لنگی پور بد جور قهوه ای شد

آواتار محمد میلاد خراسانی
لنگی پور بد جور قهوه ای شد
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۲۵ روز قبل

دیشب در برنامه 90 لنگ دات کام مایلی کهن پشت خط امد تا در مورد پاره ای از مسائل اخراج علی لابی صحبت کند که اول از همه اقای رحیمی و بعد اقای علی لابی و برادرش و سپس لنگی پور را قهوه ای کرد .جوری که لنگی پور رنگا رنگ شد و سریعا میخاست خداحافظی کند که مایلی کلنگ هرچی  دلش خاست بهش گفت .
دلمان خنک شد ایشاااااااااااااااااااا بلاخره یکی خاهد امد و انتقام  اس اسی ها از این برنامه لنگی خاهد گرفت .

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۲۵ روز قبل
برنامه جالبی بود اول فردوسی پور کاملا مشخص شد که دنبال روی یک خط مافیایی تو فوتباله و اینکه همش شعار سلامت فوتبالو میده بیشتر نمایشه بعد هم شخصیت دایی رحیمی و هیئت مدیره پرسپولیس نشون داده شد خلاصه برنامه از دست نا عادل در رفت و قرمزا بد جور خراب شدن حالا منتظر باشید این فردوسی پور یک جوری تو برنامه های آینده به استقلال ضربه بزنه که از دل هواداران قرمز در بیاره گند کاری دیشبو
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۲۴ روز قبل
درسته!!ولی آقا میلاد برای اسمگذاری تاپیکتون دقت کنید یه کم از کلمات بهتری استفاده کنید ممنون میشیم من به نوبه خودم خوشم نمیاد تو این سایت سنگین و دوستانه از این کلمات ببینم البته خواهشا......شایدم مشکل از منه ......نمیدونم
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
برنامه جالبی بود اول فردوسی پور کاملا مشخص شد که دنبال روی یک خط مافیایی تو فوتباله و اینکه همش شعار سلامت فوتبالو میده بیشتر نمایشه بعد هم شخصیت دایی رحیمی و هیئت مدیره پرسپولیس نشون داده شد خلاصه برنامه از دست نا عادل در رفت و قرمزا بد جور خراب شدن حالا منتظر باشید این فردوسی پور یک جوری تو برنامه های آینده به استقلال ضربه بزنه که از دل هواداران قرمز در بیاره گند کاری دیشبو
احسنت دقیقن درست گفتید :لنگی پور یک جور تو برنامه های اینده به استقلال ضربه خواهد زد تا دل هوادارن قرمز تیم خودش رو بدست بیاره .
البته اون که دشمن استقلال و استقلالی ه این ثابت شده و کارشه دشمنی با استقلال
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
درسته!!ولی آقا میلاد برای اسمگذاری تاپیکتون دقت کنید یه کم از کلمات بهتری استفاده کنید ممنون میشیم من به نوبه خودم خوشم نمیاد تو این سایت سنگین و دوستانه از این کلمات ببینم البته خواهشا......شایدم مشکل از منه ......نمیدونم
ا
من که فهش  و توهین نکردم .از کلمات زشت و ناپسند و نامشروع مگه استفاده کردم .؟؟؟؟؟؟شما جوری میگید از این کلمات دوست ندارم ببینم که من خودم شک کردمممم  و دوباره نگاه کردم به تاپیکم.
رنگی شد یه اصطلاح عامیانه هست یعنی ضایع شد / درست باید شئونات حفظ بشه ولی دیگه حوزه علمیه که نیست .
من بخاطر اینکه شما دوست عزیز یشکسوت سایت هستید  ناراحت نشید و  اتحاد و همدلی حفظ شود .دقت میکنم تا باعث ناراحتی شما نشم با کلمات خودم
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

موافقم 
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۲۴ روز قبل
من از شما ممنونم شما احترام گذاشتنت هم با کنایه است درسته حوزه علمیه نیست ولی سر کوچمون هم نیست....
ولی ممنون که سعی میکنید احترام بذارید منم سعی میکنم اینجور تاپیکها رو ندید بگیرم ...شما راحت باشید بازم تشکر میکنم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۲۳ روز قبل
​اونجا که کیروشی پور گفت 15ساله رسانه افتاده دست شما و برنامه تون هدایت شدس خیلی حال کردم که یکی از همون تیمی که طرفداریش رو میکنه این حرفوبهش زد.