قلعه نوعی ریاکار هست یا خیر

آواتار سجاد اله
قلعه نوعی ریاکار هست یا خیر
توسط   سجاد اله   ۴۳۷۵ روز قبل
آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۵ روز قبل

به نظر من امیر خان به استقلال ظلم کرد. چون استقلال رو تنها گذاشت. البته میگه بخاطر یه عده از استقلال رفت! از این حرفهای تکراری هم خسته شدیم. یه روز که قلعه نویی می خواد بیاد یه عده میگن ما میریم. مثل جباری و رحمتی. یه تیم مگه میشه این قدر بی در و پیکر باشه که با اومدن یه نفر هر کسی ساز خودشو بزنه؟ اگه امیر قلعه نویی هم بیاد استقلال بعد یه فصل بهونه میگیره و میره. استقلال شده محل گذر یه عده آدمایی که هر از گاهی میان و میرن. ما از امیر خان بیشتر از اینها انتظار داشتیم. اما حیف که نشد.

آواتار حسن جوادزاده
توسط   حسن جوادزاده   ۴۳۶۷ روز قبل

بزرگترین مشکل در حال حاضر طرح این مسئله است که تمرکز فکری کادرفنی وبازیکنان رابه هم میزند . ضمنا اگر تیم وتشکیلات مدیریت دچار روز مرگی شده اند آقای قلعه نوعی را بیاورند واگر خواهان رشد وتعالی هستند (خوشبختانه این دومی بین هواداران بیشتر خواهان دارد ) دنبال مربی صاحب سبک وسازنده خارجی باشیم

آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۶۴ روز قبل

به نظر من ظلمی که این امیر خان در حق استقلال کرده هیچکس در حق استقلال نکرد است کدام تیم در حد استقلال تو دینا به سر مربی  تیمش 3 سال فرست می دهد تازبعد از 3 سال استقلال را قهرمان کردتو برنامه نود میگه برم کشاورزی تو استقلال مربی گری نمی کنم من به انوانه یک استقلالی هیچ وقط خوشحالی امیرخان بعد از گل مس کرمان تابعد از مرگم فراموش نمیکنم بابا مربی یک ساله نمی خواهیم

آواتار مصطفی صمدی فر
توسط   مصطفی صمدی فر   ۴۳۶۳ روز قبل

اولا" امیر قلعه نوئی  ریاکار نیست، دوما" قلعه نوئی به هیچ وجه دوست نداشت از استقلال برود بلکه مدیرعامل وقت استقلال یعنی واعظ آشتیانی بود که قلعه نوئی را از استقلال دور کرد.باید یک نکته را به عرض دوستان استقلالی گوشزد کنم که چرا ما استقلالی ها چشم موفقیت مربیان خودی را نداریم و اینقدر از همدیگر بدبین هستیم. بابا آدم باید یک کمی منصف باشه، شما کارنامه قلعه نوئی را در استقلال بررسی کنید و بعد قضاوت کنید

آواتار علی هد هد
توسط   علی هد هد   ۴۳۴۸ روز قبل

امیر خان هر جا باشه یک استقلالی هست اما افرادی چون ...که از فوتبال هیچ نمی دونند به پیکره استقللال ضربه میزنند

آواتار کاویار جعفرپور
توسط   کاویار جعفرپور   ۴۳۴۷ روز قبل

امیر قلعه نویی از نظر فنی 20 از نظر اخلاقی 0

آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۴۷ روز قبل

ببین باز داری از اون حرف ها می زنی اقای قلعه نوعی هواداران استقلال را تنها نگذاشت بلکه استقلال را قهرمان کرد و به نام سرمربی قهرمان از استقلال رفت و پول خوبی از سپاهان برای یک فصل گرفت.بعد سال بعدش گفت من میخوام برم استقلال ولی وقتی دید سپاهان پول زیادی میده گفت به خاطر هواداران سپاهان من با این تیم قراردادم را تمدید می کنم.سال بعدش هم قرار بود بیاد استقلال ولی دید تراکتور سازی پول خیلی زیادی میده از سقف قرارداد هم بیش تر بعد برای این فصل هم گفته میام استقلال ولی گفته اگر تراکتور 1 میلیارد دیگه بده می مانم.نتیجه در حالی که قلعه نوعی بازیکن سال های دور استقلال بوده و یک ابی به حساب میاد ولی او مربی است که فقط دنبال پول است ما از اقای دکتر فتح الله زاده خواهش می کنیم با اقای پرویز مظلومی تمدید قرراداد بکنند چون اقای مظلومی نه دنبال پوله همچنین 4 دربی پشت سر هم پرسپولیس را برده ولی قلعه نوعی نتوانسته در دربی استقلال را برنده کنه

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۴۶ روز قبل
استاده این کاراست