسی شما از بازی با ذوب آهن چیست؟

آواتار nima karimi
تحلیل کارشناسی شما از بازی با ذوب آهن چیست؟
توسط   nima karimi   ۵۵۲۶ روز قبل

با توجه به بازی حساس با ذوب آهن به نظر من اگه جان واریو اماده باشه و از اول تو زمین باشه جای نگرانی نسیت.

تیم استقلال همیشه در مواقعی پیروز بوده که همه عناصر هجومی خودش از جمله جان رو داشته

و در مواقعی هم ناموفق بوده که اونهارو نداشته مثل بازی با فجر سپاسی .

ما در فصل قبل جباری رو همه کاره تیم میدونستیم و وقتی اواخر نیم فصل امسال جباری مصدم شد خیلی ناراحت بودیم اما دیدیم که تیم بدون اون نتایج خوبی گرفت و نبود اون اصلا احساس نشد.

و اما ذوب آهن و بازی تو فولاد شهر من همانطور که قبل از بازی با فجر به دلیل غیبت خسرو، جان و فرهاد بدبین بودم ، به نتیجه بازی با ذوب آهن به دلیل وجودهمه بازیکنان  خوشبین هستم به خصوص که شنیده میشه به جای امیر آبادی 3 کارته بیگزاده در شرایط مسابقه قرار داره و جان واریو هم با اون بازی میرسه .

به نظر من افت چند بازی اخیر تیم به نبود برخی ها به علت مصدومیت و یا محرومیت بر می گرده و یه کمی هم بر میگرده به این که به قول امیر یه تیم نمی تونه تمام فصل رو با نتایج درخشان ببره کما اینکه پرسپولیس هم سال قبل در همین اواخر فصل دچار افت شده و بارسلونا هم اخرین بازی خودش رو باخته.

با همه اینها به نظر من حتی اگه اس اس این بازی رو ببازه هم پایان کار نیست چون بعد این بازی هنوز 4 بازی باقی میمونه البته گفته میشه ذوب اهن بازی هایی راحت تر از اس.اس داره که باید به ترتیب مقابل ملوان.فولاد.سایپا و پیام بازی کنه اما از طرفی اس.اس چو باید در تعطیلات یک ماهه لیگ تو جام آسیایی شرکت کنه شاید بشه گفت در شرایط مسابقه می مونه بهتر از ذوب .

با توجه به همه موارد فوق پیش بینی من اینکه استقلال در فولاد شهر بازنده بازی نیست 

به امید قهرمانی پر افتخار ترین تیم آسیا

آواتار آریا جاوید
توسط   آریا جاوید   ۵۵۲۵ روز قبل

سلام : همه میدونیم که استقلال بعد از بازی با پیروزی فقط در مقابل پیکان بازی خوبی از خودش نشون داد . شاید دلایل زیادی داشته باشه اما در نیم فصل اول همه تیمها نظاره گر تاکتیکها و حرکات مربیان و بازکنان تیم استقلال بودند و با بدست آوردن راهکار برنامه های خودشونو عوض کردند اما تیم استقلال و کادر فنی تنها به پرسپولیس فکر میکرد و بی خبر از حرکت تیمی در ذوب آهن بود و دیدید چطور با وجود 6 امتیاز اختلاف و تفاضل گل 32+  حالا باید به نباختن در مقابل این تیم فکر کنیم .اما همیشه راهکارهای جدید برای فرار از مشکلات وجود داره باید نقاط ضعف هر تیمی رو بدست آورد نیمه اول رو به اداره و نیمه دوم رو با برنامه برای شکست دادن پیش برد . ذوب آهن رو باید با مهار 2 یا سه بازیکن کلیدیش مانند خلعتبری اسیر کرد و با تاکتیک به عمق دفاعش هجوم آورد . استقلال توانائی شکست دادن ذوب آهن در اصفهان رو داره . به امید خدا پیروز میشیم .

آواتار saleh s
توسط   saleh s   ۵۵۲۴ روز قبل

ذوب آهن خط هافبک خوبی داره و ازهافبک های استقلال منظم تر بازی می کنن  استقلال باید جلو سرعت بازی کنایی مثل خلعتبری و مسلمان و ... رو بگیره به نظر من استقلال در درجه اول خط هافبک ذوب رو از کاربندازه بعدا به فکر حمله باشه چون یه مساویم برای استقلال کافیه منطقی باشیم 

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۴ روز قبل

با این تساوی استقلال چیزی از دست نداد

این یک تساوی ارزشمند بود جلو نایب قهرمان لیگ در کل میشه گفت نمیشه برا این تساوی از کسی دلخور بود .

بازی در زمین حریف بود و تیم دقایق آخر رو 10 نفره بود می شد این بازی رو هم برد البته من قبل بازی گفتم که ما دسته خالی از زمین خارج نمی شیم 

میشه گفت ما تا اینجای لیگ بد کار نکردیم و سرنوشتمون دست خودمونه انشاء... از این به بعدشم خدا کمک کنه و قهرمان شیم.

اما فکر کنم حرکت مجیدی یه کم آفساید بود ضمنا گل اونها هم کمی آفساید به نظر میرسید اما باید ببینیم کارشناسا چی می کن.

البته از نتیجه هم من یکی که راضی ام البته پیش بینی من هم قبل بازی تساوی 1-1 بود

به امید قهرمانی

آواتار nima karimi

از مسابفه نظر سنجی چه خبر؟

در مسابقه نظر سنجی سایت استقلال در کل نه 9 نفر گفتن بازی مساوی میشه

2 نفر گفتن مساوی 2-2 میشه

7 نفر دیگه هم گفتن بازی 1-1 میشه از بین این دوستان 3 نفر زیر دقیقا نام گلزن یعنی جباری رو درست گفتن اون 3 نفر اینا هستن:

seleh        mohi_db63        ramin64

حالا من نمی دونم به کیا می خوان جایزه بدن و چی چی می خوان بدن

آهای آقای  esteghlaltehranfc  من هم نتیجه بازی رو 1-1 پیش بینی کردم فقط گلزن رو گفتم برهانی به من هم جایزه می دین دیگه نه؟

آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۵۲۴ روز قبل

سلام:

بازی با ذوب اهن هم تموم شد.

بازی خوب بود بازی خوب بود نتیجه هم بد نبود اما میتونست بهتر باشه استقلال داره روزای سختی ر میگزرونه و این افت عادییهاما نباید عادت بشه از این بازی به بعد دیگه فرصتی برای از دست دادانه امتیاز نیست

اول که جام باشگاههاکه باید یهگرد و خاکه حسابیراه بندازیم که چند سالی هست استقلال واقعی رو تو اسیا کم رنگ دیدن

بعد از اون هم ادامه لیگ که 4 بازی باقی مونده هر 12 امتیازشو باید بگیریم تا کار به اگر و اما نرسه

استقلال امسال قهرمانه یه قهرمان با رکوردهای که حالا حالاها جاوداناست مگه خودش بشکنه 

آواتار nima karimi

آفرین به رنجر

این قلب هدیه به تو

آواتار ژیلا  عباس پور
توسط   ژیلا عباس پور   ۵۵۲۴ روز قبل
با سلام وخسته نباشید .بازی تیم استقلال بهتر از ذوب اهن بود .خیلی دوست داشتم ازاقای قلعه نویی بپرسم چرا تیم استقلال نیمه دوم دراکثر بازیها تیم حریف را از همان نیمه اول غافلگیر نمی کند ویک نیمه را تا کسب بازی موثر وصحیح خود براساس تاکتیک قلعه نویی ازدست میدهد.برای تیمی مثل تیم اقای قلعه نویی انتظار بازی اصولی وبرتر از تیم مقابل در نیمه اول میرود البته در تاکتیک خوانی زیرکانه وکامل اقای قلعه نویی در نیمه اول وطراحی تیم درنیمه دوم   شکی  ندارم ولی اگر ایشان در نیمه اول هم تیمش را تا حدی مانند نیمه دوم به میدان بفرستد هیچ نقصی ندارد.درضمن ای کاش جهت اصلاح اشتباهات فاحش اقای طالب لو در خروج از دروازه در زمانهایی که حضورش روی خط دروازه مفیدتر وبا ریسک کمتر است تلاش بیشتری شود دربازی با ذوب اهن مهاجمین این تیم از فضای خالی ایجاد شده که به علت خروج عجولانه طالب لو از دروازه ایجاد شده بود دروازه تیم را مورد هدف قرار دادند .سال گذشته اقای حجازی به این مورد اشاره داشتند.با تشکر
آواتار رامین علیزاده
توسط   رامین علیزاده   ۵۵۲۳ روز قبل
استقلال خوب بازی کرد اگر اخراج نداشتیم ما برنده بودیم
آواتار مهدی حسین زاده حقیقی
توسط   مهدی حسین زاده حقیقی   ۵۵۲۱ روز قبل
با سلام به همه عزیزان استقلالی :
با توجه به میزبانی ذوب آهن از نظر نتیجه خوب بودیم ولی مدافعین ما بایستی یاد بگیرند که داخل محوطه 18 قدم یا 6 قدم جای تعارف نیست وفقط باید اونجا توپ ها رادفع کنند من قبلا هم گفتم که استقلال داره از خستگی حسین کاظمی لطمه میخوره بهتر بود بیک زاده قلدر ولی کند را در این بازی جای حسین کاظمی بازی میدادیم و در پیستون چپ منیعی باز میکرد چونکه بیک زاده واقعا سرعت لازمه برای پیستون بودن را نداره ولی چون خیلی خوب شوت میزنه اگه وسط بازی کنه از شوت از راه دور شاید حتی گل هم بزنه ....به امید قهرمانی استقلال